News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

‘टलकवहादुर ईमानदार योद्घा हुनुहुन्थ्यो’- ईन्चार्ज खड्का

बोम वहादुर परियार२९ असोज, प्यूठान
११६१ पटक
२९ असोज, प्यूठान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टिका केन्द्रीय सदस्य, जिल्ला ईन्चार्ज एवं प्रदेशसभा सदस्य कृष्णध्वज खड्काले मल्लरानी गाउँपालिकाका पुराना कम्युनिष्ट नेता टलकवहादुर नेपाली कम्युनिष्ट अान्दोलनका एक ईमानदार योद्घा रहेको र उहाको निधनले कम्युनिष्ट अान्दोलनमै क्षेति पुगेको वताउनु भएको छ। टलक वहादुर नेपालिको निधन भएको छ। प्युठान मल्लरानि गाउपालिका २ चुजा निबासि नेकपा मल्लारानि का सल्लाहकार समेत रहनु भएका पाटिका सक्रिय सदस्य नेपालिको मंगलबार साझ मृत्यु भएको हो । वि.स. १९९८ असोज २७ गते जन्मनुभएका उहाको ७९ बर्षको उमेरमा निधन भएको परिवार ले जनाएको छ । लामो समयदेखि फोक्सोको समस्याले ग्रसित भई मृत्यु भएका नेपालिको पाटीको झन्डा ओडाई अन्त्येष्टि गरिएको छ। श्रदान्जलि सभामा बोल्दै नेकपा का केन्द्रिय सदस्य तथा प्यूठान जिल्ला इन्चार्ज प्यूठान जिल्लावाट निर्वाचित प्रदेश शभा सदस्य कृष्णध्वज खड्काले स्वर्गिय टहल बहादुर नेपालि बिगत ५१/५२ सालदेखि नै पाटिको जिम्मेवार सक्रिय सदस्य को रुपमा रहि काम गरेको र उहालाई गुमाउनु पर्दा पाटिले ठुलो क्षति ब्यहोर्नु परेको बताउनु भयो । स्वर्गिय नेपाली पुर्ब भारतीय सेना तथा जनयुद्ध कालका एक सहयोगी रहनुभएको थियो। उहाले स्वर्गिय नेपालिको परिवारमा धैर्य धारणा गर्ने शक्ति प्रदान होस भन्दै समबेदना व्यक्त गर्नुभएको छ। कार्यक्रममा मल्लरानी गाउपालीका सह इन्चार्ज एवं पार्टी सचिवालय सदस्य नारायण भट्टराई ,पाटि अध्यक्ष ईमान सिंह भारती , जिल्ला सदस्य टिकाराम पोख्रेल, निर्मला पौडेल , राधा अधिकारी , मल्लरानी गाउकमिटिका कार्यालय सचिव गोपाल प्रशाद नकर्मी, सचिबालय सदस्य बल बहादुर खत्री , शिक्षक धन बहादुर पुन लगायत स्थानीय सयौ नेता कार्यकर्ताको उपस्तिथिमा श्रद्घञ्जली अर्पण गरिएको थियो । नेपालिका ८ भाई छोरा ४ बहिनि छोरि रहेका छन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

शुरविर पण्डित (दारी बा)को टोली प्यूठान आउदै

राष्ट्रिय कलाकार शुरविर पण्डित (दारी बा)को टिम प्यूठान आउने भएको छ । जिल्लाको माण्डवी गाउँपालिका...

प्यूठान डान्स आईडल हुँदै

जिल्लामा प्यूठान डान्स आईडल प्रतियोगिता सञ्चालन हुने भएको छ । फागुन ४ गतेदेखि १४ गतेसम्म...

हाम्रो नजर : संघारकै फोहोर देख्दैन प्यूठान नगरपालिका

जिल्लाकै मध्यभागमा रहेको गणतान्त्रिक खेलकुद मैदानको स्टेजमा निर्माण गरिएको शौचालयमा फोहोरको डंगुर थुप्रिदा नजिकै रहेको...

एउटा खेलले मात्र उपलब्धि हासिल गर्न सकिन्न – प्रतिनिधि सभा सदस्य थापा

प्रतिनिधि सभा सदस्य सुर्य थापाले एकपटकको खेलले मात्र उपलब्धि हासिल गर्न नसकिने बताएका छन ।...

सहिदहरुको सम्झानामा कविता वाचन एवम् रक्तदान कार्यक्रम गरी दिवस मनाइयो

प्यूठानमा सहिद दिवसको अवसरमा कविता वाचन एवम् रक्तदान कार्यक्रम भएको छ । सोमबार ६७ औ...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी