News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नेकपा प्यूठानद्धारा निर्वाचित जनप्रतिनिधिको भेला सम्पन्न

सिखबर संवाददाता१६ कार्तिक, प्यूठान
५७७ पटक
१६ कार्तिक, प्यूठान

नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टीले प्यूठानस्थित पार्टीसम्वद्ध जनप्रतिनिधिहरुको भेला सम्पन्न गरेको छ। जनप्रतिनिधी र पार्टीको विचमा सम्वन्ध स्थापित गर्न र पार्टीको घोषणाअनुसार नितिनिर्मार्ण, विकासनिर्माण लगायतका कार्यहरु अगाडि वढाउने उद्धेश्यका साथ भेलाको आयोजना गरिएको नेकपा प्यूठानका कार्यदलका सदस्य नेता धनवहादुर रायमाझिले वताए।

विकास निर्माणको सवालमा जनताको अपेक्षा र विगतको निर्वाचनमा गरिएको प्रतिवद्धता र घोषणाको जगमा काम अगाडि वढाउने विषयमा छलफल भएको थियो। निर्वाचित जनप्रतिनिधीहरुले तत्काल पार्टीको तल्लो तहसम्मको कमिटी वनेपछी पार्टीसंगको समन्वयमा प्रभावकारी काम गर्न सकिने सुझाव दिएको रायमाझिले वताए।

तुलसिराम शर्माको अध्यक्षता र कृष्ण अधिकारी प्रकासकोे सञ्चालनमा सुरु भएको कार्यक्रमको प्रमुख अथिती नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टीका स्थायि समिती सदस्य मणि थापा रहनुभएको थियो। विहिवार सम्पन्न भेलामा प्यूठान जिल्लावाट निर्वाचित प्रदेशसभा सदस्य कृष्णध्वज खडका, जिल्ला समन्वय समितिका सदस्यहरु, गाउंपालीका तथा नगरपालीकाका प्रमुख, वर्डाअध्यक्ष लगायत नेकपा सम्वद्ध जनप्रतिनिधीहरुको सहभागिता रहेको थियो।

प्रतिकृया दिनुहोस्

मगर दिवसको अवसरमा प्युठानका ४ स्थानीय तहले दिए बिदा

मगर दिवसको अवसरमा प्युठानका ४ स्थानीय तहले सार्वजनिक बिदा दिएका छन् । फागुन १५ गते...

दादुरा–रुवेला खोप अभियान २०८० को प्यूठानमा शुभारम्भ

दादुरा–रुवेला खोप अभियान २०८० औपचारिक रुपमा शुभारम्भ गरिएको छ । प्यूठानमा जिल्ला खोप समन्वय समिति...

किसानले मोहियानी हक नपाएपछि सडक मै सुते

प्यूठान, स्वर्गद्वारी आश्रम प्युठानको नाममा दर्ता स्रेस्ता कायम भई दाङमा रहेको ७ सय ५३ बिगाहा...

विद्युत माग्दै स्याउलीवाङबासी विद्युत प्राधिकरणमा डेलिगेशन

प्यूठानको दुर्गम मानिने नौबहिनी गाउँपालिका –१ स्याउलीवाङका स्थानीयबासीहरु सयम मै विद्युत लाइन बिस्तार नभएर समस्या...

७ करोड ऋणमा खानेपानी कार्यालय, योजनाहरु अलपत्र

जिल्ला खानेपानी तथा सरसफाई डिभिजन कार्यालय प्यूठान अन्तर्गतका योजनाहरुमा प्रयाप्त बजेट नआएका कारण भुक्तानीमा समस्या...