News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठान महोत्वसवको तयारी तिव्र

मधुसदन पोख्रेल
१०१३ पटक

प्युठान,स्वर्गद्वारी प्युठान चाैथाे महोत्सवको तयारी अन्तीम चरणमा पुगेको छ । प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघ प्यूठानको आयोजनामा उद्योग वयपार र कलाको विकास गरौ संकृतीको संरक्षण गर्दै पर्यटन वर्ष २०२० सफल पारौ भन्ने मुलनाराका साथ हुन गैरेको चौथो स्वर्गद्धारी महोत्सवमा उद्घाटनका लागि पर्यटन तथा उडेन मन्त्री लिला गिरी .आउने आयोजकले जनाएको छ । गणतान्त्रीक खेल मैदानमा फागुन ८ देखी १८ सम्म संचालन हुन लागिरहेको महोत्सवमा विभिन्न झाकी सराय नाच कृषि प्रर्दसनी प्यूठानका पर्यटकीय क्षेत्रका प्रचार प्रसार लगाएत स्थानीय तथा राष्ट्रिय कलाकारको प्रस्तुती रहने आयोजकले जनाएको छ । साथै महोत्सव अवधीभर विजुवार गाजुरेमा रहेको वाडटर फाउन्डेसनलाइ न्युन टिकट दरमा पानीको फोहोरा देखाउने व्यवस्था मिलाएको उद्योग वाणिज्य संघ प्यूठानका उपाध्यक्ष एवम माहोत्सवका अनुगमन तथा मुल्यङकन समितीका सदस्य मुक्ति पोख्रेलले जानकारी दिनु भयो । साथै फागुन ८ गते उद्घाटका दिन प्यूठानका व्यवसायिहरुलाई पसल वन्द गरी सहभागिहुन पोख्रेलले आग्रह गर्नु भएको छ ।
महोत्सवमा स्टल २५० रहेको र निशुल्क स्टल कम्तीमा २५ रहने आयोजकले जानकारी गराएको छ । महोत्सव परिसरमा सुरुको लाइनमा कृषिहस्तकला तथा कृषि प्रदसनी तेसपछी फेन्सी एवम अन्य व्यपारका स्टल रहने आयोजकले जानकारी गराएको छ । महोत्सवमा प्रवेश शुल्क ७० र विद्यार्थीका लागि ५० रहेको महोत्सव सचिवालयले जानकारी दिएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सहिद पार्कमा भौतिक संरचना थपिदै

प्यूठान गनरपालिका ७ गाजुरीमा रहेको सहिद स्मृति पार्कको निर्माण कार्य भइरहेको छ । थप व्यवस्थित...

प्यूठानमा २२ हजार ८ सय २४ जना बालबालिकालाई दादुरा–रुवेला खोप लगाईदै

प्यूठानमा २२ हजार ८ सय २४ जना बालबालिकालाई दादुरा–रुवेला खोप लगाईदैछ । स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले...

प्रजातन्त्र दिवस प्यूठानमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईयो

प्रजातन्त्र दिवस प्यूठानमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय प्यूठानको आयोजनामा...

मुक्ति मा.विको ७२ औं वार्षिक उत्सव तथा अभिभावक भेला सम्पन्न

मुक्ति माध्यामिक विद्यालय रातामाटाको ७२ औं वार्षिक उत्सव तथा अभिभावक भेला सम्पन्न भएको छ ।...

घुमन्ते व्यापारीहरुलाई निरुत्साहित गर्न प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघको होडिङ्ग वोर्ड

प्यूठान जिल्लामा अनाधिकृत रुपमा रहेका घुमन्ते व्यापारीहरुलाई निरुत्साहित गर्नको लागि प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघले होडिङ्ग...