News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

भौका सडक कहिले होला सुधार ?

झुलेनी नेटवर्क२०७९ मंसिर २१
३९७ पटक
२०७९ मंसिर २१

प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवार स्थित भौका हँुदै मुख्य बजार प्रवेश गर्न भौका रोडमा यात्रागर्ने यात्रु हिलो,धुलो, र चिप्लोले सधै हैरान छन । मुख्य सडक जाम हुँदा बैकल्पिक सडककोरुपमा प्रयोग हुने सडक सुधारमा स्थानीय सरकार,सडक डिभिजन कार्यालय र सडक पूर्वाधार कार्यालयको नजर पुगेको छ । संघन सहरी तथा भवन निर्माण आयोजना र भवन कार्यालय दाङले समेत यो मुख्य बजारको सडक सुधारमा ध्यान दिन सकेका छैनन् ।

जिल्लाको पुरानो व्यापारी केन्द्र, बिजुवारको पुरानो सडक निर्माण गर्ने भन्दै सरोकारवाला निकायले पटक–पटक आएर नापनक्सा गरेपनि बजेट विनियोजन गरेर सडक सुधार गर्नतर्फ कसैको ध्यान नपुगेको स्थानीयको गुनासो छ । भौकाको पिपल रुखदेखि ओरालो क्षेत्र निकै अफ्ठ्यारो छ । साना गाडिहरु गुड्न निकै समस्या भइरहन्छ । दर्जनौ मोटरसाइकल सवार यात्रु लडेका छन् । टारी क्षेत्रका घरहरुको नालीबाट आउने पानीको भल सडकमा यत्रतत्र बग्दा सडक दिन प्रतिदिन जिर्ण भैरहेको छ । भौका देखि झिँमरुक खोला झोलुंगे पुलसम्म सडक कालोपत्रे गर्ने भनेर नापनक्सा भएरपनि काम नभएको स्थानीय शुशिल कर्मचार्यले गुनासो गरे । प्यूठान नगरपालिकाको मुख्य प्रशासनीक केन्द्र रहेको वडा क्षेत्र सबैको नजर पुग्ने सडकको हालतप्रति नगरपालिकाले मर्मत गर्न पहल थालेको छैन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...

अहिलेको शैक्षिक अवस्था, एक चिन्तन

आजभोली विद्यालय शिक्षाको बार्षिक नतिजा प्रकाशनको समय भएकोले नतिजा प्रकाशन र यसका सन्दर्भमा विभिन्न कोणबाट...