News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

मुख्यमन्त्री पोख्रेलद्वारा असारेवोट झोलुंगेपुल उद्घाटन

सिखबर संवाददाता
४४७ पटक

लुम्विनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री शंकर पोख्रेलले प्यूठान नगरपालीका ४ र मल्लरानी गाउँपालीका ४ जोडने असारेवोट झोलुंगेपुलको उद्घाटन गर्नुभएको छ। प्रदेश सरकारकारवाट निर्मित उक्त पुलको आज भौतिक पुर्वाधारमन्त्री वैजनाथ चौधरी, प्रदेशसभा सदस्य हरिप्रसाद रिजाल, मन्त्रालयका सचिव लगायतको उपस्थितीमा मुख्यमन्त्रीले उक्त पुलको उद्घाटन गर्नुभएको हो।

लुम्विनी प्रदेश भौतिक पुर्वाधार विकाश मन्त्रालय अन्तरगन सडक पुर्वधार विकास कार्यालय रोल्पामार्फत निर्मित उक्त पुल उद्घाटन गर्दै मुख्यमन्त्री पोख्रेलले प्रदेश सरकारले रणनितिक महत्वका गौरवका आयोजनाहरु जनताको प्रत्यक्ष सहभागीतामा अगाडी वढाईरहेको र त्यसले जनताको जनजिवनमा प्रत्यक्ष सकारात्मक प्रभाव पार्ने अपेक्षा रहेको वताउनु भयो। नेपाली राजनितीमा देखिएको वर्तमान समस्याले आम जनतालाई निरास वनाएपनी व्यक्तिगत स्वार्थ, कुण्ठा, महत्वकांक्षा र अवसरकेन्द्रित झुण्डका विरुद्धमा जनताले आगामी निर्वाचनवाट आफ्नो मत राख्ने वताउनु भयो। २ सय १५ मिटर लम्वाई रहेको झोलुँगे पुलवाट पाण्डेडाडा, थापडाडा लगायतका क्षेत्रका नागरिकहरु प्रत्यक्ष लावान्वित भएको भन्दै प्यूठान नगरपालीकाका नगरप्रमुख अर्जुनकुमार कक्षपतीले प्रदेश सरकारलाई धन्यवाद दिनुभयो।

मल्लरानी गाँउपालीकाका अध्यक्ष अमरध्वज रानाले उक्त झोर्लुगेपुल निर्माले स्थानिय जनताको जनजिवनमा प्रत्यक्ष सहजता ल्याएको साथै यस क्षेत्रको नदी नियन्त्रण हुन सकेमा त्यसले कृषी क्षेत्रमा थप टेवा पुग्ने वताउनु भयो।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

स्वर्गद्वारी महाप्रभु बिल्डर्स प्रालि सहित १२ कम्पनी कालोसुचीमा

सार्वजनिक खरिद अनुगमन कार्यालयले प्यूठानको श्री स्वर्गद्वारी महाप्रभु बिल्डर्स प्रालि भिङ्ग्री सहित विभिन्न १२ वटा...

जनताप्रति सरकार उत्तरदायी नभएको राष्ट्रिय जनमोर्चा प्यूठानको गुनासो

राष्ट्रिय जनमोर्चा प्यूठानले सरकार जनताप्रति कहिल्यै उत्तरदायी नभएको गुनासो गरेको छ । आईतबार राष्ट्रिय जनमोर्चा...

आँखाका रोगीहरुको उपचार खर्च झिमरुक गाउँपालिकाले वेहोर्ने

६० वर्ष भन्दा माथिका जेष्ठ नागरीकको आँखा उपचार खर्च झिमरुक गाउँपालिकाले वेर्होन भएको छ ।...

ग्रामिण क्षेत्रमा पहिलो पटक निःशुल्क अल्ट्रासाउण्ड सुरु

ग्रामीण क्षेत्रमा पहिलोपटक निशुल्क अल्ट्रासाउन्ड सेवा सुरु भएको छ । जिल्लाको माण्डवी गाउँपालिका वडा न.१...

७० औ विश्व कुष्ठरोग दिवस वाल विद्या माद्यामिक विद्यालय मरन्ठानामा मनाईयो, कुष्ठरोग के हो ?

७० औ विश्व कुष्ठरोग दिवस प्यूठानमा पनि मनाइएको छ । “कुष्ठरोग अन्त्यका लागि आजैबाट पहल...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी