News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

सापडाडामा प्रयोगशाला सेवा सुरु

सिखबर संवाददाताअसार ३१, २०७८/प्यूठान
५५३ पटक
असार ३१, २०७८/प्यूठान

प्यूठान नगरपालिका वर्डा नं ३ सापडाडा स्वास्थ्यचौकिमा प्रयोगशाला सहितको सेवा सुरु भएको छ । प्यूठान नगरपालिकाका मेयर अर्जुनकुमार कक्षपतीले आज एक कार्यक्रमका विच प्रयोगशाला सहितको सेवाको उदघाटन गर्नुभएको हो ।

प्यूठान नगरपालिका सहित माण्डवी गाउँपालिकाको केही भुभाग र मल्लरानी गाउँपालिकाको केही भुभागका सेवाग्राहिले समेत सेवा लिने उक्त स्वास्थ्य चौकिमा प्रयोगशालामा सेवा सुरु भएसंगै त्यस क्षेत्रका सेवाग्राही प्रत्यक्ष रुपमा लावान्वित हुने भएका छन् ।

प्रयोगशाला सेवाले नगर क्षेत्रका जनतालाई सानो समस्याको परिक्षणका लागी धेरै रकम र घन्टौँ समय खर्च गर्नुपर्ने वाध्यता घटाउने अपेक्षा गरिएको प्यूठान नगरपालिकाका नगरप्रमुख अर्जुनकुमार कक्षपतीले वताउनु भयो । “ यो सेवा सुरु भएसंगै नगरपालिका वासिन्दाहरुलाई प्रत्यक्ष लाभ पुग्ने नगरपालिकाको विश्वास छ ।” नगरप्रमुख कक्षपतीले भन्नुभयो– “हामिले सवै स्वास्थसंस्थाहरुमा विस्तारै प्रयोगशाला सहितको सेवा सुरु गर्ने योजना वनाएका छौँ ।”

उपमेयर शान्ता आचार्यले नगरपालिकाको निती, कार्यक्रम, योजनाअनुसार जनतालाई सेवा प्रवाहको प्रत्यक्ष महसुस हुनेगरी कार्यसञ्चालन गरिने वताउनु भयो । कार्यक्रममा प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत थानेश्वर भण्डारी , वडाअध्यक्षहरु लगायतको सहभागीता रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

प्यूठानमा भिरबाट लडेर एकजना पुरुषको ज्यान गयो

प्यूठानमा भिरबाट लडेर एकजना पुरुषको ज्यान गएको छ । माण्डवी गाउँपालिका २ मर्कावाङका ६० बर्षिय...

माछा मार्न खोलामा गएका एक पुरुषको डुबेर मृत्यु

प्यूठानमा माछा मार्ने क्रममा खोलामा डुबेर एक जना पुरुषको मृत्यु भएको छ । सोमवार साँझ...

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम बरौलामा भएको छ । सोमबार ऐरावती...

पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित

मौसम प्रतिकुलताका कारण पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित गरिएको छ ।...

सहकारीबाट करिब डेढ लाख नगद चोरी

लालीगुराँस बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाको कार्यालयमा चोरी भएको छ । मल्लरानी ३ सालठाटी स्थित...