News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता माण्डवी गाउँपालिकामा सुरु

झुलेनी नेटवर्क२०८० मंसिर १४
८७ पटक
२०८० मंसिर १४

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता माण्डवी गाउँपालिकामा सुरु भएको छ । “स्वास्थ्यको लागि खेलकुद, राष्ट्रका लागि खेलकुद” भन्ने प्रमुख नारासहित राष्ट्रव्यापी अन्तर स्थानीय तह भलिबल प्रतियोगिताा २०८० बिहिबारबाट सुरु भएको हो । खेल माण्डवी गाउँपालिकाको मार्सिवाङ खेल मैदानमा सञ्चालन भएको छ ।

गाउँपालिकाले २०८०/०८१ को बार्षिक स्वीकृत कार्यक्रम अनुसार प्रथम अध्यक्ष कप खेलकुद प्रतियोगितालाई राष्ट्रव्यापी अन्तर स्थानीय तह पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको रुपमा सञ्चालन गर्ने निर्णय गरेको थियो । जिल्लाको झिमरुक गाउँपालिका बाहेक ८ स्थानीय तह, छिमेकी जिल्ला रोल्पा, दाङ, गुल्मी र बाग्लुङ सहित १३ टिमको सहभागिता रहेको माण्डवी गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत प्रकाश पाण्डेले जानकारी दिए । उनका अनुसार खेललाई ३ भागमा विभाजन गरिएको छ । जसअनुसार खेल लिक कम नकआउट हुने छ ।
भलिबल प्रतियोगिताको उद्घाटन गर्दै संविधान सभा सदस्य नारायण प्रसाद अधिकारीले खेल मानव स्वास्थ्यको लागि अपरिहार्य भएको बताएका छन् । खेल व्यक्तिगत जिवनको लागि मात्र नभई सिंगो राष्ट्रको लागि समेत महत्वपूर्ण भएकाले यसको लागि खेल क्षेत्रलाई विकास गर्न आवश्यक रहेको औल्याएका हुन् ।

उक्त कार्यक्रममा जिल्ला समन्वय समिति प्युठानका उपप्रमुख दुर्गा रेग्मी, प्युठान नगरपालिकाका नगरप्रमुख विष्णु बहादुर योगि, नौबहिनी गाउँपालिका अध्यक्ष दिल बहादुर थापा, मल्लरानी गाउँपालिका उपाध्यक्ष रमेश श्रेष्ठ लगायतले शुभकामना मन्तव्य राखेका थिए । कार्यक्रमको अध्यक्षता तथा माण्डवी गाउँपालिका अध्यक्ष नवराज अधिकारीले उद्घाटन समारोहलाई समापन गर्दै खेल क्षेत्रको महत्त्वलाई आत्मसात गर्दै खेलाडिहरुलाई उजागर गर्नका लागि पालिकाले कार्यक्रम आयोजना गरेको बताए । कार्यक्रम भोलि शुक्रबार सम्म चल्ने आयोजकले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

प्रजातन्त्र दिवस प्यूठानमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईयो

प्रजातन्त्र दिवस प्यूठानमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय प्यूठानको आयोजनामा...

मुक्ति मा.विको ७२ औं वार्षिक उत्सव तथा अभिभावक भेला सम्पन्न

मुक्ति माध्यामिक विद्यालय रातामाटाको ७२ औं वार्षिक उत्सव तथा अभिभावक भेला सम्पन्न भएको छ ।...

घुमन्ते व्यापारीहरुलाई निरुत्साहित गर्न प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघको होडिङ्ग वोर्ड

प्यूठान जिल्लामा अनाधिकृत रुपमा रहेका घुमन्ते व्यापारीहरुलाई निरुत्साहित गर्नको लागि प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघले होडिङ्ग...

शिशु कल्याण प्रा.विले अभिभावक शिक्षा अभिमुखिकरण तालिम सञ्चालन गर्‍यो

प्यूठान नगरपालिका ७ टाकुराचौर स्थित शिशु कल्याण प्रा.वि ले अभिभावक तथा अभिभावक शिक्षा अभिमुखिकरण तालिम...

सहकारीको मुल्यमान्यतालाई टेकेर सहकारी सञ्चालन गर्न प्रजिअ अर्यालको आग्रह

प्रमुख जिल्ला अधिकारी नारायण प्रसाद अर्यालले जिल्लामा रहेका सहकारी सञ्चालक समितिलाई सहकारीको मुल्यमान्यता भित्र रहेर...