News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

सर्वत्र विरोध पछि स्वर्गद्वारी १४ जना करार कर्मचारीको म्याद थपियो

झुलेनी नेटवर्क२०७९ श्रावण १२, प्यूठान
४०७ पटक
२०७९ श्रावण १२, प्यूठान

करार कर्मचारी हटाउने निर्णय गरेको स्वर्गद्वारी नगरपालिकाले निर्णय सच्चाउँदै १४ जना करार कर्मचारीको म्याद थप गरेको छ । नयाँ जनप्रतिनिधि आएसँगै करार कर्मचारी निसानामा परेका थिए । करार कर्मचारी हटाउँदा स्थानीय तहमा नियमित सेवा प्रभावित बनेको थियो ।
साउन १ बाट करार कर्मचारीको म्याद थप नहँुदा स्वर्गद्धारी नगरपालिकाका स्वास्थ्य संस्था प्रभावित भएका थिए । नगरपालिकाले साउन १ देखि लागु हुने गरी ३४ जना करार कर्मचारीलाई एकैपटक करार नविकरण नगर्न निर्णय गरेको थियो । कर्मचारीलाई करार सेवाको म्यान थप नहुँने जानकारी गराउँदै नगरप्रमुख टेकप्रसाद भण्डारीले पत्र काटेका थिए । ३४ जना मध्य १४ जना कर्मचारीलाई पुनरवहाली गरीएको छ ।

नगरपालिकाकाले कर्मचारी हटाउँदै थमाउँदै गर्ने शैलीले नयाँ जनप्रतिनिधिको कमजोरी छताछुल्ल भएको छ । नियमित सेवा दिइरहेका कर्मचारीलाई एकै पटक निश्कासन गरेकोले सेवा प्रभावित हुँदा आम जनताबाट गुनासो आएपछि नगरपालिकाले केहि कर्मचारीको म्याद थप गरेको हो । यो विषयमा आम सर्वसाधारण सहित नेकपा एमाले स्वर्गद्धारी नगरकमिटिले करार कर्मचारी थमौतीको माग गर्दै नगरप्रमुख टेकप्रसाद भण्डारीलाई ज्ञापन पत्र बुझाएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठानको जेठो विद्यालयको कम्यूटर ल्याव बेहाल !

तस्बिर हेर्दा सबैलाई लाग्छ यो कुनै भग्नावशेष भएको भवन हो । त्यहाँ बर्षौदेखि रेखदेख गर्ने...

विभिन्न कार्यक्रम गरि नौंबहिनीले मनायो गणतन्त्र

१६औं गणतन्त्र दिवस नौबहिनी गाउँपालिकाले पनि मनाएको छ । गणतन्त्र दिवसको अवसरमा नौबहिनी गाउँपालिकाले सोमबार...

झिमरुक बिजुली–लिफ्ट खानेपानी आयोजनाको काम अघि बढ्ने

आयोजनाको स्टीमेटमा समस्या भएर रोकिएको झिमरुक बिजुली लिफ्ट खानेपानी आयोजना निर्माणको काम अघि बढ्ने भएको...

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना भएको छ । स्वर्गद्धारी नगरपालिका ६ देउराली बाट बिजुवारको लागि छुटेको लु...

प्यूठानमा मेकानिकल सहितको ट्राफिक चेकजाँच

हुनसक्ने सडक दुर्घटना रोक्न र न्यूनीकरण गर्नको लागि प्यूठानमा ट्राफिक प्रहरीले मेकानिकल चेकजाँच अभियान सुरु...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी