News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नौबहिनी गाउँपालिकामा वडा कार्यालयबाट भत्ता वितरण सुरु

बिबश जि एम१३ माघ २०७९
६०८ पटक
१३ माघ २०७९

नौबहिनी गाउँपालिकाले आर्थिक बर्ष २०७९÷०८० को द्धितिय त्रैमाषिक सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण गर्न थालेको छ । गाउँपालिकाले यो आर्थिक बर्षदेखी अब वडा कार्यालयबाट नै भत्ता वितरण गर्न लागेको हो । भौगोलिक विकटताको समस्या, सबै ठाउँमा सडकको असुविधा, समय बढि लाग्ने र भाडा दरमा नै पैसा फजुल खर्च हुने लगायतका समस्याहरुालाई मध्यनजर गर्दै जेष्ठ नागरिकहरुलाई सम्मानको लागि वडा कार्यालयबाट दिन लागिएको नौबहिनी गाउँपालिका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत शिवराज पौडेलले जानकारी दिए । गाउँपालिकाले सुरक्षा भत्ता लिने व्यक्तिले सामाजिक सुरक्षा भत्ता परिचय पत्र, नागरिकता वा सम्बन्धित कागजात सहित आ–आफ्नो वडा कार्यालय वा सुरक्षा भत्ता बुझिलिने स्थानमा पेश गर्न अनुरोध गरेको छ ।


१४ गते १ नं वडा कार्यालय स्याउलिवाङ, १६ गते २ नं वडा कार्यालय लिघा, १७ गते ३ नं वडा कार्यालय सारिवाङ, १८ गते ७ नं वडा कार्यालय थात्रा, १९ गते ५ नं वडा कार्यालय डामृ, २२ गते ४ नं वडा कार्यालय खवाङ, २३ गते ८ नं वडा कार्यालय फोप्ली र २५ र २६ गते ६ नं वडाका लागि भने नेपाल इन्भेष्टमेन्ट मेगा बैंक बहाने बाट सुरक्षा भत्ता दिने भएको छ । साथै वडा कार्यालयबाट भत्ता नलिएका वा छुटेका लाभगा्रहीहरुले बैंकको बहाने शाखामा गई माघ २७ गते पछि भुक्तानि लिन सकिने समेत बताएको छ । ६ नं वडाको बिहान ९ः३० बजे देखी साँझ ५ बजेसम्म भत्ता लिन सकिने छ भने अन्य वडाको समय भने बिहान ८ः०० बजे देखी दिउँसो ३ः०० बजेसम्म हुने बताइएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गाउँपालिकाको टिमले गर्‍यो मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई

माण्डवी गाउँपालिकाले मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई गरेको छ । गाउँपालिकाले गत विहिबार देखि हिजो शनिबारसम्म सञ्चालन...

प्रथम अध्यक्ष कपको उपाधि सुनिलस्मृति रोल्पालाई

माण्डवी गाउँपालिकाले आयोजना गरेको प्रथम अध्यक्ष कप राष्ट्रव्यापी अन्तर स्थानीय तह पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि...

प्यूठानमा विश्व एड्स दिबसमा स्वास्थ्यकर्मी र समाजसेवी सम्मानित भए

समुदायको नेतृत्वमा एड्स अन्त्य गरौ भन्ने मुल नाराका साथ ३६ औ विश्व एड्स दिवसका अवसरमा...

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता माण्डवी गाउँपालिकामा सुरु

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता माण्डवी गाउँपालिकामा सुरु भएको छ । “स्वास्थ्यको लागि खेलकुद,...

कानुनको पालना र सरकारी आम्दानिका लागि हुलाकमार्फत ढुवानि सुनिस्चित गर्दैछौं: महानिर्देशक अधिकारी

हुलाक सेवा विभागले बिहिवार सरकारी चिठ्ठीपत्र र कागजात हुलाक मार्फत पठाउने सुनिश्चित गर्ने व्यवस्था सम्बन्धी...