News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

लायन्स क्लव प्यूठानद्वारा बालबालिकालाई न्यानो कपडा वितरण

झुलेनीपोष्ट२०७९ माघ १२
१४७ पटक
२०७९ माघ १२

लायन्स क्लव प्यूठानले सुस्त श्रवण भएका बालबालिकालाई न्यानो कपडा वितरण गरेको छ । लायन्स क्लव प्यूठानले बिहिवार सरस्वती पुजाको अवसर पारेर भूवनेश्वरी माद्यामिक विद्यालय खैरामा अध्यनरत् २५ जना बालबालिकाहरुलाई न्यानो कपडा वितरण गरेको क्लवका उपाध्यक्ष झविन्द्र शर्माले जानकारी दिए । न्यानो कपडा वितरण कार्यक्रममा वोल्दै क्लवका अध्यक्ष मिन बहादुर कुवँरले क्लवले दिनदुखी, गरिव, विपन्न वर्गका परिवार, बालबालिका लगायत अन्य व्यक्तिहरुलाई यस अघिका दिनहरुमा पनि सहयोग तथा राहत उपलब्ध गराउदै आएको बताए । साथै उनले आगामी दिनहरुमा पनि यस्ता सामाजिक क्षेत्रमा सहयोग कार्य जारी राख्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गरेका छन् ।
विद्यालयका प्राध्यानाध्यापक मुक्ति प्रसाद पोख्रेलले बालबालिकाहरुलाई न्यानो कपडा वितरण गरेकामा क्लवलाई धन्यावाद व्यक्त गरेका थिए । शुद्ध मानव सेवामा सर्मपित यस संस्थाले सन् २००९ साल देखी आपतविपत तथा अपठ्यारोमा परेकाहरुलाई सहयोग गर्दै आइरहेको शर्माले जानकारी दिए । कार्यक्रममा प्यूठान नगरपालिकाका निर्वतमान प्रमुख अर्जुन कुमार कक्षपति, विद्यार्थी, शिक्षक, क्लवका अन्य सदस्यहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

ढुङ्गा लागेर प्यूठानमा बालिकाको मृत्यु

प्यूठानमा भिरबाट पल्टिएको ढङ्गा लागेर एक बालिकाको मृत्यु भएको छ । जिल्लाको गौमुखी गाउँपालिका २...

७ दिनभित्र भूक्तानी नदिए निर्माण व्यवसायी संघले कडा आन्दोलनको घोषणा गर्ने

निर्माण व्यवसायी संघ प्यूठानले विगत ३ बर्षदेखि सम्पन्न गरेका विभिन्न योजनाहरुको कामको भूक्तानी नपाएको भन्दै...

गाउँपालिकाको टिमले गर्‍यो मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई

माण्डवी गाउँपालिकाले मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई गरेको छ । गाउँपालिकाले गत विहिबार देखि हिजो शनिबारसम्म सञ्चालन...

प्रथम अध्यक्ष कपको उपाधि सुनिलस्मृति रोल्पालाई

माण्डवी गाउँपालिकाले आयोजना गरेको प्रथम अध्यक्ष कप राष्ट्रव्यापी अन्तर स्थानीय तह पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि...

प्यूठानमा विश्व एड्स दिबसमा स्वास्थ्यकर्मी र समाजसेवी सम्मानित भए

समुदायको नेतृत्वमा एड्स अन्त्य गरौ भन्ने मुल नाराका साथ ३६ औ विश्व एड्स दिवसका अवसरमा...