News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

गौमुखी र ऐरावतीमा राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता सुरु

बिबश जि एम१२ माघ २०७९
१०५ पटक
१२ माघ २०७९

गौमुखी माद्यामिक विद्यालय ठुलावेसी र ऐरावती गाउँपालिकाको खेल मैदान झिवाङ मा विहिबार देखी गाउँपािलका स्तरीय तेस्रो राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता सुरु भएको छ । “स्वास्थ्यका लागि खेलकुद राष्ट्रका लागि खेलकुद “भन्ने मुल नाराका साथ खेल सञ्चालन भएको हो ।


उद्घघाटन गर्दै प्रमुख अतिथी समेत रहेका लुम्बिनी प्रदेश सभा सदस्य माननीय निमा गिरीले खेलाडी रास्ट्रका गहना भएको बताए । उनले खेलाडीको जीवन दयनीय र बेरोजगारभएको भन्दै राज्यले नहेर्नू दुःखद रहेको बताएका छन् । गौमुखी गाउँपालिका अध्यक्ष बिष्णु कुमार गिरिले प्रतियोगिता सफलता बनाउन गाउँपालिकाले सक्दो सहयोग गर्ने र कार्यक्रम सफलताको शुभकामना दिए । गाउँपालिका उपाध्यक्ष महावीर राना, प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत खुम बहादुर घर्ती, गौमुखी मा .विका प्रधानाध्यापक माधबराज पोख्रेल लगायतले मन्तव्य राखेको थिए ।


त्यस्तै ऐरावती गाउँपालिकामा पनि विहिबार नै रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिता सुरु भएको छ । ऐरावती गाउँपालिका अध्यक्ष नविल विक्रम शाहको अध्यक्षतामा कार्यक्रम सुरु भएको हो । कार्यक्रममा बोल्दै गाउँपालिका अध्यक्ष शाहले मैत्रीपूर्ण खेलको माध्यमबाट विद्यार्थीको सर्वाङ्ग्रीण विकास हुने भन्दै खेल आवश्यक रहेको बताए । खेलको माध्यमबाट विकास र समृद्धिमा टेवा पुग्ने समेत उनले बताएका छन् ।

विहिबारको पहिलो खेलमा एक सय र आठ सय मिटरको छात्रछात्रा दौड, छात्रतर्फ पहिलो चरणको २ सेट भलिबल खेल र छात्रछात्राको ज्यापलिङ्ग थ्रो भएको छ । उक्त पालिकामा ७ मा.विका लागि ९ विधामा कार्यक्रम हुने भएको ऐरावती गाउँपालिका शिक्षा शाखा प्रमुख यम प्रसाद पाण्डेले जानकारी दिए ।

सो प्रतियोगिता माघ १२ देखि १४ गते सम्म संचालन हुने छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी