News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठान नगरपालीकामा अर्थ मन्त्रालयवाट नयाँ स्कारपियो!

नगरपालीकाद्वारा पहलका लागी नेता थापाप्रती धन्यवाद ज्ञापन

सिखबर संवाददाता२२ कार्तिक प्यूठान
१८०५ पटक
२२ कार्तिक प्यूठान

संघिय सरकार अर्थ मन्त्रालयले प्यूठान नगरपालीकालाई यौटा गाडी उपलव्ध गराएको छ। नेपाल सरकार अर्थ मन्त्रालयले उपलव्ध गराएको गाडी आज नगरपालीकामा आईपुग्ने प्यूठान नगरपालीकाका मेयर अर्जुनकुमार कक्षपतीले वताउनु भयो। संघिय सरकारको अर्थ मन्त्रालयवाट उपलव्ध स्कापियोको वजारमुल्य ३५ देखी ४० लाखसम्म पर्दछ।

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी(नेकपा)का केन्द्रिय सदस्य एवं प्रधानमन्त्रिका प्रेस सल्लाहकार सुर्य थापाको विशेष पहलमा त्रिभुवन विमानस्थल भन्सार कार्यालयमा जफत रहेको २०१७ मोडलको स्कारपियो अर्थ मन्त्रालयले प्यूठान नगरपालीकालाई उपलव्ध गराएको हो। “प्यूठान नगरपालीकाले पुरानै गाडी प्रयोग गर्दै आएकोमा उक्त गाडी आएपछी काममा थप सहजता हुनेछ। हामिले नगरपालीकासंग रहेको पुरानै गाडी प्रयोग गर्दै आएका थियौँ। स्थानिय तहको निर्वाचनपछी नगरपालीकाले चारपांग्रे सवारीसाधन खरिद गरेको छैन।” मेयर कक्षपतीले भन्नुभयो–“अर्थ मन्त्रालयले यो गाडी उपलव्ध गराएपछी नगरपालीकाको कामकाजमा थप सहजता हुनेछ। गाडी खरिद गर्ने पैसा नगरपालीकाले विकासनिर्माण र जनताको काममा लगाउनेछ।” मेयर अर्जुनकुमार कक्षपतीले उक्त गाडी नगरपालीकालाई उपलव्ध गराउन पहल गर्ने नेकपाका केन्द्रिय सदस्य एवं प्रधानमन्त्रिका प्रेससल्लाहकार सुर्य थापालाई धन्यवाद दिनुभयो।

नेपाल सरकार स्वास्थ्य मन्त्रालयवाट थापाकै पहलमा प्यूठान जिल्लामा गम्भिर अवस्थाका विरामिलाई उपचार गर्न प्रयोग गरिने ५ वटा भेन्टिलेटर मेसिन भित्रिएको थियो। सोहिक्रममै नेता थापाले अर्थ मन्त्रालयवाट प्यूठान नगरपालीकामा नयाँ गाडी उपलव्ध गराउन पहल गर्नुभएको थियो। प्यूठान नगरपालीकाले स्थानिय तहको निर्वाचनपछी ४ पांग्रे सवारीसाधन खरिद गरेको छैन। नगरपालीकासंग यौटा पुरानो चारपांग्रे गाडी रहेको थियो।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

७० औ विश्व कुष्ठरोग दिवस वाल विद्या माद्यामिक विद्यालय मरन्ठानामा मनाईयो, कुष्ठरोग के हो ?

७० औ विश्व कुष्ठरोग दिवस प्यूठानमा पनि मनाइएको छ । “कुष्ठरोग अन्त्यका लागि आजैबाट पहल...

शिक्षकहरुको व्यक्तित्व विकास हुन आवश्यक – नगरप्रमुख योगी

प्यूठान नगरपालिका नगरप्रमुख बिष्णु बहादुर योगीले शिक्षकहरुको व्यक्तित्व विकास गर्न तालिमको आवश्यकता रहेको बताएका छन्...

नौबहिनीमा सीप विकास तालिम सञ्चालन

नौवहिनी गाउँपालिका, प्यूठानले स्थानीय युवाहरुलाई काठको भाँडा वनाउने तालिम दिन थालेको छ । नौबहिनी गाउँपालिका...

तालिममा पाएको शिक्षा व्यबहारमा उर्तान आवश्यक- अध्यक्ष अधिकारी

माण्डवी गाउँपालिका प्युठानको आयोजनामा बुधबार देखि संचालन भएको सामुदायिक र सस्थागत विद्यालयका प्रधानाध्यापकहरुका लागि शिक्षा...

पत्रकार पौडेलको सम्झनामा प्यूठानमा श्रद्धान्जली कार्यक्रम

विमान दुर्घटनामा परि मृत्यू भएका पत्रकार त्रिभुवन पौडेलको सम्झनामा प्यूठानमा श्रद्धान्जली कार्यक्रम गरिएको छ ।...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी