News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

एमाले प्यूठानको नेतृत्वमा सरगर्मी बढ्दै : कार्यक्षेत्रमा फर्कदै नेताहरु

झुलेनी पोष्ट२०७८ पुस १
७५६ पटक
२०७८ पुस १

नेकपा (एमाले) को १० औं महाधिवेशनपछि भक्तपुरमा बसेको देस्रो केन्द्रीय कमीटीको बैठकबाट विभिन्न जम्मिेवारी पाएपछी नेताहरु आफ्नो कार्यक्षेत्रमा फर्कन थालेका छन् । पुस २३ गते भीत्र जिल्ला अधीवेशन सकेर स्थानीय तहको नीर्वाचनमा पार्टीलाई आफ्नो भूगोलबाट जीताउने जम्मिेवारी लीएर नेताहरु गाउँ फर्कन थालेका हुन् ।

एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले केन्द्रीय कमीटी बैठकबाटै जिल्ला र गाउँ केन्द्रीत हुन निर्देशन दिएका थिए । प्यूठान एमालेको इन्चार्ज र सह इन्चार्जको जिम्मेवारी पाएका नेताहरु पनि शुक्रबार सम्म जिल्लामा आइसक्ने कार्यक्रम रहेको एमाले प्यूठानले जनाएको छ ।

मंसरि २५ र २६ गतेको बैठकले केन्द्रीय सदस्यमा निर्वाचि सूर्य थापालाई पोलीटब्यूरोमा मनोनिति गर्दै प्यूठानको ईन्चार्जको जिम्मेवारी तोकेको छ । यस्तै केन्द्रीय सदस्य हरीप्रसाद रिजाललाई सह इन्चार्ज तोकेको छ । चितवनमा सम्पन्न दसौं राष्ट्रीय महाधिवेशनमा रिजाल लुम्बिनी प्रदेशको भुगोलबाट केन्द्रीय सदस्यमा सर्वम्वत निर्वाति भएका थिए ।

एमाले प्यूठानको इतिहासमा पहिलो पटक जिल्लाबासी पार्टीको इन्चार्ज र सह इन्चार्ज भएकोमा एमाले प्यूठानका कार्यकर्ता उत्साहित बनेका छन् । पोलिटव्यूरो सदस्य एवं प्यूठान जिल्ला इन्चार्ज सूर्य थापाले शुक्रबारसम्म आफू प्यूठान आउने कार्यक्रम रहेको बताए । जिल्ला देखी वडा र टोल तहसम्म पार्टी सदस्यता बिस्तार गरेर एमालेमा आम जनतालाई संगठति गर्ने मुख्य कार्यक्रम रहेको थापाले बताए ।

जिल्ला नेतृत्वको सरगर्मी बढ्दै

एमाले केन्द्रिय कमिटिको बैठकले यहि पुस २३ गते देशैभर जिल्ला अधिवेशन तोकेसंगै एमाले प्यूठानमा पनि नेतृत्वको लागि सरगर्मी बढ्न थालेको छ । एमाले स्रोतका अनुसार एमाले प्यूठानमा पार्टी अध्यक्ष तुल्सीराम शर्मा सर्वसहमत भए पुनः दोहोरीले मुडमा छन् ।

यस्तै वर्तमान उपाध्यक्ष हुकुमबहादुर खड्का, एमाले नेताहरु झगबहादुर विश्वकर्मा, लक्ष्मीप्रकाश राजभण्डारी, नेहरसिंह केसी, बिजय बिराज बिष्ट, अजय सिंह लगायत नेताहरु नेतृको लागि आकांक्षी रहेका छन् । उनीहरुले एमाले पालिका अध्यक्षहरुलाई आफ्नो पक्षमा बोल्नका लागि लविङ्ग गर्न थालिसकेको पाइएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हंसपुर स्वास्थ्य चौकीमा कार्यरत ल्याब असिस्टेन साधना के.सीले आफनो जन्मदिन क्षयरोग विरामीसँग मनाईन

सरुमारानी गाउँपालिकाको हंसपुर स्वास्थ्य चौकीमा कार्यरत ल्याब असिस्टेन साधना के.सीले आफनो जन्मदिन क्षयरोग विरामीसँग मनाएकी...

प्रचण्डले पाएनन् विश्वासको मत

१८ महिनापछि प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ’प्रचण्ड’ सत्ताबाट बाहिरिएका छन् । प्रतिनिधि सभामा शुक्रबार राखेको विश्वासको...

‘रेड एड्भाइजरी’ जारी भएका दिन रात्रिकालीन सवारी सञ्चालनमा रोक

‘रेड एड्भाइजरी’ (उच्च जोखिमको सूचना) जारी भएका दिन तोकिएका जिल्लाहरूमा रात्रिकालीन सवारी सञ्चालनमा रोक लगाईएको...

नारायणगढ–मुग्लिन सडकमा पहिरोले दुई वटा बस त्रिशुली नदीमा मिसायो

नारायणगढ–मुग्लिन सडकको सिमलतालमा लेदोसहितको पहिरोले २ वटा बस बगाएको छ । शुक्रबार बिहान साढे ३...

यूवा गैरसरकारी संस्था महासंघ प्यूठान शाखा अध्यक्षमा प्रज्वल पहाडी

यूवा गैरसरकारी संस्था महासंघ प्यूठानको भेला सम्पन्न भएको छ । मंगलबार जुम्रीमा भएको भेलाले प्रज्वल...