News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

सालकाे पात पछि बसन्त थापाकाे “मत गाउँले ठिटाे” सार्वजनिक भिडियाे सहित

गाेविन्द विश्‍वकर्मा, प्यूठानकार्तिक १५
१४६१ पटक
कार्तिक १५

नेपाली लाेकदाेहाेरी गीत संगीतकाे क्षेत्रमा संगीत विधावाट अाफूलार्इ सर्वाधिक लाेकप्रिय रुपमा चिनाउन सफल भएका चर्चित संगीतकार बसन्त थापाले नेपाली गीत संगीतलार्इ अझै उचाइमा पुर्याउनकाे लागि निरन्तर मेहनत गरिरहनु भएकाे छ ।

क्रमश एकपछि अर्काे गर्दै सफल उत्कृष्ट त माैलिक साच्चिकै लाेकदाेहाेरी गीत संगीत दर्शक श्राेतालर्इ पस्केर दर्शक श्राेताकाे सामु निकै प्रिय बन्नुभएकाे छ । उहाँले सृजना गर्नुभएकाे गीत संगीतले सांगीतिक बजारमा चर्चापरिचर्चा कमाउन सफल भएका छन ।

केही समय अगाडी सार्वजनिक भएकाे जाे अत्यन्तै रुचाइएकाे गीत सालकाे पातकाे टपरी नाम गीतकाे ख्याति बजारमा सेलाउन नपाउदै फेरि उहाँकाे स्वर एवम् संगीतमा अत्यन्तै माैलिक गीत “मत गाउँले ठिटाे” बजारमा सार्वजनिक भएकाे छ । दिप्रेन्द्र अधिकारीकाे शब्द सृजनामा रहेकाे यस म्यूजिक भिडियाेमा अभिनय बसन्त थापा र जुना सुन्दासकाे रहेकाे छ ।

प्रथम खड्का क्षेत्रीले निर्देेशन गर्नुभएकाे म्यूजिक भिडियाेकाे छायाँकन उदब दाहालले गर्नुभएकाे छ भने सम्पादन अनन्त घिमिरेले गर्नुभएकाे हाे । बसन्त थापाकाे अाफ्नै युटुव च्यानलबाट सार्वजनिक भएकाे यस म्यूजिक भिडियाेले पनि लाेक गीत संगीत प्रेमी दर्शक श्राेताकाे मन जित्ने संभावना देखिएकाे छ । गीत सफल बनाेस् शुभकामना ।
भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

अनाथ बालबालिकालाई सहयोग

हिजो आइतबार मल्लरानी गाउँपालिका वडा नं ३ का २ जना अनाथ बालबालिकालाई आर्थिक सहयोग गरिएको...

चौतारीको स्थापना दिवसमा सम्मान सहित विविध कार्यक्रमको आयोजना

प्रेस चौतारी नेपाल जिल्ला शाखा प्यूठानले २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा विविध कार्यक्रमको आयोजना गरी...

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवस प्युठानमा पनि मनाउने

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा प्युठान शाखाले विविध कार्यक्रम गरि मनाउने तयारी...

मान्डवि गाउँपालिका ३ का विभिन्न स्थानमा सम्पन्न एक हजार मिटर पक्कि कुलो तथा सार्वजनिक धारो निर्माणको अनुगमन

प्रधानमन्त्री स्वरोजगार कार्यक्रम अन्तरगत मान्डवि गाउँपालिका ३ मा सम्पन्न भएका एक हजार मिटर पक्कि कुलो...

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम शनिबार प्यूठान नगरपालिका ३ बिजयनगरमा सम्पन्न भएको छ । एकिकृत...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी