News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

फुलवारिको अध्यक्षमा छन्द बहादुर सर्वसम्मत निर्वाचित

झुलेनि नेटवर्क२०७८ असौज १६, प्युठान
१९५ पटक
२०७८ असौज १६, प्युठान

जिल्लाको प्रतिष्ठित गैर सरकारि संस्था फुलबारी एकीकृत ग्रामिण बिकास संस्था खैराको अध्यक्षमा छन्द बहादुर बस्नेत निर्वाचित भएका छन । शनिवार सम्पन्न नबौ अधिबेशनबाट बस्नेतको अध्यक्षतामा ११ सदस्यिय नया कार्य समिती सर्वसम्मत निर्बाचित भएका हुन । समितिको उपाध्यक्ष भोज बहादुर बस्नेत, महासचिव निर्मला पोख्रेल, सचिव तिला बुढाथोकी, कोशाध्यक्ष रमेश कुमार आचार्य रहेका छन ।

निर्वाचित सदस्यहरूमा लोक बहादुर कवर, कौशिल्ला आचार्य, गोविन्द बहादुर बस्नेत (ख), गोपाल बहादुर थापा, तारा नेपाली रहेका छन । त्यस्तै संस्थाको विधान अनुसार पदेन सदस्यमा गुणेन्द्र बस्नेत बनेका छन । गाउंमा क्लवको रूपमा स्थापित भएको यो संस्था लोक बहादुर बस्नेतको अध्यक्षतामा २०५० सालमा स्थापना भएको थियो ।

स्थापनादेखि शैक्षिक तथा वन वातावरण लगायत विविध सामाजिक क्षेत्रमा कार्य गर्ने संस्थाको रूपमा फुलवारि परिचित छ । यो संस्था प्युठान जिल्लामा सामाजिक तथा विकासका क्षेत्रमा कलम चलाउने पत्रकारहरूलाई विकास पत्रकारिता पुरस्कार स्थापना गर्ने पहिलो गैर सरकारि संस्था हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

ऐरावतीमा खोलाले बगाउँदा बालक बेपत्ता

ऐरावतीमा खोलाले बगाउॅदा एक जना बालक बेपत्ता भएका छन् । ऐरावती गाउँपालिका ५ स्थित जाडिखोलाले...

कहॉ रोकियो पर्यटकीय पदमार्ग ?

प्यूठानको स्वर्गद्रारीबाट गौमुखी पुग्ने पर्यटकीय पदमार्ग वर्षौ देखि अलपत्र परेको छ । पछिल्ला वर्षहरुमा केन्द्रिय,...

प्यूठानको गौँमुखीमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु ,५ घाइते

प्यूठानको गौंमुखी गाउँपालिका ५ खुङमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाँच जना...

शिक्षा पहिलो प्राथमिकतामा किन पर्दैन?

विषय प्रवेश : हरेक राजनीतिकर्मी, अधिकारकर्मी, समाजसेवी, बौद्धिककर्मीले विकास र समृद्धिका कुरा गर्दा, भाषण गर्दा...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी