News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

सालकाे पात पछि बसन्त थापाकाे “मत गाउँले ठिटाे” सार्वजनिक भिडियाे सहित

गाेविन्द विश्‍वकर्मा, प्यूठानकार्तिक १५
१५७८ पटक
कार्तिक १५

नेपाली लाेकदाेहाेरी गीत संगीतकाे क्षेत्रमा संगीत विधावाट अाफूलार्इ सर्वाधिक लाेकप्रिय रुपमा चिनाउन सफल भएका चर्चित संगीतकार बसन्त थापाले नेपाली गीत संगीतलार्इ अझै उचाइमा पुर्याउनकाे लागि निरन्तर मेहनत गरिरहनु भएकाे छ ।

क्रमश एकपछि अर्काे गर्दै सफल उत्कृष्ट त माैलिक साच्चिकै लाेकदाेहाेरी गीत संगीत दर्शक श्राेतालर्इ पस्केर दर्शक श्राेताकाे सामु निकै प्रिय बन्नुभएकाे छ । उहाँले सृजना गर्नुभएकाे गीत संगीतले सांगीतिक बजारमा चर्चापरिचर्चा कमाउन सफल भएका छन ।

केही समय अगाडी सार्वजनिक भएकाे जाे अत्यन्तै रुचाइएकाे गीत सालकाे पातकाे टपरी नाम गीतकाे ख्याति बजारमा सेलाउन नपाउदै फेरि उहाँकाे स्वर एवम् संगीतमा अत्यन्तै माैलिक गीत “मत गाउँले ठिटाे” बजारमा सार्वजनिक भएकाे छ । दिप्रेन्द्र अधिकारीकाे शब्द सृजनामा रहेकाे यस म्यूजिक भिडियाेमा अभिनय बसन्त थापा र जुना सुन्दासकाे रहेकाे छ ।

प्रथम खड्का क्षेत्रीले निर्देेशन गर्नुभएकाे म्यूजिक भिडियाेकाे छायाँकन उदब दाहालले गर्नुभएकाे छ भने सम्पादन अनन्त घिमिरेले गर्नुभएकाे हाे । बसन्त थापाकाे अाफ्नै युटुव च्यानलबाट सार्वजनिक भएकाे यस म्यूजिक भिडियाेले पनि लाेक गीत संगीत प्रेमी दर्शक श्राेताकाे मन जित्ने संभावना देखिएकाे छ । गीत सफल बनाेस् शुभकामना ।
भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

ढुङ्गा लागेर प्यूठानमा बालिकाको मृत्यु

प्यूठानमा भिरबाट पल्टिएको ढङ्गा लागेर एक बालिकाको मृत्यु भएको छ । जिल्लाको गौमुखी गाउँपालिका २...

७ दिनभित्र भूक्तानी नदिए निर्माण व्यवसायी संघले कडा आन्दोलनको घोषणा गर्ने

निर्माण व्यवसायी संघ प्यूठानले विगत ३ बर्षदेखि सम्पन्न गरेका विभिन्न योजनाहरुको कामको भूक्तानी नपाएको भन्दै...

गाउँपालिकाको टिमले गर्‍यो मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई

माण्डवी गाउँपालिकाले मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई गरेको छ । गाउँपालिकाले गत विहिबार देखि हिजो शनिबारसम्म सञ्चालन...

प्रथम अध्यक्ष कपको उपाधि सुनिलस्मृति रोल्पालाई

माण्डवी गाउँपालिकाले आयोजना गरेको प्रथम अध्यक्ष कप राष्ट्रव्यापी अन्तर स्थानीय तह पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि...

प्यूठानमा विश्व एड्स दिबसमा स्वास्थ्यकर्मी र समाजसेवी सम्मानित भए

समुदायको नेतृत्वमा एड्स अन्त्य गरौ भन्ने मुल नाराका साथ ३६ औ विश्व एड्स दिवसका अवसरमा...