News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

बाेल मायाले दियाे प्रकाश सपुतलार्इ राष्ट्रिय स्तरकाे इमेज अवार्ड

सिखबर संवाददाताप्यूठान
८८० पटक
प्यूठान

नेपाली गित संगतमै पहिलाे इतिहास रच्न सफल गीत “बाेल माया” हाे । जुन गीतले लाखाै लाख नेपालीकाे मन जितेर छाेड्याे र तिन कराेड नेपालीकाे अाखाँ रसाउने पनि बनायाे । जुन दर्शक श्राेताकाे अपार मायाँ पाएकाे थियाे बाेल मायाँल त्यसका सफलता पनि प्राप्त गरे गायक माेडल बहु प्रतिभाका धनी प्रकाश सपुतले ।

समाजमा भैरहेकाे यथार्थतालार्इ टिपेर गीतका शब्द संगीत र भाव मार्फत जस्ताकाेतस्तै उतारेर एकाएक चर्चा नै कमाउन सफल भएका थिए । उनै प्रकाश सपुतले पहिलाे पटक राष्ट्रिय स्तरकाे पहिलाे अवार्ड सर्वात्कृष्ट लाेक बिधाकाे प्राप्त गरेका छन ।

जति बेला अवार्ड प्राप्त गर्दे गर्दा प्रकाशले संघर्षका दिन एक पल्ट सम्झिए दुख सुख एकै साथ सम्झे सन्ताेष र हतासकाे अनुभूति पहिलाे पटक गरे। उनले सर्जककाे हिसावले अवार्ड अाफुले प्राप्त गरे पनि सृजनलाई फुल बुट्टा भर्ने काम बरिष्ठ गायक नारायण रायमाझी , देखी पृथ्वी थकाली सम्म ,घर परिवार, गाउलेहरू,लगायत रेकर्ड देखि छाँयाङकन सम्म सहयाेग पुराउने सवैलाइ एक मुष्ठ सम्झिएका थिए , साथै हाम्राे तर्फवाट पनि प्रकाश सपुतलार्इ धेरै बधार्इ अनि अझै सफलताकाे शुभकामना पनि ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...