News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्रकाश सपुत र सुनिता दुलालकाे मुखैमा चिनी सार्वजनिक हेर्नुहाेस् भिडियाे सहित

गाेविन्द विश्‍वकर्माकाठमाण्डाैं
११२० पटक
काठमाण्डाैं

नेपाली लाेक तथा दाेहाेरी गीत संगीतकाे गजतमा अाफ्नाे फरक पहिचान बनाउन सफल चर्चित गायक, सर्जक एवम् माेडल प्रकाश पसुतकाे फेरि अर्काे उत्कृष्ट्र प्रस्तुती बजारमा अाएकाे छ । लाेकप्रिय गायिका सुनिता दुलालकाे प्रस्तुतीमा रहेकाे “मुखैमा चिनी” नामक गीत अाज मात्र सार्वजनिक भएकाे हुाे । प्रकाश सपुतकाे उत्कृष्ट्र लय तथा शब्दमा तयार पारिएकाे गीतमा स्वर प्रकाश सपुत र सुनिता दुलालकाे रहेकाे छ ।

बरिष्ठ संगीतकार एवम् संगीत संयाेजक बिबि अनुरागीकाे संगीत संयाेजन रहेकाे गीतकाे रेकर्डिङ प्रिज्म डिजिटल स्टुडियाेमा गरिएकाे हाे भने ध्वनी सम्पादन सर्वप्रिय एवम् व्यस्त ध्वनी सम्पादक एवम् सा‍‍उण्ड इन्जिनिएर श्यामश्‍वेत रसाइललीले गर्नुभएकाे हाे साथै गीतकाे रेकर्डिङ कमल सिंजाली मगरले गर्नुभएकाे हाे

पछिल्लाे समयका चर्चित निर्देशक एवम् काेरियाेग्राफर गम्भिवर विष्टकाे निर्देशन एवम् काेरिग्राफरमा तयार पारिएकाे म्यूजिक भिडियाेमा चलचित्र क्षेत्रकी चर्चित अभिनेत्री केकी अधिकारी र गम्भिर विष्टकाे उत्कृष्ट नृत्य रहेकाे छ । ज्ञानेन्द्र शर्माले छायाँकन गर्नुभएकाे यस भिडियाेकाे सम्पादन नवीन निराैलाले गर्नुभएकाे हाे । गीतलाइ पछिल्लाे पुस्ताकाे मनलाइ तान्ने गरि निर्माण गरिएकाे छ । गीतले सबैकाे मन जिताेस् हाम्राे तर्फवाट शुभकामना ।

भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...

प्यूठानको ऐरावतीमा भिरबाट लडेर एक पुरुषको मृत्यु

प्यूठानको ऐरावती गाउँपालिकामा एक पुरुषको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको छ । शुक्रबार विहान साढे ११...

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरण गर्दै

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरणका लागि कार्य सुरु गरेको छ । संयुक्त राष्ट संघमार्फत...

एकै दिनमा २ सय ५० जनाले आँखा जाँच गराए

आँखा अस्पताल बिजुवारमा एक दिने शिविर सम्पन्न भएको छ । शिविरबाट २ सय ५० जनाले...

जिल्ला पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा गर्ने तयारीमा

प्यूठान जिल्लाका सबै स्थानीय तह पूर्ण खोप सुनिश्चितता पालिका घोषणा भएका छन् । जन्मेदेखि १५...