News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठान जिल्लाकै उत्कृष्ट विद्यालयका रुपमा सरस्वती माध्यमिक विद्यालय बाङ्गेशाल सम्मानित

झुलेनी नेटवर्क२०७९ असार २८, प्यूठान
७७४ पटक
२०७९ असार २८, प्यूठान

प्यूठान जिल्लाको उत्कृष्ट विद्यालयका रुपमा सरस्वती माध्यमिक विद्यालय बाङ्गेशाल सम्मानित भएको छ । उत्कृष्ट शिक्षक कर्मचारी तथा शैक्षिक संस्था प्रोत्साहन कार्यक्रम अन्नतर्गत सरस्वती माध्यमिक विद्यालय बाङ्गेशाल जिल्लाको उत्कृष्ट विद्यालयको रुपमा शिक्षा विज्ञान युवा तथा खेलकुद मन्त्रालय अन्तरगत सामाजिक विकास डिभिजन कार्यालय प्यूठानबाट रु २ लाख रकम पुरस्कार  सहित सम्मानित  भएकाे हाे  । साथै प्रत्येक शिक्षक, कर्मचारी र बालविकास शिक्षकलाई १५ हजारका दरले  पुरस्कार  प्रदान  गरि सम्मान गरिएकाे सामाजिक डिभिजन कार्यालय प्यूठानका प्रमुख विष्णु प्रसाद भुसाल जानकारी दिए ।

उत्कृष्ट शिक्षक कर्मचारी तथा शैक्षिक संस्था प्रोत्साहन कार्यक्रम अन्नतर्गत २४ जना उत्कृष्ट शिक्षक तथा कर्मचारी र बालविकास केन्द्रका उत्कृष्ट सहजकर्ताहरुलाई सम्मान गरेको हो । स्वर्गद्धारी धर्मशाला स्वर्गद्धारी नगरपालिका वडा नं.३ भिङ्ग्री जलुकेमा शिक्षक तथा कर्मचारीहरुलाई मंगलबार सम्मान गरिएको हो ।

सम्मानित हुनेहरुमा सरुमारानी गाउँपालिका अन्तर्गत सरस्वती मा.वि. बाङ्गेशालबाट शिक्षक ऋषिराम आचार्य, सरस्वती मा.वि. चावाबाट यमराज खनाल र श्रमरानी मा.वि. वूढीचौरबाट कुमारी खिमा घर्ती  रहेका  छन ।

त्यसैगरी प्यूठान नगरपालिका तर्फ भुवनेश्वरी मा.वि. खैराका शिक्षक शोभाराम भट्टराई, त्रिवेणी प्रा.वि.का फना भण्डारी, पद्मा प्रा.वि.का सहजकर्ता सीता खड्का, स्वर्गद्वारी नगरपालिका अन्तर्गत उमा महेश्वरी मा.वि. सारीका रत्नवहादुर रावत, जनता मा.वि. बर्जिवाङ्ग टोपबहादुर थापा, पृथ्वी प्रा.वि. धनवाङकी शिक्षिका दिलमाया बुढा, नौबहिनी गाउँपालिका अन्तर्गत लुप्लुङ मा.वि. लुप्लुङ्गका शिक्षक बसन्त प्रसाद भण्डारी, गंगा मा.वि. बाहानेबाट नारायण पौडेल र हिमशिखर प्रा.वि.कि कमला बुढा सम्मानित भएका  छन  ।

त्यस्तै गौमुखी गाउँपालिका अन्तर्गत जनसहयोगी आधारभुत विद्यालयका शिक्षक अमृत के.सी., जनज्योति आधारभुत विद्यालयबाट तुलसी गिरी, गौमुखी आधारभुत विद्यालयबाट जिता बुढा, झिमरुक गाउँपालिका अन्तर्गत चिरायु मा.वि. चिसावाङबाट सिता पोख्रेल, अमर सिह मा.वि. सौतामारेबाट मधु रोका, सीता मा.वि. कुताबाट विमला के.सी., मल्लरानी गाउँपालिका अन्तर्गत महेन्द्र मा.वि. खंलगाबाट शिक्षक ध्रुव गिरी सम्मानित भएका छन् ।

त्यस्तै ऐरावती गाउँपालिका अन्तर्गत पाटेश्वरी प्रावि पकलाबाट दामोदर शर्मा, शान्ति प्रा.वि.बाट सिमा घर्ति, माण्डवी गाउँपालिका अन्तर्गत गणेश मा.वि. तिरामबाट बलराम पुन मगर, माण्डवी मा.वि.बाट अजिता कार्की, पर्मेश्वरी प्रा.वि.बाट छमा पुन मगर सम्मानित भएको प्रमुख भुसालले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गौमुखीमा भएको मानसिक स्वास्थ्य शिविरबाट ९५ जनाले सेवा लिए

निःशुल्क विशेषज्ञ मानसिक रोग सम्बन्धि स्वास्थ्य शिविर गौमुखी गाउँपालिकामा सम्पन्न भएको छ । गौमुखी गाउँपालिकाको...

गणतन्त्र आएपनि जनताको समस्या जस्ताको त्यस्तै

१७ औं गणतन्त्र दिवस प्यूठानमा विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । दिवसको अवसरमा प्यूठानको खलंगामा...

पौडेल बंश महासंघ लुम्बिनी प्रदेशको पहिलो बैठक स्वर्गद्धारीमा सम्पन्न

प्यूठान, पौडेल बंश महासंघ लुम्विनी प्रदेश कमिटीको पहिलो बैठक प्यूठानको प्रमुख धार्मिक तथा पर्यटकिय स्थल...

कालिबहादुर के.सि. को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न

सामाजिक अगुवा तथा बौद्धिक ब्यक्तित्व काली बहादुर के.सी.को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।...

माण्डवी ३ मा निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन

माण्डवी गाउँपालिका ३ मा ३ महिने निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन भएको छ । वडामा गठन...