News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

सालकाे पात पछि बसन्त थापाकाे “मत गाउँले ठिटाे” सार्वजनिक भिडियाे सहित

गाेविन्द विश्‍वकर्मा, प्यूठानकार्तिक १५
१६२६ पटक
कार्तिक १५

नेपाली लाेकदाेहाेरी गीत संगीतकाे क्षेत्रमा संगीत विधावाट अाफूलार्इ सर्वाधिक लाेकप्रिय रुपमा चिनाउन सफल भएका चर्चित संगीतकार बसन्त थापाले नेपाली गीत संगीतलार्इ अझै उचाइमा पुर्याउनकाे लागि निरन्तर मेहनत गरिरहनु भएकाे छ ।

क्रमश एकपछि अर्काे गर्दै सफल उत्कृष्ट त माैलिक साच्चिकै लाेकदाेहाेरी गीत संगीत दर्शक श्राेतालर्इ पस्केर दर्शक श्राेताकाे सामु निकै प्रिय बन्नुभएकाे छ । उहाँले सृजना गर्नुभएकाे गीत संगीतले सांगीतिक बजारमा चर्चापरिचर्चा कमाउन सफल भएका छन ।

केही समय अगाडी सार्वजनिक भएकाे जाे अत्यन्तै रुचाइएकाे गीत सालकाे पातकाे टपरी नाम गीतकाे ख्याति बजारमा सेलाउन नपाउदै फेरि उहाँकाे स्वर एवम् संगीतमा अत्यन्तै माैलिक गीत “मत गाउँले ठिटाे” बजारमा सार्वजनिक भएकाे छ । दिप्रेन्द्र अधिकारीकाे शब्द सृजनामा रहेकाे यस म्यूजिक भिडियाेमा अभिनय बसन्त थापा र जुना सुन्दासकाे रहेकाे छ ।

प्रथम खड्का क्षेत्रीले निर्देेशन गर्नुभएकाे म्यूजिक भिडियाेकाे छायाँकन उदब दाहालले गर्नुभएकाे छ भने सम्पादन अनन्त घिमिरेले गर्नुभएकाे हाे । बसन्त थापाकाे अाफ्नै युटुव च्यानलबाट सार्वजनिक भएकाे यस म्यूजिक भिडियाेले पनि लाेक गीत संगीत प्रेमी दर्शक श्राेताकाे मन जित्ने संभावना देखिएकाे छ । गीत सफल बनाेस् शुभकामना ।
भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

नौबहिनीले गर्‍यो विषयगत समितिका प्रमुखहरुसँग छलफल

नौबहिनी गाउँपालिकामा विषयगत समितिको बैठक सकिएको छ । आज सोमबार बसेको विभिन्न शाखाका शाखा प्रमुखहरुको...

लामो खडेरीले मकैबाली सुक्न थाले, किसान चिन्तित

लामोसमय सम्म पानी नपरेर मकैबाली धमाधम सुक्न थालेपछि जिल्लाभरका किसान प्रभावित भएका छन् । मुख्यबालीको...

प्यूठान नगरपालिका ३ मा भएको पशु स्वास्थ्य शिविरबाट ८४ जनाले सेवा लिए

प्यूठान नगरपालिका ३ मा पशु स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न भएको छ । आइतबार प्यूठान नगरपाकिलाको पशु...

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...

प्यूठानको ऐरावतीमा भिरबाट लडेर एक पुरुषको मृत्यु

प्यूठानको ऐरावती गाउँपालिकामा एक पुरुषको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको छ । शुक्रबार विहान साढे ११...