News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

चोरीका घटना तत्काल रोकथाम तथा त्रास पूर्ण बातावरणलाई सहज बनाउन वडाले गर्‍यो यस्तो निर्णय

बिबश जि एम१० माघ २०७९
१४९ पटक
१० माघ २०७९

पछिल्लो समय चोरीको घटना सिमित वडामा मात्र नभई सिङ्गो जिल्लालाई नै चुनौती दिने गरि दिनानुदिन बढ्दै गइरहेको छ । यो अवस्थालाई तत्काल रोकथाम तथा समुदायमा भएको त्रास पूर्ण बातावरणलाई सहज बनाउन स्वगद्धारी नगरपालिका ५ नं वडाले विभिन्न वडाका क्रियाशील राजनीतिक दल, बुद्धिजीवी, समाजसेवीहरुको उपस्थितिमा छलफल गरेको छ।


वडा अध्यक्ष गिर बहादुर घर्ति मगरको नेतृत्वमा विभिन्न निर्णय माथि छलफल गरेको हो । उक्त भेलाले कुनै अपरिचित वा शंकास्पद व्यक्ति देखा परेमा वडा कार्यालय तथा इलाका प्रहरी कार्यालयमा तुरुन्त जानकारी गराउन अनुरोध गरेको छ । त्यस्तै साँझ ८ : ०० बजे पछि होटल, पसल व्यवसाय पूर्णरुपमा बन्द गर्ने, वडा भन्दा बाहिरबाट आएका कामदारहरुले अनिवार्य रुपमा परिचय खुल्ने गरि प्रमाण पत्र तथा फोन नम्बर वडामा उपलब्ध गराउन भनेको । साथै कुनै पनि अवैध रुपमा व्यापारको नाममा अन्यत्रबाट आउने व्यापारीहरुलाई रोक लगाउने निर्णय समेत गरेको वडा अध्यक्ष घर्तिले जानकारी दिए ।
मंगलबारको भेलाले तत्काल जिल्ला सुरक्षा समिति समक्ष अस्थायी प्रहरी पोष्ट माग गर्ने, स्वर्गद्वारी नगरपालिकाले तत्काल मुख्य स्थानमा सोलार बत्ती जडान गर्ने, वडा कार्यलयमा सिसि क्यामरा जोड्ने र अन्य स्थानमा जडाका लागि पहल गर्ने निर्णय गरेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...