News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

स्वर्गद्धारीले गर्‍यो उत्कृष्ट स्याहार कर्तालाई सम्मान

बिबश जि.एम२०८० माघ ४
१०५ पटक
२०८० माघ ४

स्वर्गद्धारी नगरपालिकाले बुधबार जेष्ठ नागरिक सम्मान कार्यक्रम अन्तर्गत उत्कृष्ट स्याहार कर्ता ३ जनलाई सम्मान गरेको छ । नगर स्तरीय जेष्ठ नागरिक सञ्जालको आयोजना तथा स्वर्गद्वारी नगरपालिकाको आर्थिक सहयोग र महिला तथा बालबालिका शाखाको समन्वयमा स्वर्गद्धारी नगरपालिका ३ जलुकेमा सम्मान गरिएको हो ।

स्वर्गद्वारी नगरपालिकाको जेष्ठ नागरिक सम्मान कार्यक्रम अन्तर्गत जेष्ठ नागरिक स्याहार कर्ताका रुपमा वडा नं ५ सारीका समाजसेवी ओविराम पौडेलको धर्मपत्नी पार्वती पौडेललाई ससुरा बुवा र सासू आमालाई उत्कृष्ट स्याहार गरेबापत सम्मान गरिएको छ । त्यस्तै वडा नं ३ का जेष्ठ नागरिक जित प्रसाद आचार्यको स्याहार गरेका छोरा पदम आचार्य र वडा नं ७ का तुल्सीराम अधिकारलाई बुहारी कल्पना थापाले उत्कृष्ट स्याहार गरेको भन्दै सम्मान गरिएको छ ।

पछिल्लो समयम जेष्ठ नागरिकलाई बृद्धाआश्रममा लैजाने, अपहेलना गर्ने जस्ता कार्य देखिएको भन्दै नगरपालिकाले यसलाई मध्यनजर गर्दै सो कार्यक्रम गरिएको जनाएको छ । साथै जेष्ठ नागरिकलाई गर्नुपर्ने सबै स्याहार उनीहरुले गरेको भन्दै उत्कृष्ट जेष्ठ नागरिक सम्मान गरिएको सामाजिक विकास समिति संयोजक तथा ५ नं वडाध्यक्ष गिर बहादुर घर्तीमगरले जानकारी दिए ।

नगरस्तरीय जेष्ठ नागरिक सञ्जालका कार्यावाहक अध्यक्ष नेत्रा बुढाथोकीको अध्यक्षतामा सञ्चालन भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि नगर प्रमुख टेक प्रसाद भण्डारी, विशेष अतिथि उपप्रमुख मिनराज रानामगर, अतिथिमा वडा नं २ का वडाध्यक्ष बुद्धिराम पुनमगर, स्वास्थ्य शाखा प्रमुख दल बहादुर के.सी, महिला तथा बालबालिका शाखा प्रमुख निमा डांगी, जेष्ठ नागरिक सञ्जालका पदाधिकारी, स्थानीय लगायतको सहभागिता थियो ।

फोटो : गिर बहादुर घर्तीमगर

प्रतिकृया दिनुहोस्

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...

प्यूठानको ऐरावतीमा भिरबाट लडेर एक पुरुषको मृत्यु

प्यूठानको ऐरावती गाउँपालिकामा एक पुरुषको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको छ । शुक्रबार विहान साढे ११...

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरण गर्दै

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरणका लागि कार्य सुरु गरेको छ । संयुक्त राष्ट संघमार्फत...

एकै दिनमा २ सय ५० जनाले आँखा जाँच गराए

आँखा अस्पताल बिजुवारमा एक दिने शिविर सम्पन्न भएको छ । शिविरबाट २ सय ५० जनाले...

जिल्ला पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा गर्ने तयारीमा

प्यूठान जिल्लाका सबै स्थानीय तह पूर्ण खोप सुनिश्चितता पालिका घोषणा भएका छन् । जन्मेदेखि १५...