News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

राष्ट्रिय जनमोर्चा प्यूठानले गर्‍यो एमसीसी सम्झौताको विरोध

बिबश जि.एम २०८० भदौ १३
६० पटक
२०८० भदौ १३

राष्ट्रिय जनमोर्चा जिल्ला समिति प्यूठानले MCC सम्झौता खारेज सम्बन्धि विरोध प्रदर्शन तथा विरोध सभा प्यूठानमा सम्पन्न गरेको छ । बुधरबार राष्ट्रिय जनमोर्चा प्यूठानको आयोजनामा सदरमुकाम खलंगा बजारमा प्रदर्शन तथा जिल्ला प्रशासन कार्यालय अगाडी प्रदर्शन गरेको हो ।

अखिल नेपाल महिला संघकी केन्द्रिय सचीव तथा पूर्व सांसद तारा जि.सि ले विरोध सभालाई सम्बोधन गरेकी थिइन् । सम्बोधनका क्रममा जि.सीले एमसीसी सम्झौता अमेरिकाको चिन विरोधी, हिन्द प्रशान्त सैनिक रणनीतिको विवादित सैन्य सहयोग भएकाले एमसीसी नेपालको हितमा नभएको बताएकी राष्ट्रिय जनमोर्चा प्यूठानका अध्यक्ष ज्ञामुराम न्यौपानेले जानकारी दिए । अध्यक्ष न्यौपानेका अनुसार राष्ट्रिय जनमोर्चाले यस प्रकारको विरोध सभा नेपालको सबै जिल्लाका सदरमुकाममा आज एकैसाथ सम्पन्न गरेको छ ।

एमसीसी सम्झौता खारेज गर, असंलग्न परराष्ट्र नीति कायम गर, राष्ट्रिय स्वाधिनता कायम गरौ लगायतका नारा सहित विरोध गरेका थिए । विरोध सभामा राष्ट्रिय जनमोर्चाका केन्द्रिय सदस्य कृष्ण बहादुर खडका, नेकपा मसाल लुम्बिनी प्रदेशका प्रवक्ता तिलक जि.सी लगायतका नेताहरु सहभागी थिए ।

????????????????????????????????????

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...