News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठान नगरपालीकामा अर्थ मन्त्रालयवाट नयाँ स्कारपियो!

नगरपालीकाद्वारा पहलका लागी नेता थापाप्रती धन्यवाद ज्ञापन

सिखबर संवाददाता२२ कार्तिक प्यूठान
१९६७ पटक
२२ कार्तिक प्यूठान

संघिय सरकार अर्थ मन्त्रालयले प्यूठान नगरपालीकालाई यौटा गाडी उपलव्ध गराएको छ। नेपाल सरकार अर्थ मन्त्रालयले उपलव्ध गराएको गाडी आज नगरपालीकामा आईपुग्ने प्यूठान नगरपालीकाका मेयर अर्जुनकुमार कक्षपतीले वताउनु भयो। संघिय सरकारको अर्थ मन्त्रालयवाट उपलव्ध स्कापियोको वजारमुल्य ३५ देखी ४० लाखसम्म पर्दछ।

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी(नेकपा)का केन्द्रिय सदस्य एवं प्रधानमन्त्रिका प्रेस सल्लाहकार सुर्य थापाको विशेष पहलमा त्रिभुवन विमानस्थल भन्सार कार्यालयमा जफत रहेको २०१७ मोडलको स्कारपियो अर्थ मन्त्रालयले प्यूठान नगरपालीकालाई उपलव्ध गराएको हो। “प्यूठान नगरपालीकाले पुरानै गाडी प्रयोग गर्दै आएकोमा उक्त गाडी आएपछी काममा थप सहजता हुनेछ। हामिले नगरपालीकासंग रहेको पुरानै गाडी प्रयोग गर्दै आएका थियौँ। स्थानिय तहको निर्वाचनपछी नगरपालीकाले चारपांग्रे सवारीसाधन खरिद गरेको छैन।” मेयर कक्षपतीले भन्नुभयो–“अर्थ मन्त्रालयले यो गाडी उपलव्ध गराएपछी नगरपालीकाको कामकाजमा थप सहजता हुनेछ। गाडी खरिद गर्ने पैसा नगरपालीकाले विकासनिर्माण र जनताको काममा लगाउनेछ।” मेयर अर्जुनकुमार कक्षपतीले उक्त गाडी नगरपालीकालाई उपलव्ध गराउन पहल गर्ने नेकपाका केन्द्रिय सदस्य एवं प्रधानमन्त्रिका प्रेससल्लाहकार सुर्य थापालाई धन्यवाद दिनुभयो।

नेपाल सरकार स्वास्थ्य मन्त्रालयवाट थापाकै पहलमा प्यूठान जिल्लामा गम्भिर अवस्थाका विरामिलाई उपचार गर्न प्रयोग गरिने ५ वटा भेन्टिलेटर मेसिन भित्रिएको थियो। सोहिक्रममै नेता थापाले अर्थ मन्त्रालयवाट प्यूठान नगरपालीकामा नयाँ गाडी उपलव्ध गराउन पहल गर्नुभएको थियो। प्यूठान नगरपालीकाले स्थानिय तहको निर्वाचनपछी ४ पांग्रे सवारीसाधन खरिद गरेको छैन। नगरपालीकासंग यौटा पुरानो चारपांग्रे गाडी रहेको थियो।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गाउँपालिकाको टिमले गर्‍यो मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई

माण्डवी गाउँपालिकाले मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई गरेको छ । गाउँपालिकाले गत विहिबार देखि हिजो शनिबारसम्म सञ्चालन...

प्रथम अध्यक्ष कपको उपाधि सुनिलस्मृति रोल्पालाई

माण्डवी गाउँपालिकाले आयोजना गरेको प्रथम अध्यक्ष कप राष्ट्रव्यापी अन्तर स्थानीय तह पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि...

प्यूठानमा विश्व एड्स दिबसमा स्वास्थ्यकर्मी र समाजसेवी सम्मानित भए

समुदायको नेतृत्वमा एड्स अन्त्य गरौ भन्ने मुल नाराका साथ ३६ औ विश्व एड्स दिवसका अवसरमा...

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता माण्डवी गाउँपालिकामा सुरु

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता माण्डवी गाउँपालिकामा सुरु भएको छ । “स्वास्थ्यको लागि खेलकुद,...

कानुनको पालना र सरकारी आम्दानिका लागि हुलाकमार्फत ढुवानि सुनिस्चित गर्दैछौं: महानिर्देशक अधिकारी

हुलाक सेवा विभागले बिहिवार सरकारी चिठ्ठीपत्र र कागजात हुलाक मार्फत पठाउने सुनिश्चित गर्ने व्यवस्था सम्बन्धी...