News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

सहिद स्मृतिपार्कमा नगरका संस्थापक जनप्रतिनिधिको वनभोज

झुलेनी नेटवर्क२०७९ फागुन १८, प्यूठान
२७२ पटक
२०७९ फागुन १८, प्यूठान

प्यूठान नगरपालिकाका संस्थापक जनप्रतिनिधिहरुले भेटघाट तथा वनभोज कार्यक्रम गरेका छन् । २०७४ सालको स्थानीय तहको निर्वाचनवाट प्यूठान नगरपालिकामा निर्वाचित जनप्रतिनिधिले विजुवारको गाँजुरीमा रहेको सहिद स्मृति पार्कमा भेटघाट तथा वनभोज कार्यक्रम गरेका हुन ।

वित्त आयोगको अघिल्लो आर्थिक वर्षको मुल्यांकनमा नेपालमा दोश्रोे स्थान ल्याउन सफल भएकोमा आपसमा वधाई ज्ञापन गर्नुका साथै कार्यक्रममा ७० वर्ष पुरा भएका पुर्व जनप्रतिनिधिलाई सम्मान गरिएको थियो । पुर्व मेयर अर्जुनकुमार कक्षपतीको अध्यक्षतामा सम्पन्न उक्त कार्यक्रममा विषयवस्तुवारे व्याख्या सहित सहभागिलाई स्वागत पुर्व उपमेयर शान्ता आचार्य र कार्यक्रमको सञ्चालन लक्षुमन भण्डारीले गरेका थिए । ७० वर्ष पुरा भएका कमानसिँह पुन, छन्द वहादुर कुमाल र वुद्धिराम गुरुङलाई सम्मान गरिएको वर्डा नं ८ का पुर्व वर्डाअध्यक्ष लिलापसिँह केसिले वताए ।

सोहि अवसरमा ८ जना पुर्व जनप्रतिनिधिले रक्तदान पनि गर्ने भएका छन् । व्लड वैंकमा हाल संचित नरहेका रक्त समुहको आजै रक्तदान गर्ने र रगत रहेको समुहको नाम वुझाएर आवश्यक परेको वेला रक्तदान गर्नेगरी आवश्यक समन्वय गरिएको प्यूठान नगरपालिकाका पुर्वमेयर अर्जुनकुमार कक्षपतिले जानकारी दिए ।

वित्त आयोगको गत आर्थिक वर्षको मुल्याङकनमा प्यूठान नगरपालिका देशभरमा कार्यसम्पादनमा दोश्रो स्थानमा परेको थियो ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...

प्यूठानको ऐरावतीमा भिरबाट लडेर एक पुरुषको मृत्यु

प्यूठानको ऐरावती गाउँपालिकामा एक पुरुषको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको छ । शुक्रबार विहान साढे ११...

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरण गर्दै

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरणका लागि कार्य सुरु गरेको छ । संयुक्त राष्ट संघमार्फत...

एकै दिनमा २ सय ५० जनाले आँखा जाँच गराए

आँखा अस्पताल बिजुवारमा एक दिने शिविर सम्पन्न भएको छ । शिविरबाट २ सय ५० जनाले...

जिल्ला पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा गर्ने तयारीमा

प्यूठान जिल्लाका सबै स्थानीय तह पूर्ण खोप सुनिश्चितता पालिका घोषणा भएका छन् । जन्मेदेखि १५...