News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

स्वर्गद्वारीमा पनि रेडक्रस दिवस मनाइयाे

सिखबर संवाददाताभादौ- १९ ,प्यूठान
६५६ पटक
भादौ- १९ ,प्यूठान

नेपाल रेडक्रस साेसाइटीको ५६औ स्थापना दिवसको अवसरमा रेडक्रस सबै ठाउँमा सबैको लागि भन्ने मुल नाराका साथ नेपाल रेडक्रस साेसाइटीले मङगलवार विश्‍वभरी नै विभिन्न कार्यक्रमकाे अायाेजना गरेर स्थापना दिवस मनाएका छन यसै सन्दर्भमा प्यूठान जिल्ला माण्डवी उपशाखा प्युठानले एक कार्यक्रमका बिच स्थापना दिवस मनाएको छ । लोक चेतना एकेडेमि भिंगृ जलुके प्यूठान र अमर मावि भिंगृ प्युठानको यूोा रेडक्रस सर्कलले प्ले कार्ड सहित र्याली प्रदर्शन का थिए ।

उक्त र्याली भिंगृ बजार देखि स्वर्गद्वारी नगरपालिकाको कार्यालय परिक्रमा गरी ईलाका प्रह।फ कार्यालय भिंगृको अगाडि कोण सभामा परिणत भएको थियो । कोणसभालार्इ सम्बोधन गर्दै स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका प्रमुख नेत्र बहादुर रोका क्षेत्रिले रेडक्रस अन्र्तराष्ट्रिय सम्मानित संस्था भएकाे बताउदै यस संस्थाले दुख तथा अापत विपदमा परेकालार्इ उद्धार गर्ने एबम् दैबिक प्रकोप मार्फत मानव जीवनमा आईपर्ने बिभिन्न समस्याहरुकाे हल गर्न समेत मद्दत गर्दै आएको बताउनु भयो ।

साथै सवैलाई नि:स्वार्थ भावनाले सहयोग गर्ने र राहतको स्रोत जुटाएर मानव जीवनमा आउन सक्ने उच्च जोखिमहरुको पूर्व तयारी गर्न समेत रेडक्रसमा सहयोग गर्न सबैमा अनुरोध पनि गर्नुभयो । नेपाल रेडक्रस सोसाइटीले नेपालमा केही समय अगाडि आइपरेका बाढी पहिरो, आगलागी, भुकम्प ,दुर्घटना जस्ता ठुला ठुला विपत्तिमा अग्रसर रहि सहगोग गर्दै आएको समेत कोणसभामा बोल्ने ब्याक्तीहरुको भनाइ रहेको थियो । कार्यक्रम नेपाल रेडक्रस सोसाइटी माण्डवफ उपशाखा प्यूठानका सभापति राम प्रसाद श्रेष्ठले गर्नु भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

अनाथ बालबालिकालाई सहयोग

हिजो आइतबार मल्लरानी गाउँपालिका वडा नं ३ का २ जना अनाथ बालबालिकालाई आर्थिक सहयोग गरिएको...

चौतारीको स्थापना दिवसमा सम्मान सहित विविध कार्यक्रमको आयोजना

प्रेस चौतारी नेपाल जिल्ला शाखा प्यूठानले २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा विविध कार्यक्रमको आयोजना गरी...

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवस प्युठानमा पनि मनाउने

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा प्युठान शाखाले विविध कार्यक्रम गरि मनाउने तयारी...

मान्डवि गाउँपालिका ३ का विभिन्न स्थानमा सम्पन्न एक हजार मिटर पक्कि कुलो तथा सार्वजनिक धारो निर्माणको अनुगमन

प्रधानमन्त्री स्वरोजगार कार्यक्रम अन्तरगत मान्डवि गाउँपालिका ३ मा सम्पन्न भएका एक हजार मिटर पक्कि कुलो...

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम शनिबार प्यूठान नगरपालिका ३ बिजयनगरमा सम्पन्न भएको छ । एकिकृत...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी