News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठान जिल्लाका एक डाेजर चालक अर्घाखाँचीमा मृत अवस्थामा

झुलेनी पाेष्ट२०७९साउन१७, प्यूठान
३४९ पटक
२०७९साउन१७, प्यूठान

प्यूठान जिल्लाका एक युवक अर्घाखाँची जिल्लामा मृत अवस्थामा भेटिएका छन । गौमुखि गाउँपालिका ४ पुजा निवासी डोजर चालक कुशल के.सी. मृत अवस्थामा भेटीएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय अर्घाखाँचीले जनाएको छ ।

चालक के.सी. भुमिकास्थान नगरपालिका १० नं वडा स्थित तल्लापाकु भन्ने स्थानमा मृत अवस्थामा भेटिएका हुन् । प्यूठानबाट ब्यवसायिक कामका शिलशिलामा अर्घाखाँची गएका उनी ३ दिनदेखि परिवारको सम्पर्कमा थिएनन् । मृतक के.सी.सँग गएका टुक बहादुर के.सी.का अनुसार यो घटना हत्या गरीएको आशंका गरीएको छ । हत्या हुनुपुर्व व्यवसायिक कामका लागि गएका ब्यक्तिहरुसँग रकम असुलिका क्रममा केहि विवाद भएको र उनी भागेर प्यूठान फर्केका थिए । घटना स्थलमा मृत अवस्थामा भेटिएका उनको जुत्ता खोलिएको खोलिएको भेटिएको, जुत्ताभित्र खाली पर्स राखिएको, मृत अवस्थामा घोप्टो परी फेला परेको उनको शव नजिकै मुवाइल राखिएको, दुबै कान च्यातिएको, खुट्टाको बुढि औला काटीएको र आँखा मुनि घाउ चोट लागेको प्यूठानबाट घटना स्थल पुगेका महेन्द्र चन्दले  जानकारी दिए । ब्यवसायिक कामको शिलशिलामा अर्घाखाँची गएका के.सी. व्यवसायिक काम वापतको असुल पैसा उठाउनका लागि प्युठानबाट गएका थिए । घटना स्थलको प्रकृति हेर्दा प्यूठानबाट अर्घाखाँची गएका मृतकका आफन्तले शुनियोजित रुपमा हत्या गरीएको आशंका गरेका छन । मृत अवस्थामा भेटिएको के.सि.को स्थानीय र प्रहरीको सहयोगमा शवलाइ पोष्टमार्टमका अर्घाखाँची जिल्ला अस्पताल सन्धिखर्क लगिएको छ । घटनाबारे अनुसन्धान भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय अर्घाखाँचीले जनाएको छ

प्रतिकृया दिनुहोस्

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...

प्यूठानको ऐरावतीमा भिरबाट लडेर एक पुरुषको मृत्यु

प्यूठानको ऐरावती गाउँपालिकामा एक पुरुषको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको छ । शुक्रबार विहान साढे ११...

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरण गर्दै

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरणका लागि कार्य सुरु गरेको छ । संयुक्त राष्ट संघमार्फत...

एकै दिनमा २ सय ५० जनाले आँखा जाँच गराए

आँखा अस्पताल बिजुवारमा एक दिने शिविर सम्पन्न भएको छ । शिविरबाट २ सय ५० जनाले...

जिल्ला पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा गर्ने तयारीमा

प्यूठान जिल्लाका सबै स्थानीय तह पूर्ण खोप सुनिश्चितता पालिका घोषणा भएका छन् । जन्मेदेखि १५...