News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

वास पत्रकार मञ्च प्यूठानको संयोजकमा पुनः पौडेल निर्वाचित

सिखबर संवाददाता१५ असार प्यूठान
६४४ पटक
१५ असार प्यूठान

सरसफाई र स्वास्थ्य क्षेत्रमा बिशेष कलम चलाउनेहरुको संगठन वास पत्रकार मञ्च प्यूठानको संयोजकमा पत्रकार नोमराज पौडेल पुनः निर्वाचित भएका छन्। पत्रकार महासंघको सभाहलमा शुक्रबार भएको कार्यक्रममा पौडेलको नेतृत्वमा ९ सदस्यीय नयाँ कार्यसमिति गठन भएको हो।

सिखबर डट कम अनलाईनका सम्पादक, नेपाल टेलिभिजनका समाचारदाता र लिस्ने जनसञ्चार साप्ताहिकका कार्यकारी सम्पादक समेत रहेका पौडेल दोश्रोपटक सर्वसम्मत चयन भएका हुन्। समितिको सह संयोजकमा मधुसुदन भण्डारी त्यस्तै सदस्यहरुमा लोकेन्द्र सुनार, बोम बहादुर परियार,मधुसुदन पोख्रेल ,बिमल पोख्रेल , सिता मगर ,सिता वि.क र सिर्जना सेन निर्वाचित भएका छन्।

कार्यक्रममा नेपाल पत्रकार महासंघ पाँच नम्बर प्रदेश उपाध्यक्ष दिपा घर्ती, पत्रकार महासंघ प्यूठानका अध्यक्ष महावीर रानामगर, खानेपानी तथा सरसफाई डिभिजन कार्यालय प्यूठानको फोकल पर्सन भगवति शर्मा , नेपाल पत्रकार महासंघ प्यूठानका निवर्तमान अध्यक्ष गिरु भण्डारी , पुर्व अध्यक्ष शुसिल पोख्रेल लगाएतले कार्यकाल सफलताको शुभकामना ब्यक्त गरेका थिए।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

लुङ रिजाल बन्दुहरुको देवाली हेर्न हजारौ दर्शक

रमेश पुन १५ ,मंसिर, २०७९ प्यूठानको नौबहिनी गाउँपालिका ६ लुङमा रिजाल बन्दुहरुको सावेशी कुलपँुजा चलिएरको...

लुम्बिनी प्रदेशको राजधानी सार्ने विषयमा कर्मचारीको खिचलो

लुम्बिनी प्रदेशको राजधानी सार्ने विषयमा कर्मचारीले किचलाे झिकेका छन् । राजधानी दाङको भालुबाङमा सार्ने प्रदेश...

लुम्बिनीमा एमाले पहिलो दल

झुलेनी नेटवर्क लुम्बिनीमा प्रत्यक्षतर्फ नेकपा एमाले नै ठूलो दल बनेको छ । यहाँ रहेका ५२...

प्युठानको मतपरिणाम रोचक बन्दै, गढ क्षेत्रमै गठबन्धन कम्जोर

प्यूठान जिल्ला सरदमुकाम खलंगा स्थीत जिल्ला समोन्वय समितिको सभाहलमा प्रतिनिधी सभा र प्रदेश सभाको मतगणना...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी