News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नौबहिनी गाउँपालिकामा वडा कार्यालयबाट भत्ता वितरण सुरु

बिबश जि एम१३ माघ २०७९
२८३ पटक
१३ माघ २०७९

नौबहिनी गाउँपालिकाले आर्थिक बर्ष २०७९÷०८० को द्धितिय त्रैमाषिक सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण गर्न थालेको छ । गाउँपालिकाले यो आर्थिक बर्षदेखी अब वडा कार्यालयबाट नै भत्ता वितरण गर्न लागेको हो । भौगोलिक विकटताको समस्या, सबै ठाउँमा सडकको असुविधा, समय बढि लाग्ने र भाडा दरमा नै पैसा फजुल खर्च हुने लगायतका समस्याहरुालाई मध्यनजर गर्दै जेष्ठ नागरिकहरुलाई सम्मानको लागि वडा कार्यालयबाट दिन लागिएको नौबहिनी गाउँपालिका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत शिवराज पौडेलले जानकारी दिए । गाउँपालिकाले सुरक्षा भत्ता लिने व्यक्तिले सामाजिक सुरक्षा भत्ता परिचय पत्र, नागरिकता वा सम्बन्धित कागजात सहित आ–आफ्नो वडा कार्यालय वा सुरक्षा भत्ता बुझिलिने स्थानमा पेश गर्न अनुरोध गरेको छ ।


१४ गते १ नं वडा कार्यालय स्याउलिवाङ, १६ गते २ नं वडा कार्यालय लिघा, १७ गते ३ नं वडा कार्यालय सारिवाङ, १८ गते ७ नं वडा कार्यालय थात्रा, १९ गते ५ नं वडा कार्यालय डामृ, २२ गते ४ नं वडा कार्यालय खवाङ, २३ गते ८ नं वडा कार्यालय फोप्ली र २५ र २६ गते ६ नं वडाका लागि भने नेपाल इन्भेष्टमेन्ट मेगा बैंक बहाने बाट सुरक्षा भत्ता दिने भएको छ । साथै वडा कार्यालयबाट भत्ता नलिएका वा छुटेका लाभगा्रहीहरुले बैंकको बहाने शाखामा गई माघ २७ गते पछि भुक्तानि लिन सकिने समेत बताएको छ । ६ नं वडाको बिहान ९ः३० बजे देखी साँझ ५ बजेसम्म भत्ता लिन सकिने छ भने अन्य वडाको समय भने बिहान ८ः०० बजे देखी दिउँसो ३ः०० बजेसम्म हुने बताइएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठानको जेठो विद्यालयको कम्यूटर ल्याव बेहाल !

तस्बिर हेर्दा सबैलाई लाग्छ यो कुनै भग्नावशेष भएको भवन हो । त्यहाँ बर्षौदेखि रेखदेख गर्ने...

विभिन्न कार्यक्रम गरि नौंबहिनीले मनायो गणतन्त्र

१६औं गणतन्त्र दिवस नौबहिनी गाउँपालिकाले पनि मनाएको छ । गणतन्त्र दिवसको अवसरमा नौबहिनी गाउँपालिकाले सोमबार...

झिमरुक बिजुली–लिफ्ट खानेपानी आयोजनाको काम अघि बढ्ने

आयोजनाको स्टीमेटमा समस्या भएर रोकिएको झिमरुक बिजुली लिफ्ट खानेपानी आयोजना निर्माणको काम अघि बढ्ने भएको...

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना भएको छ । स्वर्गद्धारी नगरपालिका ६ देउराली बाट बिजुवारको लागि छुटेको लु...

प्यूठानमा मेकानिकल सहितको ट्राफिक चेकजाँच

हुनसक्ने सडक दुर्घटना रोक्न र न्यूनीकरण गर्नको लागि प्यूठानमा ट्राफिक प्रहरीले मेकानिकल चेकजाँच अभियान सुरु...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी