News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

बिकास निर्माणमा सबैको साथ हुन आवश्यक छ : सूर्य थापा

झुलेनी नेटवर्क२०८१ बैशाख २४
८६ पटक
२०८१ बैशाख २४

प्यूठानका प्रतिनिधि सभा सदस्य सूर्य थापाले सबैले एकजुट भएर साथ र सहयोग गरेमा विकास निर्माणका काममा फड्को मार्न सकिने बताएका छन् । आइतबार नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी प्यूठानको ११ औं बैठकलाई सम्बोधन गर्दै नेकपा एमालेका पोलिटव्यूरो सदस्य समेत रहेका सांसद थापाले एक्लैले मात्र सबै काम गर्न सम्भव नहुने भन्दै सबैको साथ आवश्यक रहेको बताएका हुन् । सांसद थापाले एमाले पार्टीको हैसियतले पनि ठूलो भएको बताउँदै सोही अनुसारको परिणाम निकाल्न पार्टी अनुशासन र सक्रियता हुन जरुरी रहेको बताए । सुखी नेपाली र समृद्ध नेपालको जिम्मेवारी नै एमालेले लिएको समेत थापाले उल्लेख गरेका छन् । साथै एमाले प्यूठानको १० औं अधिवेशन सर्वसम्मत रुपमा चयन गर्न समेत उनले आग्रह गरे ।

बैठकले आगामी जेष्ठ २० र २१ गते १० औं जिल्ला अधिवेशन गर्ने निर्णय गरेको छ । ५ सय ६५ जना प्रतिनिधि सबैलाई अधिवेशनमा सहभागि हुन समेत अनुरोध गरिएको नेकपा एमाले प्यूठानले जनाएको छ ।

त्यस्तै पार्टीले अधिवेशन सम्पन्न गर्नका लागि विभिन्न उपसमिति समेत बनाएको छ । आर्थिक प्रतिवेदन सन्देश आचार्य, राजनीतिक प्रतिवेदन जिल्ला अध्यक्ष विजयविराज विष्ट, निर्वाचन संयोजक नेत्र बहादुर रोकाय, खाद्यान्न तथा आवास व्यवस्थापनमा नविन श्रेष्ठ, प्रतिनिधि व्यवस्थापनमा माधव पौडेल र प्रचारप्रसारमा प्यूठान नगरकमिटी अध्यक्ष गिरुप्रसाद भण्डारीलाई जिम्मेवारी तोकिएको छ ।

नेकपा एमाले प्यूठानका अध्यक्ष बिजयविराज विष्टको अध्यक्षतामा भएको बैठकमा नेकपा एमाले प्यूठान जिल्ला ईन्चार्ज तथा घोराही उपमहानगरपालिकाका मेयर नरुलाल चौधरी, पार्टीका पूर्व केन्द्रिय सदस्य हरिप्रसाद रिजाल लगायतले सम्बोधन गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गौमुखीमा भएको मानसिक स्वास्थ्य शिविरबाट ९५ जनाले सेवा लिए

निःशुल्क विशेषज्ञ मानसिक रोग सम्बन्धि स्वास्थ्य शिविर गौमुखी गाउँपालिकामा सम्पन्न भएको छ । गौमुखी गाउँपालिकाको...

गणतन्त्र आएपनि जनताको समस्या जस्ताको त्यस्तै

१७ औं गणतन्त्र दिवस प्यूठानमा विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । दिवसको अवसरमा प्यूठानको खलंगामा...

पौडेल बंश महासंघ लुम्बिनी प्रदेशको पहिलो बैठक स्वर्गद्धारीमा सम्पन्न

प्यूठान, पौडेल बंश महासंघ लुम्विनी प्रदेश कमिटीको पहिलो बैठक प्यूठानको प्रमुख धार्मिक तथा पर्यटकिय स्थल...

कालिबहादुर के.सि. को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न

सामाजिक अगुवा तथा बौद्धिक ब्यक्तित्व काली बहादुर के.सी.को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।...

माण्डवी ३ मा निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन

माण्डवी गाउँपालिका ३ मा ३ महिने निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन भएको छ । वडामा गठन...