News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

यस्तो बन्यो ओलीको टीम : नामावलि सहित ग्राफिक्समा

झुलेनी नेटवर्क
५४९ पटक

चितवनको सौराहाबाट १९ पदाधिकारीसहित ३०१ सदस्यीय केन्द्रीय कमिटी घोषणा गरेर काठमाडौं फर्किएको नेकपा एमालेले नेपाली काँग्रेसको महाधिवेशनकै छेको पारेर भक्तपुरमा शनिबार आफ्नो पहिलो केन्द्रीय कमिटीको बैठक सम्पन्न गरेको छ । बैठकले स्थायी कमिटी र पोलिटब्युरो कमिटी बनाउनुका साथै १० प्रतिशत केन्द्रीय सदस्यहरुको मनोनयन समेत गरेको छ ।

एमाले बैठकले प्रदेश कमिटीका इञ्चार्ज, अध्यक्ष, उपाध्यक्ष, सचिव र सचिवहरु पनि तोकेको छ । करिब डेढ दर्जन विभागका प्रमुखहरु पनि तोकेको छ । नेकपा एमालेको केन्द्रीय कमिटीको बैठकले सबै केन्द्रीय सदस्यहरुलाई जिम्मेवारी तोकेको छ । विभागका प्रमुख र प्रदेशका पदाधिकारी बाहेक अन्य जिम्मेवारी पाउने केन्द्रीय सदस्यहरुको पूर्ण विवरण भने सार्वजनिक हुन बाँकी छ ।

नेकपा एमालेले पदाधिकारीहरुको बरियताक्रम समेत तोकेको छ । यसक्रममा एमाले संसदीय दलका उपनेतासमेत रहेका उपाध्यक्ष सुवासचन्द्र नेम्वाङलाई माओवादीबाट आएका रामबहादुर थापाभन्दा पछाडिको वरियतामा राखिएको छ । त्यसैगरी पहिल्यै सचिव भइसकेका सचिवद्वय गोकर्ण विष्ट र योगेश भट्टराईलाई रघुवीर महासेठभन्दा तल्लो वरियतामा राखिएको छ ।

अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र महासचिव ‘शंकर पोखरेलले समग्र पार्टी हेर्ने’ जिम्मेवारी पाएका छन् भने बरिष्ठ उपाध्यक्ष ईश्वर पोखरेलले नीति अनुसन्धान प्रतिष्ठान विभागको जिम्मा पाएका छन् । प्रचार विभाग पृथ्वीसुब्बा गुरुङ, आर्थिक विष्णु रिमाल र भीष्म अधिकारीले कार्यालय सचिवको जिम्मा पाएका छन् ।

नेकपा एमालेको बैठकले गरेको केपी ओलीको टीम –

राताेपाटीबाट साभार

प्रतिकृया दिनुहोस्

नौबहिनीले गर्‍यो विषयगत समितिका प्रमुखहरुसँग छलफल

नौबहिनी गाउँपालिकामा विषयगत समितिको बैठक सकिएको छ । आज सोमबार बसेको विभिन्न शाखाका शाखा प्रमुखहरुको...

लामो खडेरीले मकैबाली सुक्न थाले, किसान चिन्तित

लामोसमय सम्म पानी नपरेर मकैबाली धमाधम सुक्न थालेपछि जिल्लाभरका किसान प्रभावित भएका छन् । मुख्यबालीको...

प्यूठान नगरपालिका ३ मा भएको पशु स्वास्थ्य शिविरबाट ८४ जनाले सेवा लिए

प्यूठान नगरपालिका ३ मा पशु स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न भएको छ । आइतबार प्यूठान नगरपाकिलाको पशु...

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...

प्यूठानको ऐरावतीमा भिरबाट लडेर एक पुरुषको मृत्यु

प्यूठानको ऐरावती गाउँपालिकामा एक पुरुषको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको छ । शुक्रबार विहान साढे ११...