News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

स्काउट छात्र/छात्राहरुलाई पोशाक वितरण

तेजेन्द्र बि.एम.२०७८ असोज २२
५४६ पटक
२०७८ असोज २२

नेपाल स्काउट लुम्बिनी प्रदेशले स्काउट बालबालिकाहरुलाई पोशाक वितरण गरीएको छ । जनता मा.वि. बाग्दुलामा अध्यनरत स्काउट विद्यार्थीहरुलाई प्रदेश स्काउटको सहयोगमा पोशाक वितरण गरीएको हो । प्रदेश स्काउटले लुम्बिनी प्रदेशका १२ जिल्ला मध्ये प्यूठान जिल्लाको जनता माध्यमिक विद्यालयलाई छनोट गरेको थियो ।

शुक्रबार बाग्दुलामा आयोजित कार्यक्रममा नेपाल स्काउट जनता स्काउट ट्रुपका बालबालिकाहरुलाई पोशाक उपलब्ध गराइएको हो । पोशाक पाउनेहरुमा १६÷१६ जना छात्र÷छात्रा स्काउटलाई एक÷एक सेट स्काउट पोशाक दिएको हो । प्यूठान नगरपालिकाका उप–प्रमुख एवं स्काउट संरक्षक शान्ता आचार्यको प्रमुख आतित्थ्यता, नेपाल स्काउट प्रदेश संयोजक दिनानाथ भट्टराईको विशेष आतित्थ्यता रहेको थियो ।

कार्यक्रमको अध्यक्षता विद्यालयका प्रधानाध्यापक तथा नेपाल स्काउट जनता स्काउट ट्रुपका संरक्षक ईन्द्रमणि पोखरेलको रहेको थियो । प्यूठान जिल्ला सहित हालसम्म लुम्बिनी प्रदेशका ७ वटा जिल्लामा स्काउट पोशाक वितरण कार्यक्रम गरीएको आयोजकले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठानको गौँमुखीमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु ,५ घाइते

प्यूठानको गौंमुखी गाउँपालिका ५ खुङमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाँच जना...

शिक्षा पहिलो प्राथमिकतामा किन पर्दैन?

विषय प्रवेश : हरेक राजनीतिकर्मी, अधिकारकर्मी, समाजसेवी, बौद्धिककर्मीले विकास र समृद्धिका कुरा गर्दा, भाषण गर्दा...

जीवनकाे रङ्ग : बुटिक कलामा रम्दै मनि

फेशन डिजाइन र बुटिकले नङ र मासुको जस्तो सम्बन्ध कायम गरेको छ । फेसन डिजाइनिङ...

प्यूठानको बिजुवारमा खुल्यो निमतारा पोलिक्लिनिक

प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवारमा  बुधबार देखि निमतारा पोलीक्लिनिक सञ्चालनमा आएको छ । झिमरुक गाउँपालिका ६...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी