News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठान महोत्वसवको तयारी तिव्र

मधुसदन पोख्रेल
९२७ पटक

प्युठान,स्वर्गद्वारी प्युठान चाैथाे महोत्सवको तयारी अन्तीम चरणमा पुगेको छ । प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघ प्यूठानको आयोजनामा उद्योग वयपार र कलाको विकास गरौ संकृतीको संरक्षण गर्दै पर्यटन वर्ष २०२० सफल पारौ भन्ने मुलनाराका साथ हुन गैरेको चौथो स्वर्गद्धारी महोत्सवमा उद्घाटनका लागि पर्यटन तथा उडेन मन्त्री लिला गिरी .आउने आयोजकले जनाएको छ । गणतान्त्रीक खेल मैदानमा फागुन ८ देखी १८ सम्म संचालन हुन लागिरहेको महोत्सवमा विभिन्न झाकी सराय नाच कृषि प्रर्दसनी प्यूठानका पर्यटकीय क्षेत्रका प्रचार प्रसार लगाएत स्थानीय तथा राष्ट्रिय कलाकारको प्रस्तुती रहने आयोजकले जनाएको छ । साथै महोत्सव अवधीभर विजुवार गाजुरेमा रहेको वाडटर फाउन्डेसनलाइ न्युन टिकट दरमा पानीको फोहोरा देखाउने व्यवस्था मिलाएको उद्योग वाणिज्य संघ प्यूठानका उपाध्यक्ष एवम माहोत्सवका अनुगमन तथा मुल्यङकन समितीका सदस्य मुक्ति पोख्रेलले जानकारी दिनु भयो । साथै फागुन ८ गते उद्घाटका दिन प्यूठानका व्यवसायिहरुलाई पसल वन्द गरी सहभागिहुन पोख्रेलले आग्रह गर्नु भएको छ ।
महोत्सवमा स्टल २५० रहेको र निशुल्क स्टल कम्तीमा २५ रहने आयोजकले जानकारी गराएको छ । महोत्सव परिसरमा सुरुको लाइनमा कृषिहस्तकला तथा कृषि प्रदसनी तेसपछी फेन्सी एवम अन्य व्यपारका स्टल रहने आयोजकले जानकारी गराएको छ । महोत्सवमा प्रवेश शुल्क ७० र विद्यार्थीका लागि ५० रहेको महोत्सव सचिवालयले जानकारी दिएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठानको जेठो विद्यालयको कम्यूटर ल्याव बेहाल !

तस्बिर हेर्दा सबैलाई लाग्छ यो कुनै भग्नावशेष भएको भवन हो । त्यहाँ बर्षौदेखि रेखदेख गर्ने...

विभिन्न कार्यक्रम गरि नौंबहिनीले मनायो गणतन्त्र

१६औं गणतन्त्र दिवस नौबहिनी गाउँपालिकाले पनि मनाएको छ । गणतन्त्र दिवसको अवसरमा नौबहिनी गाउँपालिकाले सोमबार...

झिमरुक बिजुली–लिफ्ट खानेपानी आयोजनाको काम अघि बढ्ने

आयोजनाको स्टीमेटमा समस्या भएर रोकिएको झिमरुक बिजुली लिफ्ट खानेपानी आयोजना निर्माणको काम अघि बढ्ने भएको...

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना भएको छ । स्वर्गद्धारी नगरपालिका ६ देउराली बाट बिजुवारको लागि छुटेको लु...

प्यूठानमा मेकानिकल सहितको ट्राफिक चेकजाँच

हुनसक्ने सडक दुर्घटना रोक्न र न्यूनीकरण गर्नको लागि प्यूठानमा ट्राफिक प्रहरीले मेकानिकल चेकजाँच अभियान सुरु...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी