News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

तिराममा खानेपानीको मुख्य समस्या रहेको वडावासीको गुनासो

मधुसुदन पोख्रेलपाैषा २७ अाइतवार
१११२ पटक
पाैषा २७ अाइतवार

प्यूठान,मान्डबि गाउपालिकाले जन्तालाई सहज ढङगवाट सेवाग्राहिका लागि वडा कार्यलयमाले दिने सेवा सुविधा र गाउपालिका कार्यलयका सुचना तथा बिबिध गतिबिधिको सुसासन,पारर्दशिता र जबाफदेहिता मैत्रि गाउपालिका बनाउने उदेश्यका साथ वडा स्तरिय सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम वडामै गरीरहेको छ । आइतवार वडा नम्मर १ तिराममा कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । वडामा वस्ती नमीलेको भन्दै एक ठाउँवाट सेवा दिदा जनतालाई सहज नभएको हुदा दुई ठाउँ वाट सेवा दिरहेको छ ।
आइतवार सोमवार र मंगलवार वाइखोला वाट र बुधवर विहिवार र शुक्रवार तिरामको वडा कार्यलय बाट सेवा दिइ रहेको छ । सार्वजनीक सुनुवाइमा उपस्थीत भएका नागरिकले वडामा खानेपानीको मुख्य समस्या र खरका छानमा मा बढी आगोलाग्ने र विद्यालयमा तारवाको सम्स्या रहेको वडावासीले गुनासो गरेका छन ।
जन्ताका राय र गुनासोको सुन्नका लागि गाउपालिकाले वडामै पुगी सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम राखेको छ । तिराममा वडा नम्मार १ का अध्यक्ष चिन्त वाहादुर केसी को अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा प्रमुख प्रसासकिय अधिकृत मान्डबिका शिशिर रिजाल र प्रमुख अथिति समेत रहनु भएको गाउपालिका उपाध्यक्ष मुगा पुनले उचित निणर्य माथि जन्तालाई प्रस्ट पारेका थिए । सुसासन पार्द्सिता र जबाफ देहिता मुखि कार्यक्रम आयोजना गरेकोमा वडाबासिले खुसि ब्यक्त गरेका थिए। वडामा ४० लाखका ३१ वटा विभिन्न योजनाहरु छन हाल सम्म एक पनि सम्पन्न भएका छैनन ।तर केहि अन्तीम चरणमा रहेको वडअध्यक्ष के सीले जानकारी गराउनु भयो ।
वडामा खरका छाना बढी भएको हुदा माघ भित्रमै ५०० घरधुरीलाई जस्तापाता पुर्यादिने गाउपालिकाले प्रतिवद्ता जनाएको छ । साथै वडामा भएका विभिन्न समस्यालाइ समाधान गर्न वडा र पलिका सचेत बनेको पालिका उपाध्यक्ष पुनको भनाई छ गाउँपालिकाको आयोजना रहेको कार्यक्रमको रेडियो स्वर्गद्धारीका एफ एमको
समोन्वय रहेका कार्यक्रममा करीव ८० जनाको उपस्थीतीतीमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो २५ गते २ वडा मर्कावाङ, २६ गते ३ वडा नयाँगाउमा कार्यक्रम सम्पन गरेको छ । साथै २८ गते वडा नम्मर ४ उदयपुरकोटमा कार्यक्रम हुने र २८ गते रम्दीमा गर्ने गाउपालिकाले जनाएका छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

शुरविर पण्डित (दारी बा)को टोली प्यूठान आउदै

राष्ट्रिय कलाकार शुरविर पण्डित (दारी बा)को टिम प्यूठान आउने भएको छ । जिल्लाको माण्डवी गाउँपालिका...

प्यूठान डान्स आईडल हुँदै

जिल्लामा प्यूठान डान्स आईडल प्रतियोगिता सञ्चालन हुने भएको छ । फागुन ४ गतेदेखि १४ गतेसम्म...

हाम्रो नजर : संघारकै फोहोर देख्दैन प्यूठान नगरपालिका

जिल्लाकै मध्यभागमा रहेको गणतान्त्रिक खेलकुद मैदानको स्टेजमा निर्माण गरिएको शौचालयमा फोहोरको डंगुर थुप्रिदा नजिकै रहेको...

एउटा खेलले मात्र उपलब्धि हासिल गर्न सकिन्न – प्रतिनिधि सभा सदस्य थापा

प्रतिनिधि सभा सदस्य सुर्य थापाले एकपटकको खेलले मात्र उपलब्धि हासिल गर्न नसकिने बताएका छन ।...

सहिदहरुको सम्झानामा कविता वाचन एवम् रक्तदान कार्यक्रम गरी दिवस मनाइयो

प्यूठानमा सहिद दिवसको अवसरमा कविता वाचन एवम् रक्तदान कार्यक्रम भएको छ । सोमबार ६७ औ...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी