News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

स्वर्गद्धारी सडकमा दुर्घटना रोक्न सडक सुरक्षाका काम गरिदै

झुलेनी नेटवर्क२०८० असार २७
२८५ पटक
२०८० असार २७

वर्षेने सवारी दुर्घटनामा परेर धेरै जनाको ज्यान जाने गरेको भिंगृ–स्वर्गद्धारी सडक क्षेत्रमा दुर्घटना रोक्न सडक सुरक्षाका काम हुन थालेको छ । सडक डिभिजन कार्यालय प्यूठानको पहलमा सडक बोर्ड मार्फत ११ करोड बजेटको व्यबस्था गरेर सडक सुरक्षाको काम गर्न थालेको सडक डिभिजन कार्यालय प्यूठानका प्रमुख राजिव श्रेष्ठले बताए । यसको लागि सडक डिभिजन कार्यालय प्यूठानले बोलपत्र आव्हवान समेत गरिसकेको छ ।

गत जेठ २९ गते यही सडक खण्ड अन्तर्गत टाकुरामा दुर्घटना हुँदा दाङबाट आएको जीप दुर्घटनामा परेर ८ जनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको थियो । त्यसपछि स्वर्गद्धारी जाने सडक सुधारको विषयमा सरोकारवाला निकायको चासो बढेको छ । यही आसार १५ गते सडक विभाग सम्भार महाशाखाका उपमहानिर्देशक प्रभातकुमार झाबाट सडकको स्थलगत निरिक्षण गरेपछि बजेटको व्यबस्था भएको कार्यालयले जनायो ।

भिंग्री–स्वर्गद्धारी सडक खण्डको (चेनेज ०+००० देखि १४+०००) मा सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय, प्यूठानले लगाएको ठेक्का बाहेकको स्थानमा सडक सुरक्षाका काम गर्न थालिएको कार्यालयले जनाएको छ । सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठान मार्फत ठेक्का भएको रुमाले र घडेरी क्षेत्र बाहेक भिंगृ–स्वर्गद्धारी सडक १४ किलोमिटर सबै क्षेत्रमा सडक सुरक्षा अन्तर्गत  काम गर्नेगरि ठेक्का भएको सडक डिभिजन कार्यालय प्यूठानले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...

अहिलेको शैक्षिक अवस्था, एक चिन्तन

आजभोली विद्यालय शिक्षाको बार्षिक नतिजा प्रकाशनको समय भएकोले नतिजा प्रकाशन र यसका सन्दर्भमा विभिन्न कोणबाट...