News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

सापडाडामा प्रयोगशाला सेवा सुरु

सिखबर संवाददाताअसार ३१, २०७८/प्यूठान
५०९ पटक
असार ३१, २०७८/प्यूठान

प्यूठान नगरपालिका वर्डा नं ३ सापडाडा स्वास्थ्यचौकिमा प्रयोगशाला सहितको सेवा सुरु भएको छ । प्यूठान नगरपालिकाका मेयर अर्जुनकुमार कक्षपतीले आज एक कार्यक्रमका विच प्रयोगशाला सहितको सेवाको उदघाटन गर्नुभएको हो ।

प्यूठान नगरपालिका सहित माण्डवी गाउँपालिकाको केही भुभाग र मल्लरानी गाउँपालिकाको केही भुभागका सेवाग्राहिले समेत सेवा लिने उक्त स्वास्थ्य चौकिमा प्रयोगशालामा सेवा सुरु भएसंगै त्यस क्षेत्रका सेवाग्राही प्रत्यक्ष रुपमा लावान्वित हुने भएका छन् ।

प्रयोगशाला सेवाले नगर क्षेत्रका जनतालाई सानो समस्याको परिक्षणका लागी धेरै रकम र घन्टौँ समय खर्च गर्नुपर्ने वाध्यता घटाउने अपेक्षा गरिएको प्यूठान नगरपालिकाका नगरप्रमुख अर्जुनकुमार कक्षपतीले वताउनु भयो । “ यो सेवा सुरु भएसंगै नगरपालिका वासिन्दाहरुलाई प्रत्यक्ष लाभ पुग्ने नगरपालिकाको विश्वास छ ।” नगरप्रमुख कक्षपतीले भन्नुभयो– “हामिले सवै स्वास्थसंस्थाहरुमा विस्तारै प्रयोगशाला सहितको सेवा सुरु गर्ने योजना वनाएका छौँ ।”

उपमेयर शान्ता आचार्यले नगरपालिकाको निती, कार्यक्रम, योजनाअनुसार जनतालाई सेवा प्रवाहको प्रत्यक्ष महसुस हुनेगरी कार्यसञ्चालन गरिने वताउनु भयो । कार्यक्रममा प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत थानेश्वर भण्डारी , वडाअध्यक्षहरु लगायतको सहभागीता रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी