News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नेपाल नेत्रज्योति संघको २८ औं स्थापना दिवसमा निशुल्क आँखा परीक्षण

बिबश जि.एम२०८० चैत १३
१८३ पटक
२०८० चैत १३

नेपाल नेत्रज्योति संघको २८ औं स्थापना दिवसको अवसरमा निशुल्क आँखा परीक्षण गरिएको छ । मंगलबार नेपाल नेत्रज्योति संघ जिल्ला शाखा प्यूठान र आँखा उपचार केन्द्र प्रस्तावित नरेन्द्र गायत्री आँखा अस्पताल विजुवार प्यूठानको संयुक्त आयोजनामा निशुल्क आँखा परीक्षण गरिएको हो ।

कार्यक्रममा जेष्ठ सदस्यहरु मरन्ठानाका ७७ बर्षिय हरी बहादुर के.सी र तुषाराकी ७६ बर्षिया तिला कुमारी गिरीलाई खादा ओढाई सम्मान र फलफूल वितरण गरिएको नेपाल नेत्रज्योति संघ लुम्बिनी प्रदेशका सदस्य अर्जुन कुमार कक्षपतिले जानकारी दिए । उनका अनुसार आँखा उपचारमा सहभागि ६६ जना सबैको आँखा निशुल्क रुपमा परीक्षण गरिएको छ ।

आँखा उपचार केन्द्र प्रस्तावित नरेन्द्र गायत्री आँखा अस्पताल विजुवार प्यूठानका अध्यक्ष लक्ष्मी प्रकाश राज भण्डारीको अध्यक्षतामा संचालन भएको कार्यक्रमको सहजिकरण नेपाल नेत्रज्योति संघ प्यूठानकी उपाध्यक्ष कल्पना खड्काले गरेकी थिइन् । कार्यक्रममा आँखा अस्पताल विजुवार प्यूठानका निवर्तमान अध्यक्ष केशव कर्मचार्यले शुभकामना मन्तव्य राखेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...

प्यूठानको ऐरावतीमा भिरबाट लडेर एक पुरुषको मृत्यु

प्यूठानको ऐरावती गाउँपालिकामा एक पुरुषको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको छ । शुक्रबार विहान साढे ११...

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरण गर्दै

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरणका लागि कार्य सुरु गरेको छ । संयुक्त राष्ट संघमार्फत...

एकै दिनमा २ सय ५० जनाले आँखा जाँच गराए

आँखा अस्पताल बिजुवारमा एक दिने शिविर सम्पन्न भएको छ । शिविरबाट २ सय ५० जनाले...

जिल्ला पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा गर्ने तयारीमा

प्यूठान जिल्लाका सबै स्थानीय तह पूर्ण खोप सुनिश्चितता पालिका घोषणा भएका छन् । जन्मेदेखि १५...