News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

भित्रीकोट कृषि सहकारी संस्थाको नवौ साधारण सभा र तेस्रो अधिवेसन सम्पन्न

बिबश घर्ति मगर१० पुष २०७९
१९० पटक
१० पुष २०७९

भित्रीकोट कृषि सहकारी संस्था लि प्यूठान नगरपालिका ४ को नवौ साधारण सभा र तेस्रो अधिवेसन सम्पन्न भएको छ । शुशिला घिमीरेको अध्यक्षतामा सुरु भएको कार्यक्रममा जिल्ला सहकारी संघका कोषाध्यक्ष निरज सुवेदीले मर्च गरेर अगाडी बढाउन सके संस्था अझै बलियो हुने बताए । उनले पदको मात्र आश नगरि विशेष कृषि कार्यमा भरिपूर्ण भएर लाग्न आग्रह गरे । अवको नयाँ कार्यसमितिले नयाँ अवधारणामा सञ्चालन गर्न कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि समेत रहेका सुवेदीले बताए ।

दुई कार्यकाल संस्थामा आवद्ध रहेर काम गर्न पाउनु आफुलाई गर्भ लागेको निबर्तमान अध्यक्ष सुशिला घिमिरे बताएका छन् । नयाँ आउने कार्यसमितीलाई आवश्यक सहयोगको आवश्यकता परेमा त्यसबेला आफुपछि नहट्ने प्रतिबद्धता प्रकट गरेका हुन् । हाल नयाँ कार्यसमितीमा अध्यक्ष जुना पोखे्रल, उपाध्यक्ष सीता पोख्रेल, सचिव लालुमाया सुवेदी र कोषध्यक्षमा सावित्रा गौतम चयन हुनुभएको छ भने सदस्यमा भवानी न्यौपाने र शारदा गौतम चयन भएका छन् । शुसिला घिमिरेको अध्यक्षतामा सुरु भएको कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि जिल्ला सहकारी संघका कोषाध्यक्ष निरज सुवेदी, विशेष अतिथि भित्रिकोट सामुदायिक सिकाई केन्द्रका अध्यक्ष सुमन सुवेदी रहेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...