News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नेकपा प्यूठानद्धारा निर्वाचित जनप्रतिनिधिको भेला सम्पन्न

सिखबर संवाददाता१६ कार्तिक, प्यूठान
५२६ पटक
१६ कार्तिक, प्यूठान

नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टीले प्यूठानस्थित पार्टीसम्वद्ध जनप्रतिनिधिहरुको भेला सम्पन्न गरेको छ। जनप्रतिनिधी र पार्टीको विचमा सम्वन्ध स्थापित गर्न र पार्टीको घोषणाअनुसार नितिनिर्मार्ण, विकासनिर्माण लगायतका कार्यहरु अगाडि वढाउने उद्धेश्यका साथ भेलाको आयोजना गरिएको नेकपा प्यूठानका कार्यदलका सदस्य नेता धनवहादुर रायमाझिले वताए।

विकास निर्माणको सवालमा जनताको अपेक्षा र विगतको निर्वाचनमा गरिएको प्रतिवद्धता र घोषणाको जगमा काम अगाडि वढाउने विषयमा छलफल भएको थियो। निर्वाचित जनप्रतिनिधीहरुले तत्काल पार्टीको तल्लो तहसम्मको कमिटी वनेपछी पार्टीसंगको समन्वयमा प्रभावकारी काम गर्न सकिने सुझाव दिएको रायमाझिले वताए।

तुलसिराम शर्माको अध्यक्षता र कृष्ण अधिकारी प्रकासकोे सञ्चालनमा सुरु भएको कार्यक्रमको प्रमुख अथिती नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टीका स्थायि समिती सदस्य मणि थापा रहनुभएको थियो। विहिवार सम्पन्न भेलामा प्यूठान जिल्लावाट निर्वाचित प्रदेशसभा सदस्य कृष्णध्वज खडका, जिल्ला समन्वय समितिका सदस्यहरु, गाउंपालीका तथा नगरपालीकाका प्रमुख, वर्डाअध्यक्ष लगायत नेकपा सम्वद्ध जनप्रतिनिधीहरुको सहभागिता रहेको थियो।

प्रतिकृया दिनुहोस्

माग पूरा नभएको भन्दै शिक्षा शाखामा तालाबन्दी

नेपाल विद्यार्थी संघ प्यूठानले प्यूठान नगरपालिकामा तालाबन्दी गरेको छ । बुधबार नेविसंघले प्यूठान नगरपालिकाको शिक्षा...

प्यूठानमा भिरबाट लडेर एकजना पुरुषको ज्यान गयो

प्यूठानमा भिरबाट लडेर एकजना पुरुषको ज्यान गएको छ । माण्डवी गाउँपालिका २ मर्कावाङका ६० बर्षिय...

माछा मार्न खोलामा गएका एक पुरुषको डुबेर मृत्यु

प्यूठानमा माछा मार्ने क्रममा खोलामा डुबेर एक जना पुरुषको मृत्यु भएको छ । सोमवार साँझ...

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम बरौलामा भएको छ । सोमबार ऐरावती...

पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित

मौसम प्रतिकुलताका कारण पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित गरिएको छ ।...