News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

आड्रा नेपालद्वारा प्युठान अस्पताललाई स्वास्थ सामाग्री सहयोग

बोम बहादुर परियार२०७८ भाद्र ४, प्यूठान
१०६६ पटक
२०७८ भाद्र ४, प्यूठान

जिल्लामा लामो समयदेखि स्वास्थको क्षेत्रमा काम गर्दै आएको आड्रा नेपालले प्युठान अस्पताललाई स्वास्थ सामग्री सहयोग गरेको छ । कोभिड १९ रोकथाम र स्वास्थकर्मिलाई सहयोग पुग्ने गरि बिहिबार अस्पताललाई सामाग्री हस्तान्तरण गरेको आड्रा नेपाल प्युठानकी कार्यक्रम प्रमुख तिर्सना दाहालले जानकारी गराइन ।

उनका अनुसार पछिल्लो समय पुन जिल्लामा कोरोना संक्रमित बढेसंगै अस्पताललाई सहयोग पुग्ने गरि अक्सिमिटर २ थान ,नेबुलाईजर २ थान , सेनिटाईजर ५० थान , फेसियल ५०० थान , ग्लब्स ५०० , सर्जिकल मास्क १०००थान , के एन ९५ मास्क १०० थान , थर्मोगन २ थान लगायतका सामाग्री अस्पताललाई हस्तान्तरण गरिएको हो । यस्तै यसअघी देशका बिभिन्न अस्पतालहरुमा पनि यो संस्थामार्फत सहयोग प्रदान गरीदै आएको थियो ।

 

जिल्लामा अहिले ५ जना कर्मचारी रहेको र संस्थाका कर्मचारीहरुले महामारिको समयमा गाउ गाउमा गर्भवती महिलाहरुका लागि घरमै पुगेर प्रसुति जाच सेवा , कोरोना संक्रमित हरुलाइ काउन्सिलिङ , स्वास्थ संस्थाले चलाउने गाउघर क्लिनिकमा सहयोग , कोभिड भ्याक्सिन लगाउन सहयोग, कोभिड संग सम्बन्धित हरेक कार्यक्रम हरुमा सहजीकरण गर्दै आएको संयोजक दाहालले जानकारी दिइन ।

 

त्यस्तै प्युठान अस्पतालका प्रमुख मेडिकल सुपरिटेन्डेन्ट डाक्टर नबिन दर्नालले महामारीको समयमा अस्पताललाई स्वास्थ सामाग्री सहयोग प्रदान गरेकोमा सहयोगी सस्थालाई धन्यवाद दिए । बिभिन्न संघ सस्था , स्थानीय निकाय, नागरिक समाज लगायत प्युठान बासिको सकारात्मक सहयोग रहे अस्पतालबाट दिईने सेवा सुबिधा थप प्रभावकारि रहन सक्ने दर्नालको भनाई छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...