News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

स्वर्गद्धारी सडकमा दुर्घटना रोक्न सडक सुरक्षाका काम गरिदै

झुलेनी नेटवर्क२०८० असार २७
१५१ पटक
२०८० असार २७

वर्षेने सवारी दुर्घटनामा परेर धेरै जनाको ज्यान जाने गरेको भिंगृ–स्वर्गद्धारी सडक क्षेत्रमा दुर्घटना रोक्न सडक सुरक्षाका काम हुन थालेको छ । सडक डिभिजन कार्यालय प्यूठानको पहलमा सडक बोर्ड मार्फत ११ करोड बजेटको व्यबस्था गरेर सडक सुरक्षाको काम गर्न थालेको सडक डिभिजन कार्यालय प्यूठानका प्रमुख राजिव श्रेष्ठले बताए । यसको लागि सडक डिभिजन कार्यालय प्यूठानले बोलपत्र आव्हवान समेत गरिसकेको छ ।

गत जेठ २९ गते यही सडक खण्ड अन्तर्गत टाकुरामा दुर्घटना हुँदा दाङबाट आएको जीप दुर्घटनामा परेर ८ जनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको थियो । त्यसपछि स्वर्गद्धारी जाने सडक सुधारको विषयमा सरोकारवाला निकायको चासो बढेको छ । यही आसार १५ गते सडक विभाग सम्भार महाशाखाका उपमहानिर्देशक प्रभातकुमार झाबाट सडकको स्थलगत निरिक्षण गरेपछि बजेटको व्यबस्था भएको कार्यालयले जनायो ।

भिंग्री–स्वर्गद्धारी सडक खण्डको (चेनेज ०+००० देखि १४+०००) मा सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय, प्यूठानले लगाएको ठेक्का बाहेकको स्थानमा सडक सुरक्षाका काम गर्न थालिएको कार्यालयले जनाएको छ । सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठान मार्फत ठेक्का भएको रुमाले र घडेरी क्षेत्र बाहेक भिंगृ–स्वर्गद्धारी सडक १४ किलोमिटर सबै क्षेत्रमा सडक सुरक्षा अन्तर्गत  काम गर्नेगरि ठेक्का भएको सडक डिभिजन कार्यालय प्यूठानले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम बरौलामा भएको छ । सोमबार ऐरावती...

पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित

मौसम प्रतिकुलताका कारण पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित गरिएको छ ।...

सहकारीबाट करिब डेढ लाख नगद चोरी

लालीगुराँस बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाको कार्यालयमा चोरी भएको छ । मल्लरानी ३ सालठाटी स्थित...

करेन्ट लागेर प्यूठानमा एकको मृत्यु

प्यूठानमा करेन्ट लागेर एक पुरुषको मृत्यु भएको छ । प्यूठान नगरपालिका ७ टिकुरी निवासी ५८...

हातको रड जिल्लामै निकाल्न पाँउदा कृष्णाको अनुहारमा आएको खुसी

गौमुखी गाउँपालिका ४ पुँजाकी २२ बर्षिय कृष्णा घर्ति क्षेत्रीको डेढ बर्ष अघि लडेर दाँया हात...