News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

सहिद स्मृतिपार्कमा नगरका संस्थापक जनप्रतिनिधिको वनभोज

झुलेनी नेटवर्क२०७९ फागुन १८, प्यूठान
८६ पटक
२०७९ फागुन १८, प्यूठान

प्यूठान नगरपालिकाका संस्थापक जनप्रतिनिधिहरुले भेटघाट तथा वनभोज कार्यक्रम गरेका छन् । २०७४ सालको स्थानीय तहको निर्वाचनवाट प्यूठान नगरपालिकामा निर्वाचित जनप्रतिनिधिले विजुवारको गाँजुरीमा रहेको सहिद स्मृति पार्कमा भेटघाट तथा वनभोज कार्यक्रम गरेका हुन ।

वित्त आयोगको अघिल्लो आर्थिक वर्षको मुल्यांकनमा नेपालमा दोश्रोे स्थान ल्याउन सफल भएकोमा आपसमा वधाई ज्ञापन गर्नुका साथै कार्यक्रममा ७० वर्ष पुरा भएका पुर्व जनप्रतिनिधिलाई सम्मान गरिएको थियो । पुर्व मेयर अर्जुनकुमार कक्षपतीको अध्यक्षतामा सम्पन्न उक्त कार्यक्रममा विषयवस्तुवारे व्याख्या सहित सहभागिलाई स्वागत पुर्व उपमेयर शान्ता आचार्य र कार्यक्रमको सञ्चालन लक्षुमन भण्डारीले गरेका थिए । ७० वर्ष पुरा भएका कमानसिँह पुन, छन्द वहादुर कुमाल र वुद्धिराम गुरुङलाई सम्मान गरिएको वर्डा नं ८ का पुर्व वर्डाअध्यक्ष लिलापसिँह केसिले वताए ।

सोहि अवसरमा ८ जना पुर्व जनप्रतिनिधिले रक्तदान पनि गर्ने भएका छन् । व्लड वैंकमा हाल संचित नरहेका रक्त समुहको आजै रक्तदान गर्ने र रगत रहेको समुहको नाम वुझाएर आवश्यक परेको वेला रक्तदान गर्नेगरी आवश्यक समन्वय गरिएको प्यूठान नगरपालिकाका पुर्वमेयर अर्जुनकुमार कक्षपतिले जानकारी दिए ।

वित्त आयोगको गत आर्थिक वर्षको मुल्याङकनमा प्यूठान नगरपालिका देशभरमा कार्यसम्पादनमा दोश्रो स्थानमा परेको थियो ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी