News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्रकाश सपुत र सुनिता दुलालकाे मुखैमा चिनी सार्वजनिक हेर्नुहाेस् भिडियाे सहित

गाेविन्द विश्‍वकर्माकाठमाण्डाैं
१०८१ पटक
काठमाण्डाैं

नेपाली लाेक तथा दाेहाेरी गीत संगीतकाे गजतमा अाफ्नाे फरक पहिचान बनाउन सफल चर्चित गायक, सर्जक एवम् माेडल प्रकाश पसुतकाे फेरि अर्काे उत्कृष्ट्र प्रस्तुती बजारमा अाएकाे छ । लाेकप्रिय गायिका सुनिता दुलालकाे प्रस्तुतीमा रहेकाे “मुखैमा चिनी” नामक गीत अाज मात्र सार्वजनिक भएकाे हुाे । प्रकाश सपुतकाे उत्कृष्ट्र लय तथा शब्दमा तयार पारिएकाे गीतमा स्वर प्रकाश सपुत र सुनिता दुलालकाे रहेकाे छ ।

बरिष्ठ संगीतकार एवम् संगीत संयाेजक बिबि अनुरागीकाे संगीत संयाेजन रहेकाे गीतकाे रेकर्डिङ प्रिज्म डिजिटल स्टुडियाेमा गरिएकाे हाे भने ध्वनी सम्पादन सर्वप्रिय एवम् व्यस्त ध्वनी सम्पादक एवम् सा‍‍उण्ड इन्जिनिएर श्यामश्‍वेत रसाइललीले गर्नुभएकाे हाे साथै गीतकाे रेकर्डिङ कमल सिंजाली मगरले गर्नुभएकाे हाे

पछिल्लाे समयका चर्चित निर्देशक एवम् काेरियाेग्राफर गम्भिवर विष्टकाे निर्देशन एवम् काेरिग्राफरमा तयार पारिएकाे म्यूजिक भिडियाेमा चलचित्र क्षेत्रकी चर्चित अभिनेत्री केकी अधिकारी र गम्भिर विष्टकाे उत्कृष्ट नृत्य रहेकाे छ । ज्ञानेन्द्र शर्माले छायाँकन गर्नुभएकाे यस भिडियाेकाे सम्पादन नवीन निराैलाले गर्नुभएकाे हाे । गीतलाइ पछिल्लाे पुस्ताकाे मनलाइ तान्ने गरि निर्माण गरिएकाे छ । गीतले सबैकाे मन जिताेस् हाम्राे तर्फवाट शुभकामना ।

भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

मगर दिवसको अवसरमा प्युठानका ४ स्थानीय तहले दिए बिदा

मगर दिवसको अवसरमा प्युठानका ४ स्थानीय तहले सार्वजनिक बिदा दिएका छन् । फागुन १५ गते...

दादुरा–रुवेला खोप अभियान २०८० को प्यूठानमा शुभारम्भ

दादुरा–रुवेला खोप अभियान २०८० औपचारिक रुपमा शुभारम्भ गरिएको छ । प्यूठानमा जिल्ला खोप समन्वय समिति...

किसानले मोहियानी हक नपाएपछि सडक मै सुते

प्यूठान, स्वर्गद्वारी आश्रम प्युठानको नाममा दर्ता स्रेस्ता कायम भई दाङमा रहेको ७ सय ५३ बिगाहा...

विद्युत माग्दै स्याउलीवाङबासी विद्युत प्राधिकरणमा डेलिगेशन

प्यूठानको दुर्गम मानिने नौबहिनी गाउँपालिका –१ स्याउलीवाङका स्थानीयबासीहरु सयम मै विद्युत लाइन बिस्तार नभएर समस्या...

७ करोड ऋणमा खानेपानी कार्यालय, योजनाहरु अलपत्र

जिल्ला खानेपानी तथा सरसफाई डिभिजन कार्यालय प्यूठान अन्तर्गतका योजनाहरुमा प्रयाप्त बजेट नआएका कारण भुक्तानीमा समस्या...