News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

लायन्स क्लव प्यूठानको अध्यक्षमा बद्रिनाथ श्रेष्ठ

झुलेनी संवाददाता
५९६ पटक

प्यूठान १० साउन । बिभिन्न सामाजिक गतिविधिहरुमा अग्रणि सस्थाको रुपमा परिचित लायन्स कल्लव अफ प्युठानको सन २०२१/०२२ का लागि नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । लायन्स क्लव संसारकै सबैभन्दा ठुलो सञ्जाल भएको सामाजिक संस्था हो । शनिवार एक कार्यक्रमको आयोजना गरी सन् २०२०/०२१ का अध्यक्ष ला. बालाजु श्रेष्ठले ला. बद्रिनाथ श्रेष्ठलाइ पद हस्तान्तरण गर्नुभएको हो ।

 

नयाँ पदाधीकारीहरुमा प्रथम उपाध्यक्ष ला. मिन बहादुर कुवर, द्वितिय उपाध्यक्ष ला. ढुण्डिराज गौतम, तृतिय उपाध्यक्ष ला. पशुपति श्रेष्ठ, सचिव ला. झपेन्द्र शर्मा कोषाध्यक्ष, ला. नविन श्रेष्ठ रहनुभएको छ । त्यस्तै सदस्यहरुमा ला. कमला रिजाल, ला. शुसिला शाही, ला. पशुपतिनारायण नकर्मी, ला. धुर्व कुमार विष्ट, ला. अर्जुन बिक चयन हुनुभएको छ ।

 

त्यस्तै डिस्ट्रिकबाट मनोनित हुनुहुनेहरुमा ला. युवराज थपलिया, डिस्कट्रिक चिफ ला. अर्जुनकुमार कक्षपति, डिस्ट्रीक डेपुटी चिफ ला. तुल्सीराम रिजाल, डिस्ट्रिक डेपुटी चिफ ला. बालाजु श्रेष्ठ जोन चियर पर्सन/डिस्ट्रिक प्रोग्राम कोर्डिनेटर, ला. शिवराज श्रेष्ठ डिस्ट्रिक प्रोग्राम मेम्वर रहनुभएको छ ।

 

प्यूठान जिल्लामा 325 बि 2 अन्तर्गत यो क्लव सन् 2006/007 मा स्वर्गिय चतुर्भुज श्रेष्ठको अध्यक्षतामा स्थापना भएको थियो । सन् 2008/009 मा चार्टर प्रमाण पत्र प्राप्त भएपनि यस क्लव स्थापना भएपश्चात १६ ओं कार्यकाल रहेको सचिव ला. झपेन्द्र शर्माले जानकारी दिनुभयो । यस क्लवले विश्ष गरी दैवि प्रकोप पिडित स्वास्थ्य क्षेत्रमा आंखा उपचार क्याम्प लगायतका सामाजिक गतिविधिहरु गर्दै आएको उहाँले जानकारी दिनुभयो ।

बृक्षारोपण कार्यक्रम सम्पन्न

सन् 2021/022 का लागि नयाँ कार्यसमिति बनेसँगै आइतवार बिहान लायन्स क्लव अफ प्यूठानको आयोजनामा प्युठान नगरपालिका प्रवेश गर्ने सडकमा बृक्षारोपण कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ । सामाजिक कार्यमा अग्रसर यस क्लवले यहाँ आपका बिरुवा रोपण गरेको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी