News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

व्यवस्थामाथी प्रश्न उठ्ने खतरा वढ्दैछः सांसद खडका

सिखबर संवाददाता
६८० पटक

लुम्विनी प्रदेशका प्रदेशसभा सदस्य कृष्णध्वज खड्काले पछिल्लो समय संघिय लोकतान्त्रिक गणतन्त्रका विरुद्ध व्यवस्थाविरोधी तत्वहरु सलवलाउन थालेकाले व्यवस्थामाथी प्रश्न उठ्ने खतरा उत्पन्न भएको वताउनु भएको छ।

प्यूठान जिल्लाको तेश्रो जिल्ला सभालाई प्रमुख अथितीको रुपमा सम्वोधन गर्नुहुँदै खड्काले नेपाली जनताले लामो संघर्ष र वलिदानीवाट ल्याएको व्यवस्थामाथी उठ्ने प्रश्नहरुको सन्दर्भमा सवै राजनितीक दलहरु गम्भिर हुनुपर्ने वताउनु भएको थियो।

संघियतासंगै जनताको घर दैलोमा सरकार पुगेको भन्दै उहाँले स्थानिय तहहरुविच समन्वय र सहकार्यका साथै समन्वयको सन्दर्भमा जिल्ला सभाले लिने निर्णहरु रणनीतिक महत्वका हुने वताउनु भयो। जिल्ला समन्वय समितिको भुमिकालाई प्रभावकारी वनाउदै सभाले साझा धारणाहरु तय गर्नुपर्ने विषयमा एकमतका साथ महत्वपुर्ण निर्णय लिनसक्ने वताउँदै जिल्लासभा सफलताको शुभकामना दिनुभयो।
विशिष्ट अथिती प्रदेशसभा सदस्य तारा जि.सी. ले संघियताको सन्दर्भमा सोच्नुपर्ने वेला आएको वताउनु भयो। प्रदेशसभाले वनाउनुपर्ने विभिन्न कानुनहरु वनाउन वाँकी रहेकाले कानुन निर्माणको काम छिटै सम्पन्न हुने वताउनु भयो।

जिल्लासभाका अध्यक्ष एवं जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख केशवराज आचार्यले जिल्ला समन्वय समितिले स्थानिय तहहरुको विचमा गर्नुपर्ने समन्वयात्मक कार्यहरु प्रभावकारी रुपमा अगाडी वढाउनुका साथै जनतासंग जोडिएका विभिन्न विषयमा प्रभावकारी रुपमा सम्पन्न गर्न अनुगमन, समन्वय लगायतका कार्यहरु गरेको वताउनु भयो। कोरोना भाईरस महामारीको श्रृजना भएसंगै जिल्लाभर कोरोना नियन्त्रणका लागी नितिगत एकरुपता ल्याउन सरोकारवालाहरुविच छलफल र समन्वयत्मक रुपमा गरिएको कामले कोरोना नियन्त्रणमा महत्वपुर्ण भुमिका खेलेको वताउनु भयो।

अथितीहरुलाई जिल्ला सभाको तर्फवाट जिल्ला समन्वय समितिका उपप्रमुख पदम थापाले स्वागत गर्नुभएको कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेसका पार्टी सचिव देवेन्द्र वह्मा, राष्टिय जनमोर्चाका अध्यक्ष कृष्ण खड्का, जनता समाजवादी पार्टीका श्याम गहतराज, प्रमुख जिल्ला अधिकारी खिमराज भुषाल, नेपाल पत्रकार महासंघका सचिव विजयसिंह भारती लगायतले शुभकामना मन्तव्य राख्नुभएको थियो।
स्थानिय तहका प्रमुख तथा उपप्रमुख, अध्यक्ष तथा उपाध्यक्ष, जिल्ला समन्वय समितीका सदस्यहरु, सञ्चारकर्मीहरु लायतको उपस्थिती रहेको उद्घाटन सत्रको सञ्चालन हरि भण्डारीले गर्नुभएको थियो।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...