News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

एमाले प्यूठानको नेतृत्वमा सरगर्मी बढ्दै : कार्यक्षेत्रमा फर्कदै नेताहरु

झुलेनी पोष्ट२०७८ पुस १
७०४ पटक
२०७८ पुस १

नेकपा (एमाले) को १० औं महाधिवेशनपछि भक्तपुरमा बसेको देस्रो केन्द्रीय कमीटीको बैठकबाट विभिन्न जम्मिेवारी पाएपछी नेताहरु आफ्नो कार्यक्षेत्रमा फर्कन थालेका छन् । पुस २३ गते भीत्र जिल्ला अधीवेशन सकेर स्थानीय तहको नीर्वाचनमा पार्टीलाई आफ्नो भूगोलबाट जीताउने जम्मिेवारी लीएर नेताहरु गाउँ फर्कन थालेका हुन् ।

एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले केन्द्रीय कमीटी बैठकबाटै जिल्ला र गाउँ केन्द्रीत हुन निर्देशन दिएका थिए । प्यूठान एमालेको इन्चार्ज र सह इन्चार्जको जिम्मेवारी पाएका नेताहरु पनि शुक्रबार सम्म जिल्लामा आइसक्ने कार्यक्रम रहेको एमाले प्यूठानले जनाएको छ ।

मंसरि २५ र २६ गतेको बैठकले केन्द्रीय सदस्यमा निर्वाचि सूर्य थापालाई पोलीटब्यूरोमा मनोनिति गर्दै प्यूठानको ईन्चार्जको जिम्मेवारी तोकेको छ । यस्तै केन्द्रीय सदस्य हरीप्रसाद रिजाललाई सह इन्चार्ज तोकेको छ । चितवनमा सम्पन्न दसौं राष्ट्रीय महाधिवेशनमा रिजाल लुम्बिनी प्रदेशको भुगोलबाट केन्द्रीय सदस्यमा सर्वम्वत निर्वाति भएका थिए ।

एमाले प्यूठानको इतिहासमा पहिलो पटक जिल्लाबासी पार्टीको इन्चार्ज र सह इन्चार्ज भएकोमा एमाले प्यूठानका कार्यकर्ता उत्साहित बनेका छन् । पोलिटव्यूरो सदस्य एवं प्यूठान जिल्ला इन्चार्ज सूर्य थापाले शुक्रबारसम्म आफू प्यूठान आउने कार्यक्रम रहेको बताए । जिल्ला देखी वडा र टोल तहसम्म पार्टी सदस्यता बिस्तार गरेर एमालेमा आम जनतालाई संगठति गर्ने मुख्य कार्यक्रम रहेको थापाले बताए ।

जिल्ला नेतृत्वको सरगर्मी बढ्दै

एमाले केन्द्रिय कमिटिको बैठकले यहि पुस २३ गते देशैभर जिल्ला अधिवेशन तोकेसंगै एमाले प्यूठानमा पनि नेतृत्वको लागि सरगर्मी बढ्न थालेको छ । एमाले स्रोतका अनुसार एमाले प्यूठानमा पार्टी अध्यक्ष तुल्सीराम शर्मा सर्वसहमत भए पुनः दोहोरीले मुडमा छन् ।

यस्तै वर्तमान उपाध्यक्ष हुकुमबहादुर खड्का, एमाले नेताहरु झगबहादुर विश्वकर्मा, लक्ष्मीप्रकाश राजभण्डारी, नेहरसिंह केसी, बिजय बिराज बिष्ट, अजय सिंह लगायत नेताहरु नेतृको लागि आकांक्षी रहेका छन् । उनीहरुले एमाले पालिका अध्यक्षहरुलाई आफ्नो पक्षमा बोल्नका लागि लविङ्ग गर्न थालिसकेको पाइएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सहिद पार्कमा भौतिक संरचना थपिदै

प्यूठान गनरपालिका ७ गाजुरीमा रहेको सहिद स्मृति पार्कको निर्माण कार्य भइरहेको छ । थप व्यवस्थित...

प्यूठानमा २२ हजार ८ सय २४ जना बालबालिकालाई दादुरा–रुवेला खोप लगाईदै

प्यूठानमा २२ हजार ८ सय २४ जना बालबालिकालाई दादुरा–रुवेला खोप लगाईदैछ । स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले...

प्रजातन्त्र दिवस प्यूठानमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईयो

प्रजातन्त्र दिवस प्यूठानमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय प्यूठानको आयोजनामा...

मुक्ति मा.विको ७२ औं वार्षिक उत्सव तथा अभिभावक भेला सम्पन्न

मुक्ति माध्यामिक विद्यालय रातामाटाको ७२ औं वार्षिक उत्सव तथा अभिभावक भेला सम्पन्न भएको छ ।...

घुमन्ते व्यापारीहरुलाई निरुत्साहित गर्न प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघको होडिङ्ग वोर्ड

प्यूठान जिल्लामा अनाधिकृत रुपमा रहेका घुमन्ते व्यापारीहरुलाई निरुत्साहित गर्नको लागि प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघले होडिङ्ग...