News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

गौमुखी र ऐरावतीमा राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता सुरु

बिबश जि एम१२ माघ २०७९
२२० पटक
१२ माघ २०७९

गौमुखी माद्यामिक विद्यालय ठुलावेसी र ऐरावती गाउँपालिकाको खेल मैदान झिवाङ मा विहिबार देखी गाउँपािलका स्तरीय तेस्रो राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड प्रतियोगिता सुरु भएको छ । “स्वास्थ्यका लागि खेलकुद राष्ट्रका लागि खेलकुद “भन्ने मुल नाराका साथ खेल सञ्चालन भएको हो ।


उद्घघाटन गर्दै प्रमुख अतिथी समेत रहेका लुम्बिनी प्रदेश सभा सदस्य माननीय निमा गिरीले खेलाडी रास्ट्रका गहना भएको बताए । उनले खेलाडीको जीवन दयनीय र बेरोजगारभएको भन्दै राज्यले नहेर्नू दुःखद रहेको बताएका छन् । गौमुखी गाउँपालिका अध्यक्ष बिष्णु कुमार गिरिले प्रतियोगिता सफलता बनाउन गाउँपालिकाले सक्दो सहयोग गर्ने र कार्यक्रम सफलताको शुभकामना दिए । गाउँपालिका उपाध्यक्ष महावीर राना, प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत खुम बहादुर घर्ती, गौमुखी मा .विका प्रधानाध्यापक माधबराज पोख्रेल लगायतले मन्तव्य राखेको थिए ।


त्यस्तै ऐरावती गाउँपालिकामा पनि विहिबार नै रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिता सुरु भएको छ । ऐरावती गाउँपालिका अध्यक्ष नविल विक्रम शाहको अध्यक्षतामा कार्यक्रम सुरु भएको हो । कार्यक्रममा बोल्दै गाउँपालिका अध्यक्ष शाहले मैत्रीपूर्ण खेलको माध्यमबाट विद्यार्थीको सर्वाङ्ग्रीण विकास हुने भन्दै खेल आवश्यक रहेको बताए । खेलको माध्यमबाट विकास र समृद्धिमा टेवा पुग्ने समेत उनले बताएका छन् ।

विहिबारको पहिलो खेलमा एक सय र आठ सय मिटरको छात्रछात्रा दौड, छात्रतर्फ पहिलो चरणको २ सेट भलिबल खेल र छात्रछात्राको ज्यापलिङ्ग थ्रो भएको छ । उक्त पालिकामा ७ मा.विका लागि ९ विधामा कार्यक्रम हुने भएको ऐरावती गाउँपालिका शिक्षा शाखा प्रमुख यम प्रसाद पाण्डेले जानकारी दिए ।

सो प्रतियोगिता माघ १२ देखि १४ गते सम्म संचालन हुने छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नौबहिनीमा पहिरोले घरगोठ बगायो

गयराती परेको अविरल बर्षाका कारण नौबहिनी गाउँपालिकामा पहिरोले ३ घर बगाएको छ । नौबहिनी गाउँपालिका...

जन्मदिनको अवसरमा लायन्सले दियो फर्निचर

लायन्स क्लब अफ प्यूठानले जन्मदिनको अवसरमा सामाग्री प्रदान गरेको छ । बिहिबार लायन्स क्लव अफ...

संविधान दिवसमा बिरामीलाई फलफुल बितरण

संविधान दिबसको अबसरमा प्यूठान अस्पतालका बिरामीलाई फलफुल बितरण गरिएको छ । बिहिबार जिल्ला समन्वय समिति...

शिक्षकका माग पुरा नभए आन्दोलन थप शसक्त हुने

विद्यालय शिक्षा विधेयकका कतिपय व्यवस्थाप्रति विरोध जनाउँदै शिक्षकहरुको छाता संगठन नेपाल शिक्षक महासंघले आन्दोलनका कार्यक्रम...

प्यूठानमा ३ जनाको कैद सजाय माफी मिनाहा

आज संविधान दिवस,देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । सार्वभौम संविधान सभाबाट २०७२ असोज ३...