News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

बजुधुरीमा पर्यटन अभियान

हर्क घर्तीमगर २३ भदाै/पाेबाङ बजुधुरी
८२७ पटक
२३ भदाै/पाेबाङ बजुधुरी

ससंयुक्त सुनछहरी युवा क्लव सुनछहरी ४ स्यूरी राेल्पाकाे “पर्यटन र हाम्राे यात्रा संगसंगै”अभियान सुनछहरी ५ जैमामा अबस्थित २५०० मिटर अग्लाे बजुधुरीकाे शिरमा पुगेकाे छ । अभियानले बजुधुरीमा पर्यटन सम्बन्धि अन्तरक्रिया गरेकाे छ ।

क्लबका अध्यक्ष मनकुमार घर्तिमगरकाे अध्यक्षता एवं सुनछहरी ५ नं.वडाका अध्यक्ष तिलक बुढाथाेकीकाे प्रमुख अातिथ्यतामा भएकाे अन्तरक्रियामा कार्यक्रममा सुनछहरी गाउँ पालिकाका नायव सुब्बा दया बहादुर बुढामगर, पसु सेवा विभागका प्रमुख पशु चिकित्सक सुन बहादुर पुनमगर,पशु सेवा कार्यालयका पशु प्राबिधिक घणश्याम वलि,देवि मन्दीर अाधारभुत बिद्यालय पाेबाङका प्रधानाध्यापक बिष्णु प्रसाद खनाल,लक्ष्मी प्राबि थनबाङ का शिक्षक बिष्णु प्रसाद न्याैपाने नेपाल रेडक्रस साेसाइति उपशाखा पाेबाङका उपसभापति रिमु खत्रि,पत्रकार द्वय हर्क घर्तीमगर र जुनिसकुमार बिष्ट थनबाङ स्थित युवा बुध्दिजिविहरू महिला अामासमुह लगायतकाे सहभागिता रहेकाे थियाे ।
अभियानकाे जानकारी एवं अन्तरक्रियाकाे बिषयबस्तु माथि सहजिकरण क्लवका कार्यक्रम संयाेजक रण बहादुर घर्तिमगरले गर्नुभएकाे थियाे ।

अभियानकाे याे तेस्राे कार्यक्रम हाे । यस अघि सुनछहरी झरणा स्यूरी र विबाङ दह गाममा यस्ता कार्यक्रम सम्पन्न भैसकेका छन् । बजुधुरी समुन्द्र सतह देखि २४८० मिटर उचाइमा रहेकाे छ । यहाँ बाट सुनछहरी गउपालिकाका ७ वटै वडाका गाउहरू अबलाेकन गर्न सकिनुका साथै नेपालकाे धेरै स्थानहरू हेर्न सकिन्छ

प्रतिकृया दिनुहोस्

गणतन्त्र आएपनि जनताको समस्या जस्ताको त्यस्तै

१७ औं गणतन्त्र दिवस प्यूठानमा विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । दिवसको अवसरमा प्यूठानको खलंगामा...

पौडेल बंश महासंघ लुम्बिनी प्रदेशको पहिलो बैठक स्वर्गद्धारीमा सम्पन्न

प्यूठान, पौडेल बंश महासंघ लुम्विनी प्रदेश कमिटीको पहिलो बैठक प्यूठानको प्रमुख धार्मिक तथा पर्यटकिय स्थल...

कालिबहादुर के.सि. को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न

सामाजिक अगुवा तथा बौद्धिक ब्यक्तित्व काली बहादुर के.सी.को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।...

माण्डवी ३ मा निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन

माण्डवी गाउँपालिका ३ मा ३ महिने निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन भएको छ । वडामा गठन...

चितवन बस दुर्घटना : थप एक पुरुषको मृत्यु

नारायणगढ–मुग्लिन सडकमा चारवटा गाडी ठोक्किएर भएको दुर्घटनामा थप एक जना पुरुषको मृत्यु भएको छ ।...