News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

गौमुखी र ऐरावतीमा राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता सुरु

बिबश जि एम१२ माघ २०७९
२९९ पटक
१२ माघ २०७९

गौमुखी माद्यामिक विद्यालय ठुलावेसी र ऐरावती गाउँपालिकाको खेल मैदान झिवाङ मा विहिबार देखी गाउँपािलका स्तरीय तेस्रो राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता सुरु भएको छ । “स्वास्थ्यका लागि खेलकुद राष्ट्रका लागि खेलकुद “भन्ने मुल नाराका साथ खेल सञ्चालन भएको हो ।


उद्घघाटन गर्दै प्रमुख अतिथी समेत रहेका लुम्बिनी प्रदेश सभा सदस्य माननीय निमा गिरीले खेलाडी रास्ट्रका गहना भएको बताए । उनले खेलाडीको जीवन दयनीय र बेरोजगारभएको भन्दै राज्यले नहेर्नू दुःखद रहेको बताएका छन् । गौमुखी गाउँपालिका अध्यक्ष बिष्णु कुमार गिरिले प्रतियोगिता सफलता बनाउन गाउँपालिकाले सक्दो सहयोग गर्ने र कार्यक्रम सफलताको शुभकामना दिए । गाउँपालिका उपाध्यक्ष महावीर राना, प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत खुम बहादुर घर्ती, गौमुखी मा .विका प्रधानाध्यापक माधबराज पोख्रेल लगायतले मन्तव्य राखेको थिए ।


त्यस्तै ऐरावती गाउँपालिकामा पनि विहिबार नै रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिता सुरु भएको छ । ऐरावती गाउँपालिका अध्यक्ष नविल विक्रम शाहको अध्यक्षतामा कार्यक्रम सुरु भएको हो । कार्यक्रममा बोल्दै गाउँपालिका अध्यक्ष शाहले मैत्रीपूर्ण खेलको माध्यमबाट विद्यार्थीको सर्वाङ्ग्रीण विकास हुने भन्दै खेल आवश्यक रहेको बताए । खेलको माध्यमबाट विकास र समृद्धिमा टेवा पुग्ने समेत उनले बताएका छन् ।

विहिबारको पहिलो खेलमा एक सय र आठ सय मिटरको छात्रछात्रा दौड, छात्रतर्फ पहिलो चरणको २ सेट भलिबल खेल र छात्रछात्राको ज्यापलिङ्ग थ्रो भएको छ । उक्त पालिकामा ७ मा.विका लागि ९ विधामा कार्यक्रम हुने भएको ऐरावती गाउँपालिका शिक्षा शाखा प्रमुख यम प्रसाद पाण्डेले जानकारी दिए ।

सो प्रतियोगिता माघ १२ देखि १४ गते सम्म संचालन हुने छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

“गणतन्त्र गौरव” बाट पूर्व राष्ट्रपति भण्डारी सम्मानित

नेकपा (एमाले) ले पूर्वराष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीलाई ‘गणतन्त्र गौरव’बाट सम्मान गरेको छ। नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी स्थापनाको...

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...