News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

लायन्स क्लव प्यूठानको अध्यक्षमा बद्रिनाथ श्रेष्ठ

झुलेनी संवाददाता
७४० पटक

प्यूठान १० साउन । बिभिन्न सामाजिक गतिविधिहरुमा अग्रणि सस्थाको रुपमा परिचित लायन्स कल्लव अफ प्युठानको सन २०२१/०२२ का लागि नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । लायन्स क्लव संसारकै सबैभन्दा ठुलो सञ्जाल भएको सामाजिक संस्था हो । शनिवार एक कार्यक्रमको आयोजना गरी सन् २०२०/०२१ का अध्यक्ष ला. बालाजु श्रेष्ठले ला. बद्रिनाथ श्रेष्ठलाइ पद हस्तान्तरण गर्नुभएको हो ।

 

नयाँ पदाधीकारीहरुमा प्रथम उपाध्यक्ष ला. मिन बहादुर कुवर, द्वितिय उपाध्यक्ष ला. ढुण्डिराज गौतम, तृतिय उपाध्यक्ष ला. पशुपति श्रेष्ठ, सचिव ला. झपेन्द्र शर्मा कोषाध्यक्ष, ला. नविन श्रेष्ठ रहनुभएको छ । त्यस्तै सदस्यहरुमा ला. कमला रिजाल, ला. शुसिला शाही, ला. पशुपतिनारायण नकर्मी, ला. धुर्व कुमार विष्ट, ला. अर्जुन बिक चयन हुनुभएको छ ।

 

त्यस्तै डिस्ट्रिकबाट मनोनित हुनुहुनेहरुमा ला. युवराज थपलिया, डिस्कट्रिक चिफ ला. अर्जुनकुमार कक्षपति, डिस्ट्रीक डेपुटी चिफ ला. तुल्सीराम रिजाल, डिस्ट्रिक डेपुटी चिफ ला. बालाजु श्रेष्ठ जोन चियर पर्सन/डिस्ट्रिक प्रोग्राम कोर्डिनेटर, ला. शिवराज श्रेष्ठ डिस्ट्रिक प्रोग्राम मेम्वर रहनुभएको छ ।

 

प्यूठान जिल्लामा 325 बि 2 अन्तर्गत यो क्लव सन् 2006/007 मा स्वर्गिय चतुर्भुज श्रेष्ठको अध्यक्षतामा स्थापना भएको थियो । सन् 2008/009 मा चार्टर प्रमाण पत्र प्राप्त भएपनि यस क्लव स्थापना भएपश्चात १६ ओं कार्यकाल रहेको सचिव ला. झपेन्द्र शर्माले जानकारी दिनुभयो । यस क्लवले विश्ष गरी दैवि प्रकोप पिडित स्वास्थ्य क्षेत्रमा आंखा उपचार क्याम्प लगायतका सामाजिक गतिविधिहरु गर्दै आएको उहाँले जानकारी दिनुभयो ।

बृक्षारोपण कार्यक्रम सम्पन्न

सन् 2021/022 का लागि नयाँ कार्यसमिति बनेसँगै आइतवार बिहान लायन्स क्लव अफ प्यूठानको आयोजनामा प्युठान नगरपालिका प्रवेश गर्ने सडकमा बृक्षारोपण कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ । सामाजिक कार्यमा अग्रसर यस क्लवले यहाँ आपका बिरुवा रोपण गरेको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

भानुभक्त मा वि बर्वाेटको अन्तीम मत परिणाम

प्युठानको मल्लरानी गाँउपालिका ३ वर्वोट स्थित भानुभक्त माध्यमिक विद्यालयमा वि व्य स गठन गर्दा जम्मा...

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै, लुम्बिनीमा बिशेष समाराेह हुने

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै छ । प्रत्येक वर्ष वैशाख शुक्ल पूर्णिमाका दिन...

जेष्ठ १३ गतेदेखि आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुँदै

जेष्ठ १३ गतेदेखि प्यूठान सहित देशभर एकसाथ आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुने भएको छ ।...

सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री

पेशागत महासंघ जिल्ला कमिटी प्यूठानले सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण गरेको छ...

भानुभक्त मा.बि बर्बोटको वि.व्य.स. गठन निर्वाचनद्धारा गरीने

प्यूठानको चुजाठाटी स्थित भानुभक्त मा.बि बर्बोटको विद्यालय व्यवस्थापन समिती सदस्य गठन चुनाबी प्रकृयामा पुगेको छ...