News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नेपाने सक्रिय यूवा समुहले मनायो आफ्नो १८औं बार्षिक उत्सव

झुलेनी नेटवर्क२०८० पुष १
१९७ पटक
२०८० पुष १

प्यूठान नगरपालिका ५ झाक्रिगाउँको नेपाने सक्रिय युवा समुहले आफ्नो १८औं बार्षिक उत्सव मनाएको छ । क्लबले सोही अवसरमा वडा स्तरीय पुरुष तथा महिला भलिबल प्रतियोगिता सञ्चालन गरेको हो । सो कार्यक्रममा बोल्दै  ५ नं वडाध्यक्ष नन्दे पुन मगरले क्लबमा नरहे पनि आफ्नो तर्फबाट हुने साथ र सहयोगमा सधै रहने प्रतिवद्धता जनाएका छन् ।

कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि प्यूठान नगरपालिकाका नगर प्रवक्ता तथा प्यूठान नगरपालिका ३ का वडाध्यक्ष सुमनराज श्रेष्ठले प्यूठान नगरपालिका ५ को झाक्री गाउँ आफैमा महत्व बोकेको ठाउँ भएकाले यसको विकासका लागि वडाले यसलाई विकासको लयमा लैजान जोड दिए । साथै खेल क्षेत्र मात्र नभई कृषि, स्वास्थ्य, शिक्षा, यातायात लगायत सिंगो वडाको समेत विकास गर्नका लागि गुरुयोजना बनाउन आवश्यक रहेको बताए ।

नेपाने सक्रिय युवा समुहकी अध्यक्ष लिला पुन मगरको अध्यक्षतामा सञ्चालन भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि प्यूठान नगरपालिका ३ का वडाध्यक्ष सुमनराज श्रेष्ठ, बिशेष अतिथिमा ५ नं वडाध्यक्ष नन्दे पुन मगर रहेका थिए । क्लबका सदस्य सागर पुन मगरले सञ्चालन गरेको कार्यक्रममा स्वागत मन्तव्य प्रविन पुन मगरले राखेको कार्यक्रम संयोजक श्यामसर पुन मगरले जानकारी दिए । साविकको वडा स्तरिय भलिबल प्रतियोगितामा आयोजक टिम सहित पुरुष तर्फ २६ टिम र महिला भलिबलमा आयोजक सहित ११ टिम रहेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नौबहिनीले गर्‍यो विषयगत समितिका प्रमुखहरुसँग छलफल

नौबहिनी गाउँपालिकामा विषयगत समितिको बैठक सकिएको छ । आज सोमबार बसेको विभिन्न शाखाका शाखा प्रमुखहरुको...

लामो खडेरीले मकैबाली सुक्न थाले, किसान चिन्तित

लामोसमय सम्म पानी नपरेर मकैबाली धमाधम सुक्न थालेपछि जिल्लाभरका किसान प्रभावित भएका छन् । मुख्यबालीको...

प्यूठान नगरपालिका ३ मा भएको पशु स्वास्थ्य शिविरबाट ८४ जनाले सेवा लिए

प्यूठान नगरपालिका ३ मा पशु स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न भएको छ । आइतबार प्यूठान नगरपाकिलाको पशु...

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...

प्यूठानको ऐरावतीमा भिरबाट लडेर एक पुरुषको मृत्यु

प्यूठानको ऐरावती गाउँपालिकामा एक पुरुषको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको छ । शुक्रबार विहान साढे ११...