News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

राष्ट्रिय जनमोर्चा प्यूठानले गर्‍यो एमसीसी सम्झौताको विरोध

बिबश जि.एम २०८० भदौ १३
२८७ पटक
२०८० भदौ १३

राष्ट्रिय जनमोर्चा जिल्ला समिति प्यूठानले MCC सम्झौता खारेज सम्बन्धि विरोध प्रदर्शन तथा विरोध सभा प्यूठानमा सम्पन्न गरेको छ । बुधरबार राष्ट्रिय जनमोर्चा प्यूठानको आयोजनामा सदरमुकाम खलंगा बजारमा प्रदर्शन तथा जिल्ला प्रशासन कार्यालय अगाडी प्रदर्शन गरेको हो ।

अखिल नेपाल महिला संघकी केन्द्रिय सचीव तथा पूर्व सांसद तारा जि.सि ले विरोध सभालाई सम्बोधन गरेकी थिइन् । सम्बोधनका क्रममा जि.सीले एमसीसी सम्झौता अमेरिकाको चिन विरोधी, हिन्द प्रशान्त सैनिक रणनीतिको विवादित सैन्य सहयोग भएकाले एमसीसी नेपालको हितमा नभएको बताएकी राष्ट्रिय जनमोर्चा प्यूठानका अध्यक्ष ज्ञामुराम न्यौपानेले जानकारी दिए । अध्यक्ष न्यौपानेका अनुसार राष्ट्रिय जनमोर्चाले यस प्रकारको विरोध सभा नेपालको सबै जिल्लाका सदरमुकाममा आज एकैसाथ सम्पन्न गरेको छ ।

एमसीसी सम्झौता खारेज गर, असंलग्न परराष्ट्र नीति कायम गर, राष्ट्रिय स्वाधिनता कायम गरौ लगायतका नारा सहित विरोध गरेका थिए । विरोध सभामा राष्ट्रिय जनमोर्चाका केन्द्रिय सदस्य कृष्ण बहादुर खडका, नेकपा मसाल लुम्बिनी प्रदेशका प्रवक्ता तिलक जि.सी लगायतका नेताहरु सहभागी थिए ।

????????????????????????????????????

प्रतिकृया दिनुहोस्

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...

प्यूठानको ऐरावतीमा भिरबाट लडेर एक पुरुषको मृत्यु

प्यूठानको ऐरावती गाउँपालिकामा एक पुरुषको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको छ । शुक्रबार विहान साढे ११...

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरण गर्दै

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरणका लागि कार्य सुरु गरेको छ । संयुक्त राष्ट संघमार्फत...

एकै दिनमा २ सय ५० जनाले आँखा जाँच गराए

आँखा अस्पताल बिजुवारमा एक दिने शिविर सम्पन्न भएको छ । शिविरबाट २ सय ५० जनाले...

जिल्ला पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा गर्ने तयारीमा

प्यूठान जिल्लाका सबै स्थानीय तह पूर्ण खोप सुनिश्चितता पालिका घोषणा भएका छन् । जन्मेदेखि १५...