News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

सांगितिक पि.टि.प्राथाना र पुर्नताजकीय कार्यशालाको कार्यक्रम गाउँपालिका अध्यक्ष अधिकारीद्धारा उदघाटन

झुलेनी पोष्ट११ माघ २०७९
१२२ पटक
११ माघ २०७९

माण्डवी गाउँपालिका प्युठानको आयोजनामा सामुदायिक र सस्थागत विद्यालयका प्रधानाध्यापकहरुका लागि शिक्षा ब्यवस्थापन तालिम तथा सामुदायिक विद्यालयका खेलकुद शिक्षक र बिद्यार्थीहरुका लागी सांगितिक पि.टि.प्राथाना र पुर्नताजकीय कार्यशालाको कार्यक्रम वुधबार गाउँपालिका अध्यक्ष नमराज अधिकारी –रोसनले उदघाटन गरेका छन् । उदघाटन कार्यक्रममा अध्यक्ष अधिकारीले शिक्षामा गरिएको लगानी अनुसारको प्रतिफल निकाल्न शिक्षक जिम्मेवारी रहनु पर्ने बताए । साथैे शिक्षा, स्वास्थ र खेलकुद रास्ट्रको लागि जरुरी रहेको बताउदै अध्यक्ष अधिकारीले शिक्षकहरुले आफुले गरेको मेहनतको आफै सोमुल्याङकन गर्नु पर्ने पनि बताएका हुन् ।

माण्डवी गाउँपालिका शिक्षा शाखा प्रमुख तुल्सा कार्किले सचालन गरेको कार्यशालामा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत प्रकाश पाण्डेले रिजल्ट सन्तोषजनक नभएको बताउदै सिकाइ उपलब्धि अनिवार्य रहेको बताए । शुक्रबारसम्म संचालन हुने कार्यशालाको प्रशिक्षकमा शिक्षा विद एवम कालिका मनोविज्ञान विद्यालय रुपन्देहीका प्रधानाध्यापक दिनेश थापा, प्रदेश खेलकुद परिषद सदस्य हरिष वलि रहेका छन् । वडा न.३ का अध्यक्ष धनेन्द्र कार्किले स्वागत गरेकोे कार्यक्रममा माण्डवी गाउँपालिका भित्र रहेका माध्यामिक बिधालय, आधारभुत तहका प्रधानाध्यापकहरु, खेल शिक्षक र बिद्यार्थीहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...