News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नेपाल रेडक्रस सोसाइटीको ६१औं स्थापना दिवस प्यूठानमा पनि मनाईयो

बाेम बहादुर परियार २०८० भदौ १९
६८ पटक
२०८० भदौ १९

नेपाल रेडक्रस सोसाइटीको ६१औं स्थापना दिवस प्यूठानमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईएको छ । प्यूठानका विभिन्न ठाउँहरुमा फरकफरक कार्यक्रम गरि दिवस मनाईएको हो ।
दिवसको अवसरमा रक्त समुह परिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाइटि प्यूठान शाखाको प्राविधिक तथा आर्थिक सहयोगमा जिवाबति सामुदायिक विपद व्यवस्थापन समिति प्यूठान नगरपालिका ३ बिजयनगरको आयोजनामा निशुल्क रगत समुह परिक्षण (ब्लड ग्रुपिङ ) कार्यक्रम मंगलबार जुम्रीमा सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रमममा एक सय ३६ जनाले रगत समुह जाँच गरेको रक्तसञ्चार केन्द्र प्यूठानमा कार्यरत कर्मचारी अर्जुन थापा क्षेत्रीले जानकारी दिए ।

प्यूठान अस्पतालमा विरामीहरुको चाप बढेसँगै कोही पनि विरामी रगतको अभावमा मृत्यु वरण गर्न नपरोस भन्ने उद्देश्यले रगत ग्रुप पत्ता लगाउने निशुल्क शिविर कार्यक्रमको आयोजना गरिएको जिवाबति सामुदायिक विपद व्यवस्थापन समिति प्यूठान नगरपालिका ३ का अध्यक्ष हेमन्त पाठकले बताए ।

दिवसका अवसरमा भानुभक्त मा वी बर्बाेट यूवा रेडक्रस सर्कलको आयोजनामा मल्लरानी गाउपालिका मा.वी स्तरीय हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । ६ वटा विद्यालय सहभागि भएको कार्यक्रममा प्रथम अमर मा.वि चुजा, द्धितिय मल्लरानी ईङ्ग्लीस बोर्डिङ स्कुल खलगां र तृतिय भानुभक्त मा.वि बर्बाेट भएको छ । बिजेताहरुले क्रमश ३ हजार, २५ सय र २ हजार प्राप्त गरेका हुन ।
भानुभक्त मा.वि बर्बाेटका प्रधानाध्यापक चक्रपाणी पौडेलको अध्यक्षतामा सञ्चालन गरिएको कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि नेपाल रेडक्रस सोसाईटी धरमपानी उपशाखाका सभापति मोती पौडेल रहेका थिए । कार्यक्रमको सञ्चालन विद्यालयका शिक्षक नायक दिपेन्द्र पौडेलले गरेका थिए ।

त्यस्तै दिवसको अवसरमा नेपाल रेडक्रस सोसाईटी बहाने उपशाखाले पनि दिर्घरोगीका विरामीहरुलाई फलफूल वितरण गर्दै दिवस मनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...