News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

सर्वत्र विरोध पछि स्वर्गद्वारी १४ जना करार कर्मचारीको म्याद थपियो

झुलेनी नेटवर्क२०७९ श्रावण १२, प्यूठान
७६० पटक
२०७९ श्रावण १२, प्यूठान

करार कर्मचारी हटाउने निर्णय गरेको स्वर्गद्वारी नगरपालिकाले निर्णय सच्चाउँदै १४ जना करार कर्मचारीको म्याद थप गरेको छ । नयाँ जनप्रतिनिधि आएसँगै करार कर्मचारी निसानामा परेका थिए । करार कर्मचारी हटाउँदा स्थानीय तहमा नियमित सेवा प्रभावित बनेको थियो ।
साउन १ बाट करार कर्मचारीको म्याद थप नहँुदा स्वर्गद्धारी नगरपालिकाका स्वास्थ्य संस्था प्रभावित भएका थिए । नगरपालिकाले साउन १ देखि लागु हुने गरी ३४ जना करार कर्मचारीलाई एकैपटक करार नविकरण नगर्न निर्णय गरेको थियो । कर्मचारीलाई करार सेवाको म्यान थप नहुँने जानकारी गराउँदै नगरप्रमुख टेकप्रसाद भण्डारीले पत्र काटेका थिए । ३४ जना मध्य १४ जना कर्मचारीलाई पुनरवहाली गरीएको छ ।

नगरपालिकाकाले कर्मचारी हटाउँदै थमाउँदै गर्ने शैलीले नयाँ जनप्रतिनिधिको कमजोरी छताछुल्ल भएको छ । नियमित सेवा दिइरहेका कर्मचारीलाई एकै पटक निश्कासन गरेकोले सेवा प्रभावित हुँदा आम जनताबाट गुनासो आएपछि नगरपालिकाले केहि कर्मचारीको म्याद थप गरेको हो । यो विषयमा आम सर्वसाधारण सहित नेकपा एमाले स्वर्गद्धारी नगरकमिटिले करार कर्मचारी थमौतीको माग गर्दै नगरप्रमुख टेकप्रसाद भण्डारीलाई ज्ञापन पत्र बुझाएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

भानुभक्त मा वि बर्वाेटको अन्तीम मत परिणाम

प्युठानको मल्लरानी गाँउपालिका ३ वर्वोट स्थित भानुभक्त माध्यमिक विद्यालयमा वि व्य स गठन गर्दा जम्मा...

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै, लुम्बिनीमा बिशेष समाराेह हुने

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै छ । प्रत्येक वर्ष वैशाख शुक्ल पूर्णिमाका दिन...

जेष्ठ १३ गतेदेखि आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुँदै

जेष्ठ १३ गतेदेखि प्यूठान सहित देशभर एकसाथ आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुने भएको छ ।...

सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री

पेशागत महासंघ जिल्ला कमिटी प्यूठानले सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण गरेको छ...

भानुभक्त मा.बि बर्बोटको वि.व्य.स. गठन निर्वाचनद्धारा गरीने

प्यूठानको चुजाठाटी स्थित भानुभक्त मा.बि बर्बोटको विद्यालय व्यवस्थापन समिती सदस्य गठन चुनाबी प्रकृयामा पुगेको छ...