News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

आइसुलेसन केन्द्रलाइ जीवराज आश्रीत फाउन्डेसनद्वारा स्वास्थ्य सामग्री

एलबी थापा२०७८ भाद्र ५, प्यूठान
९०४ पटक
२०७८ भाद्र ५, प्यूठान

जीवराज आश्रीत फाउन्डेसन नेपालद्वारा जिल्ला स्तरीय आइसुलेसन केन्द्र प्यूठानका लागि बिभिन्न स्वास्थ्य सामग्री हस्तान्तरण गरिएको छ । शनिवार एक कार्यक्रमको आयोजना गरी फाउन्डेसनले प्यूठान नगरपालिका प्रमुख अर्जुन कुमार कक्षपतिलाइ फाउन्डेसनका अध्यक्ष सागर न्यौपानेले स्वास्थ्य सामग्रि प्रदान गरेका हुन् । राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका केन्द्रिय सचिवालय सदस्य लिला जिसिको पहलमा स्वास्थ्य सामग्रि प्यूठान ल्याइएको थियो ।

फाउन्डेसनले पीएपी युनिट, हाइफ्लो नोजल क्यानोला, पिपिई, पल्स अक्सिमिटर, स्तरीय मास्क, सर्जिकल माक्स, डिसइन्फेक्टेन्ट ट्यावलेट लगायतका करिब १२ लाख बरावरका स्वास्थ्य सामग्री बितरण गरेको हो । चिनको परोपकार संस्था चच्यागं आनफु लीसंघको सहयोगमा फाउन्डेसन मार्फत प्राप्त सामग्री हस्तान्तरण गरिएको हो ।

सोहि अवसरमा जीवराज आश्रीत फाउन्डेसनका अध्यक्ष डा. न्यौपानेले आश्रीतले जीवनभर गरेका योगदान तथा कर्महरुको बारेमा जानकारि दिएका थिए । सरकारको उपर्युक्त नीति नहुनु र कर्मचारीको ढिलासुस्तीले विदेशबाट निशुल्क स्वास्थ्य सामग्री ल्याउन कठिन भएको उल्लेख गरे ।

हस्तान्तरण कार्यक्रममा बोल्दै प्यूठान नगरपालिका प्रमुख कक्षपतिले सहयोगी संस्थाप्रति धन्यवाद ज्ञापन गर्दै प्राप्त गरेका सामाग्रीको ठिक तरिकाले प्रयोग गर्न स्वास्थ्यकर्मिलाइ अनुरोध गरे । कोभिडको तेस्रो भेरियन्टसंग जुध्न प्राप्त सामाग्रीले थप शक्ति प्रदान गर्ने उनको भनाइ छ । फाउन्डेसनले पश्चिम नेपालका बिभिन्न जिल्लामा कोभिड लगायतका विपत व्यवस्थापन र रोकथामको लागि, स्वास्थ्य सामाग्री तथा उपकरण हस्तान्तरण गर्दै आएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

बालमैत्री स्थानीय शासन सञ्चालन सम्बन्धि तालिम ऐरावतीमा

बालमैत्री स्थानीय शासन सम्बन्धि तालिम ऐरावती गाउँपालिका ५ मा सम्पन्न भएको छ । सरोकार सञ्चार...

मुक्ती माविमा विद्यार्थीमाथि निर्घात कुटपिट, विद्यार्थीको हात भाँचियो, एकजनालाई रिफर

विद्यालय हाताभित्र विद्यार्थीमाथि कुटपिट हुँदा कम्तिमा ४ जना विद्यार्थी घाईते भएका छन्। बुधवार मुक्ति माध्यमिक...

मल्लरानी ३ मा सुर्तीजन्य पदार्थ सेवनको न्यूनीकरण सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम

सुर्तीजन्य पदार्थ सेवनको न्यूनीकरण सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम बुधबार मल्लरानी गाउपालिका ३ मा सम्पन्न भएको छ...

रुखबाट लडेर झिमरुकमा एक महिलाको मृत्यु

रुखबाट लडेर झिमरुक गाउँपालिकामा एक महिलाको मृत्यु भएको छ । मगंलबार बिहान घाँस काट्न भनी...

सरुमारानीमा प्रधानाध्याकहरुलाई आईसिटी तालिम

सरुमारानी गाउँपालिकामा प्रधानाध्यापकहरुलाई आईसिटि सम्वन्धी तालिम दिइएको छ । गाउँपालिका भित्रका सामुदायिक तथा संस्थागत विद्यालयका...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी