News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नेपाने सक्रिय यूवा समुहले मनायो आफ्नो १८औं बार्षिक उत्सव

झुलेनी नेटवर्क२०८० पुष १
१४० पटक
२०८० पुष १

प्यूठान नगरपालिका ५ झाक्रिगाउँको नेपाने सक्रिय युवा समुहले आफ्नो १८औं बार्षिक उत्सव मनाएको छ । क्लबले सोही अवसरमा वडा स्तरीय पुरुष तथा महिला भलिबल प्रतियोगिता सञ्चालन गरेको हो । सो कार्यक्रममा बोल्दै  ५ नं वडाध्यक्ष नन्दे पुन मगरले क्लबमा नरहे पनि आफ्नो तर्फबाट हुने साथ र सहयोगमा सधै रहने प्रतिवद्धता जनाएका छन् ।

कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि प्यूठान नगरपालिकाका नगर प्रवक्ता तथा प्यूठान नगरपालिका ३ का वडाध्यक्ष सुमनराज श्रेष्ठले प्यूठान नगरपालिका ५ को झाक्री गाउँ आफैमा महत्व बोकेको ठाउँ भएकाले यसको विकासका लागि वडाले यसलाई विकासको लयमा लैजान जोड दिए । साथै खेल क्षेत्र मात्र नभई कृषि, स्वास्थ्य, शिक्षा, यातायात लगायत सिंगो वडाको समेत विकास गर्नका लागि गुरुयोजना बनाउन आवश्यक रहेको बताए ।

नेपाने सक्रिय युवा समुहकी अध्यक्ष लिला पुन मगरको अध्यक्षतामा सञ्चालन भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि प्यूठान नगरपालिका ३ का वडाध्यक्ष सुमनराज श्रेष्ठ, बिशेष अतिथिमा ५ नं वडाध्यक्ष नन्दे पुन मगर रहेका थिए । क्लबका सदस्य सागर पुन मगरले सञ्चालन गरेको कार्यक्रममा स्वागत मन्तव्य प्रविन पुन मगरले राखेको कार्यक्रम संयोजक श्यामसर पुन मगरले जानकारी दिए । साविकको वडा स्तरिय भलिबल प्रतियोगितामा आयोजक टिम सहित पुरुष तर्फ २६ टिम र महिला भलिबलमा आयोजक सहित ११ टिम रहेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गठबन्धन पछि नवनियुक्त ३ मन्त्रीले लिए शपथ

नवनियुक्त ३ जना मन्त्रीले सोमबार पद तथा गोपनीयताको शपथ लिएका छन् । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट...

नयाँ गठबन्धनमा मन्त्रालय र सिट बाँडफाँटको टुङ्गो लगाउन चार सदस्यीय कार्यदल बन्यो

नयाँ गठबन्धनले मन्त्रालय र सिट बाँडफाँटको टुङ्गो लगाउन चार सदस्यीय कार्यदल बनाएको छ । जसमा...

सरुमारानीमा मुल्यांकन कार्यविधिहरुको अभिमुखिकरण कार्यक्रम सुरु

सरुमारानी गाउँपालिकामा स्थानीय तहमा लागु भएका विभिन्न मुल्यांकन कार्यविधिहरुको अभिमुखिकरण कार्यक्रम सुरु भएको छ ।...

तरकारी खेतीमा रमाउँदै शारदा

प्युठान नगरपालिका ४ ढाँडखोलाकी शारदा सापकोटाले कृषि खेती गर्न थालेको करिब ३ बर्ष भयो ।...

व्यवसाय प्रवद्र्धन, नेतृत्व विकास र उत्पे्ररणा सम्बन्धी २ दिने तालिम जुम्रीमा सुरु

व्यवसाय प्रवद्र्धन, नेतृत्व विकास र उत्पे्ररणा सम्बन्धी २ दिने तालिम प्यूठानमा सुरु भएको छ ।...