News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

ज्योती मगर र भूमिका गिरीको तीज गीत ‘विकृति’ (भिडियो)

गाेविन्द विश्‍वकर्मा, प्यूठान
१७९२ पटक

नेपाली लोक दोहोरीमा निक्कै चर्चा कमाउन सफल अझै भनाै स्टेज क्विन गायिका भुमिका गिरी र त्यस्तै चर्चाको शिखरमा रहेकी गायिका ज्योती मगरको सुमधुर आवाज रहेको तिजको कोसेली भर्खर मात्र बजारमा आएको छ।

नेपाली नारिहरुकाे महान पर्व हरितालिका तीजकाे अवसरमा विभिन्न प्रकारका गीत संगीतहरु सार्वजनिक हुने क्रममा भूमिका गिरीकाे या अत्यन्तै सन्देशमूलक गीत बजारमा सार्वजनिक भएकाे हाे । ज्योती मगरलाई लागेका आरोपहरू सर्जक नेत्र अर्यालले शब्द लेखन मार्फत कुशल तरीकाले प्रस्तुत गरेका छन । भूमिकाले ज्याेतीलार्इ नेपाली गीत संगीतमा विकृती ल्याएकाे अाराेप लगाएका छन भने गिरीकाे अाराेप माथी खण्डन गर्दै नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा आफुले बिकृती नल्याएको दाबी ज्याेती मगरले गरेकाे संवाद यस गीतमा समेटिएकाे छ । भूमिका गिरीको प्रस्तुतीमा बजारमा अाएकाे यस तीज गीत एल्वमकाे नाम “बिकृती” भनेर समावेश गरिएकाे छ । प्रिय गीतकार नेत्र अर्यालको शब्द,अत्यन्तै व्यस्त संगीतकार गायक खेम सेञ्चुरीको लय,भुमीका गिरी र ज्योती मगरको सुमधुर आवाजमा यस गीतकाे अडियाे निर्माण गरिएकाे छ ।

प्रकाश भट्टको उत्कृष्ट निर्देशन,राजेश घिमीरेको छायांकन, ज्योती मगर,भुमीका गिरी,मालती घले,एञ्जिला वाईबा,सबिता परियार र सिमा घर्तीको अभिनय रहेको “बिकृती”को म्यूजिक भिडियोलाई बिष्णु शर्माले सम्पादन गरेका छन भने उक्त म्यूजिक भिडियोलाई भुमीका गिरीको युट्यूब च्यानलमा अप्लोड गरिएको छ । गीतले सबैखाले दर्शक श्राेताकाे मन जिताेस् हाम्राे तर्फवाट भुमिका गिरी,ज्योती मगर लगायत सम्पुर्ण टिमलाई सफलताको शुभकामना !

हेर्नुहोस भिडियो :

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...