News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

बिज्ञान र गणित विषयको नतिजा सुधार सम्बन्धि एक दिने अन्तरक्रिया कार्यक्रम

झुलेनी पोष्ट२५ पुष २०७९
१३२ पटक
२५ पुष २०७९

बिज्ञान  र गणित विषयको नतिजा सुधार गर्न गाउँपालिकामा एक दिने अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरिएको छ । सोमबार गौमुखी र सरुमारानी गाउँपालिकामा सामाजिक विकास डिभिजन कार्यालय प्युठानको आयोजनामा  बिज्ञान ,गणित विषयको नतिजा सुधार सम्बन्धि एक दिने अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो।
अन्तरक्रिया कार्यक्रममा बोल्दै गिरिले शिक्षा क्षेत्रलाई कसरी गुणस्तरीय बनाउने, शिक्षामा स्थानीय तहले खेल्नु पर्ने भुमिका र लगानीमा जोड भन्दै त्यसलाई मुख्य बिषय बनाएर लैजाने बताएका हुन् । गाउँपालिका उपाध्यक्ष महाबिर रानाले शैक्षिक क्षेत्रको बिकासमा स्थानीय तह लागि पर्ने र गत बर्ष SEE परिक्षामा बिज्ञान र गणित विषयमा अनुत्तीर्ण संख्या धेरै भएकोले विद्यार्थीको नतिजा सुधार गर्न सबैको महत्त्वपूर्ण भुमिका हुनुपर्ने बताएका छन् ।

सामाजिक विकास डिभिजन कार्यालयलाई कार्यक्रम आयोजना गरेको भन्दै पालिकाले धन्यवाद समेत व्यक्त गरेको छ । कार्यालय प्रमुख बिष्णु प्रसाद भुसालको अध्यक्षता तथा गौमुखी गाउँपालिकाका अध्यक्ष बिष्णु कुमार गिरीको प्रमुख आथित्यतामा  रहेको थियो । अन्तरक्रिया कार्यक्रममा जनप्रतिनिधि , माध्यमिक तहका बि ब्य स, बिज्ञान र गणित विषयका विषयगत शिक्षक र विद्यार्थीहरुको उपस्थिति रहेको थियो।

प्रतिकृया दिनुहोस्

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम बरौलामा भएको छ । सोमबार ऐरावती...

पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित

मौसम प्रतिकुलताका कारण पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित गरिएको छ ।...

सहकारीबाट करिब डेढ लाख नगद चोरी

लालीगुराँस बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाको कार्यालयमा चोरी भएको छ । मल्लरानी ३ सालठाटी स्थित...

करेन्ट लागेर प्यूठानमा एकको मृत्यु

प्यूठानमा करेन्ट लागेर एक पुरुषको मृत्यु भएको छ । प्यूठान नगरपालिका ७ टिकुरी निवासी ५८...

हातको रड जिल्लामै निकाल्न पाँउदा कृष्णाको अनुहारमा आएको खुसी

गौमुखी गाउँपालिका ४ पुँजाकी २२ बर्षिय कृष्णा घर्ति क्षेत्रीको डेढ बर्ष अघि लडेर दाँया हात...