News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

एकैदिन प्यूठानका ३ स्थानिय तहमा १५ शैयाका अस्पत्ताल शीलान्यास

सिखबर संवाददाता१५ म‌सिर प्यूठान
९४७ पटक
१५ म‌सिर प्यूठान

हरेक स्थानिय तहमा आधारभुत अस्पत्ताल र हरेक नागरिकमा स्वास्थ्यको पहुँच पुर्याउने गरि अस्पत्ताल नभएका ६४९ स्थानिय तहमध्य ३९६ स्थानिय तहमा एकैदिन अस्पत्तालको शीलान्यास गर्ने नेपाल सरकारको कार्यक्रम वमोजिम जिल्लाका ३ वटा स्थानिय तहका अस्पत्ताल भवनको शीलान्यास गरिएको छ। यौटा अस्पत्तालको संघिय सांसद दुर्गा पौडेल र दुईवटा अस्पत्तालको प्रदेश सांसद कृष्णध्वज खड्काले शीलान्यास गर्नुभएको हो।

ऐरावती गाँउपालीकामा भएको शीलान्यास कार्यक्रममा वोल्दै प्रदेशसभा सदस्य कृष्णध्वज खडकाले सरकारले स्वास्थ्यको क्षेत्रमा आमूल परवर्तन ल्याउने योजनाका साथ स्थानीय तहमा अस्पताल भवनको सिलान्यास गरेको जानकारी दिनुभयो । उहाँले भन्नुभयो, ‘अव कुनैपनी स्थानिय तहका नागरिकले अस्पत्तालको पहुँच नहुँदा उपचार नपाएर ज्यान गुमाउनु पर्नेछैन। यसका लागि गाउँमै आधारभूत उपचार सेवाको शुरुवात गरिएको छ ।’

माण्डवी गाँउपालीकाको वडा नं ३ देविस्थान र ऐरावती गाँउपालीकाको वडा नं २ वरौलामा प्रदेशसभा सदस्य कृष्णध्वज खड्काले शीलान्यास गर्नुभएको छ। भने मल्लरानी गाँउपालीका वर्डा नं ४ खलंगामा वन्ने भवनको प्रतिनिधी सभा सदस्य दुर्गा पौडेलले शिलान्यास गर्नुभएको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

लुङ रिजाल बन्दुहरुको देवाली हेर्न हजारौ दर्शक

रमेश पुन १५ ,मंसिर, २०७९ प्यूठानको नौबहिनी गाउँपालिका ६ लुङमा रिजाल बन्दुहरुको सावेशी कुलपँुजा चलिएरको...

लुम्बिनी प्रदेशको राजधानी सार्ने विषयमा कर्मचारीको खिचलो

लुम्बिनी प्रदेशको राजधानी सार्ने विषयमा कर्मचारीले किचलाे झिकेका छन् । राजधानी दाङको भालुबाङमा सार्ने प्रदेश...

लुम्बिनीमा एमाले पहिलो दल

झुलेनी नेटवर्क लुम्बिनीमा प्रत्यक्षतर्फ नेकपा एमाले नै ठूलो दल बनेको छ । यहाँ रहेका ५२...

प्युठानको मतपरिणाम रोचक बन्दै, गढ क्षेत्रमै गठबन्धन कम्जोर

प्यूठान जिल्ला सरदमुकाम खलंगा स्थीत जिल्ला समोन्वय समितिको सभाहलमा प्रतिनिधी सभा र प्रदेश सभाको मतगणना...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी