News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

चोरीका घटना तत्काल रोकथाम तथा त्रास पूर्ण बातावरणलाई सहज बनाउन वडाले गर्‍यो यस्तो निर्णय

बिबश जि एम१० माघ २०७९
१९६ पटक
१० माघ २०७९

पछिल्लो समय चोरीको घटना सिमित वडामा मात्र नभई सिङ्गो जिल्लालाई नै चुनौती दिने गरि दिनानुदिन बढ्दै गइरहेको छ । यो अवस्थालाई तत्काल रोकथाम तथा समुदायमा भएको त्रास पूर्ण बातावरणलाई सहज बनाउन स्वगद्धारी नगरपालिका ५ नं वडाले विभिन्न वडाका क्रियाशील राजनीतिक दल, बुद्धिजीवी, समाजसेवीहरुको उपस्थितिमा छलफल गरेको छ।


वडा अध्यक्ष गिर बहादुर घर्ति मगरको नेतृत्वमा विभिन्न निर्णय माथि छलफल गरेको हो । उक्त भेलाले कुनै अपरिचित वा शंकास्पद व्यक्ति देखा परेमा वडा कार्यालय तथा इलाका प्रहरी कार्यालयमा तुरुन्त जानकारी गराउन अनुरोध गरेको छ । त्यस्तै साँझ ८ : ०० बजे पछि होटल, पसल व्यवसाय पूर्णरुपमा बन्द गर्ने, वडा भन्दा बाहिरबाट आएका कामदारहरुले अनिवार्य रुपमा परिचय खुल्ने गरि प्रमाण पत्र तथा फोन नम्बर वडामा उपलब्ध गराउन भनेको । साथै कुनै पनि अवैध रुपमा व्यापारको नाममा अन्यत्रबाट आउने व्यापारीहरुलाई रोक लगाउने निर्णय समेत गरेको वडा अध्यक्ष घर्तिले जानकारी दिए ।
मंगलबारको भेलाले तत्काल जिल्ला सुरक्षा समिति समक्ष अस्थायी प्रहरी पोष्ट माग गर्ने, स्वर्गद्वारी नगरपालिकाले तत्काल मुख्य स्थानमा सोलार बत्ती जडान गर्ने, वडा कार्यलयमा सिसि क्यामरा जोड्ने र अन्य स्थानमा जडाका लागि पहल गर्ने निर्णय गरेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

“गणतन्त्र गौरव” बाट पूर्व राष्ट्रपति भण्डारी सम्मानित

नेकपा (एमाले) ले पूर्वराष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीलाई ‘गणतन्त्र गौरव’बाट सम्मान गरेको छ। नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी स्थापनाको...

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...