News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

बजुधुरीमा पर्यटन अभियान

हर्क घर्तीमगर २३ भदाै/पाेबाङ बजुधुरी
७७५ पटक
२३ भदाै/पाेबाङ बजुधुरी

ससंयुक्त सुनछहरी युवा क्लव सुनछहरी ४ स्यूरी राेल्पाकाे “पर्यटन र हाम्राे यात्रा संगसंगै”अभियान सुनछहरी ५ जैमामा अबस्थित २५०० मिटर अग्लाे बजुधुरीकाे शिरमा पुगेकाे छ । अभियानले बजुधुरीमा पर्यटन सम्बन्धि अन्तरक्रिया गरेकाे छ ।

क्लबका अध्यक्ष मनकुमार घर्तिमगरकाे अध्यक्षता एवं सुनछहरी ५ नं.वडाका अध्यक्ष तिलक बुढाथाेकीकाे प्रमुख अातिथ्यतामा भएकाे अन्तरक्रियामा कार्यक्रममा सुनछहरी गाउँ पालिकाका नायव सुब्बा दया बहादुर बुढामगर, पसु सेवा विभागका प्रमुख पशु चिकित्सक सुन बहादुर पुनमगर,पशु सेवा कार्यालयका पशु प्राबिधिक घणश्याम वलि,देवि मन्दीर अाधारभुत बिद्यालय पाेबाङका प्रधानाध्यापक बिष्णु प्रसाद खनाल,लक्ष्मी प्राबि थनबाङ का शिक्षक बिष्णु प्रसाद न्याैपाने नेपाल रेडक्रस साेसाइति उपशाखा पाेबाङका उपसभापति रिमु खत्रि,पत्रकार द्वय हर्क घर्तीमगर र जुनिसकुमार बिष्ट थनबाङ स्थित युवा बुध्दिजिविहरू महिला अामासमुह लगायतकाे सहभागिता रहेकाे थियाे ।
अभियानकाे जानकारी एवं अन्तरक्रियाकाे बिषयबस्तु माथि सहजिकरण क्लवका कार्यक्रम संयाेजक रण बहादुर घर्तिमगरले गर्नुभएकाे थियाे ।

अभियानकाे याे तेस्राे कार्यक्रम हाे । यस अघि सुनछहरी झरणा स्यूरी र विबाङ दह गाममा यस्ता कार्यक्रम सम्पन्न भैसकेका छन् । बजुधुरी समुन्द्र सतह देखि २४८० मिटर उचाइमा रहेकाे छ । यहाँ बाट सुनछहरी गउपालिकाका ७ वटै वडाका गाउहरू अबलाेकन गर्न सकिनुका साथै नेपालकाे धेरै स्थानहरू हेर्न सकिन्छ

प्रतिकृया दिनुहोस्

ढुङ्गा लागेर प्यूठानमा बालिकाको मृत्यु

प्यूठानमा भिरबाट पल्टिएको ढङ्गा लागेर एक बालिकाको मृत्यु भएको छ । जिल्लाको गौमुखी गाउँपालिका २...

७ दिनभित्र भूक्तानी नदिए निर्माण व्यवसायी संघले कडा आन्दोलनको घोषणा गर्ने

निर्माण व्यवसायी संघ प्यूठानले विगत ३ बर्षदेखि सम्पन्न गरेका विभिन्न योजनाहरुको कामको भूक्तानी नपाएको भन्दै...

गाउँपालिकाको टिमले गर्‍यो मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई

माण्डवी गाउँपालिकाले मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई गरेको छ । गाउँपालिकाले गत विहिबार देखि हिजो शनिबारसम्म सञ्चालन...

प्रथम अध्यक्ष कपको उपाधि सुनिलस्मृति रोल्पालाई

माण्डवी गाउँपालिकाले आयोजना गरेको प्रथम अध्यक्ष कप राष्ट्रव्यापी अन्तर स्थानीय तह पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि...

प्यूठानमा विश्व एड्स दिबसमा स्वास्थ्यकर्मी र समाजसेवी सम्मानित भए

समुदायको नेतृत्वमा एड्स अन्त्य गरौ भन्ने मुल नाराका साथ ३६ औ विश्व एड्स दिवसका अवसरमा...