News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

तिराममा खानेपानीको मुख्य समस्या रहेको वडावासीको गुनासो

मधुसुदन पोख्रेलपाैषा २७ अाइतवार
१४५८ पटक
पाैषा २७ अाइतवार

प्यूठान,मान्डबि गाउपालिकाले जन्तालाई सहज ढङगवाट सेवाग्राहिका लागि वडा कार्यलयमाले दिने सेवा सुविधा र गाउपालिका कार्यलयका सुचना तथा बिबिध गतिबिधिको सुसासन,पारर्दशिता र जबाफदेहिता मैत्रि गाउपालिका बनाउने उदेश्यका साथ वडा स्तरिय सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम वडामै गरीरहेको छ । आइतवार वडा नम्मर १ तिराममा कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । वडामा वस्ती नमीलेको भन्दै एक ठाउँवाट सेवा दिदा जनतालाई सहज नभएको हुदा दुई ठाउँ वाट सेवा दिरहेको छ ।
आइतवार सोमवार र मंगलवार वाइखोला वाट र बुधवर विहिवार र शुक्रवार तिरामको वडा कार्यलय बाट सेवा दिइ रहेको छ । सार्वजनीक सुनुवाइमा उपस्थीत भएका नागरिकले वडामा खानेपानीको मुख्य समस्या र खरका छानमा मा बढी आगोलाग्ने र विद्यालयमा तारवाको सम्स्या रहेको वडावासीले गुनासो गरेका छन ।
जन्ताका राय र गुनासोको सुन्नका लागि गाउपालिकाले वडामै पुगी सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम राखेको छ । तिराममा वडा नम्मार १ का अध्यक्ष चिन्त वाहादुर केसी को अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा प्रमुख प्रसासकिय अधिकृत मान्डबिका शिशिर रिजाल र प्रमुख अथिति समेत रहनु भएको गाउपालिका उपाध्यक्ष मुगा पुनले उचित निणर्य माथि जन्तालाई प्रस्ट पारेका थिए । सुसासन पार्द्सिता र जबाफ देहिता मुखि कार्यक्रम आयोजना गरेकोमा वडाबासिले खुसि ब्यक्त गरेका थिए। वडामा ४० लाखका ३१ वटा विभिन्न योजनाहरु छन हाल सम्म एक पनि सम्पन्न भएका छैनन ।तर केहि अन्तीम चरणमा रहेको वडअध्यक्ष के सीले जानकारी गराउनु भयो ।
वडामा खरका छाना बढी भएको हुदा माघ भित्रमै ५०० घरधुरीलाई जस्तापाता पुर्यादिने गाउपालिकाले प्रतिवद्ता जनाएको छ । साथै वडामा भएका विभिन्न समस्यालाइ समाधान गर्न वडा र पलिका सचेत बनेको पालिका उपाध्यक्ष पुनको भनाई छ गाउँपालिकाको आयोजना रहेको कार्यक्रमको रेडियो स्वर्गद्धारीका एफ एमको
समोन्वय रहेका कार्यक्रममा करीव ८० जनाको उपस्थीतीतीमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो २५ गते २ वडा मर्कावाङ, २६ गते ३ वडा नयाँगाउमा कार्यक्रम सम्पन गरेको छ । साथै २८ गते वडा नम्मर ४ उदयपुरकोटमा कार्यक्रम हुने र २८ गते रम्दीमा गर्ने गाउपालिकाले जनाएका छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

“गणतन्त्र गौरव” बाट पूर्व राष्ट्रपति भण्डारी सम्मानित

नेकपा (एमाले) ले पूर्वराष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीलाई ‘गणतन्त्र गौरव’बाट सम्मान गरेको छ। नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी स्थापनाको...

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...