News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

ज्योती मगर र भूमिका गिरीको तीज गीत ‘विकृति’ (भिडियो)

गाेविन्द विश्‍वकर्मा, प्यूठान
१८७९ पटक

नेपाली लोक दोहोरीमा निक्कै चर्चा कमाउन सफल अझै भनाै स्टेज क्विन गायिका भुमिका गिरी र त्यस्तै चर्चाको शिखरमा रहेकी गायिका ज्योती मगरको सुमधुर आवाज रहेको तिजको कोसेली भर्खर मात्र बजारमा आएको छ।

नेपाली नारिहरुकाे महान पर्व हरितालिका तीजकाे अवसरमा विभिन्न प्रकारका गीत संगीतहरु सार्वजनिक हुने क्रममा भूमिका गिरीकाे या अत्यन्तै सन्देशमूलक गीत बजारमा सार्वजनिक भएकाे हाे । ज्योती मगरलाई लागेका आरोपहरू सर्जक नेत्र अर्यालले शब्द लेखन मार्फत कुशल तरीकाले प्रस्तुत गरेका छन । भूमिकाले ज्याेतीलार्इ नेपाली गीत संगीतमा विकृती ल्याएकाे अाराेप लगाएका छन भने गिरीकाे अाराेप माथी खण्डन गर्दै नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा आफुले बिकृती नल्याएको दाबी ज्याेती मगरले गरेकाे संवाद यस गीतमा समेटिएकाे छ । भूमिका गिरीको प्रस्तुतीमा बजारमा अाएकाे यस तीज गीत एल्वमकाे नाम “बिकृती” भनेर समावेश गरिएकाे छ । प्रिय गीतकार नेत्र अर्यालको शब्द,अत्यन्तै व्यस्त संगीतकार गायक खेम सेञ्चुरीको लय,भुमीका गिरी र ज्योती मगरको सुमधुर आवाजमा यस गीतकाे अडियाे निर्माण गरिएकाे छ ।

प्रकाश भट्टको उत्कृष्ट निर्देशन,राजेश घिमीरेको छायांकन, ज्योती मगर,भुमीका गिरी,मालती घले,एञ्जिला वाईबा,सबिता परियार र सिमा घर्तीको अभिनय रहेको “बिकृती”को म्यूजिक भिडियोलाई बिष्णु शर्माले सम्पादन गरेका छन भने उक्त म्यूजिक भिडियोलाई भुमीका गिरीको युट्यूब च्यानलमा अप्लोड गरिएको छ । गीतले सबैखाले दर्शक श्राेताकाे मन जिताेस् हाम्राे तर्फवाट भुमिका गिरी,ज्योती मगर लगायत सम्पुर्ण टिमलाई सफलताको शुभकामना !

हेर्नुहोस भिडियो :

प्रतिकृया दिनुहोस्

माण्डवीमा घरमा हुँदैनन् सुत्केरी

माण्डवी गाउँपालिकामा अहिले गाउँघरमा सुत्केरी हुन छाडेका छन् । गाउँपालिकाले दिएको तथ्यांक अनुसार चालु आर्थिक...

नौबहिनीले गर्‍यो विषयगत समितिका प्रमुखहरुसँग छलफल

नौबहिनी गाउँपालिकामा विषयगत समितिको बैठक सकिएको छ । आज सोमबार बसेको विभिन्न शाखाका शाखा प्रमुखहरुको...

लामो खडेरीले मकैबाली सुक्न थाले, किसान चिन्तित

लामोसमय सम्म पानी नपरेर मकैबाली धमाधम सुक्न थालेपछि जिल्लाभरका किसान प्रभावित भएका छन् । मुख्यबालीको...

प्यूठान नगरपालिका ३ मा भएको पशु स्वास्थ्य शिविरबाट ८४ जनाले सेवा लिए

प्यूठान नगरपालिका ३ मा पशु स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न भएको छ । आइतबार प्यूठान नगरपाकिलाको पशु...

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...