News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्रविधीलाई चिन्न नसके समाजमा विक्न धौ हुन्छ : वडा अध्यक्ष कार्की

झुलेनि नेट्वोर्क मंसिर १४
४७४ पटक
मंसिर १४

प्यूठान
औधोगिक लगानी र पुर्वाधार समृद्धको बलियो आधार भन्ने मुल नारालाई आत्मसाथ गर्दै भगत सिर्वजित सिप विकास प्रर्वदन कार्यक्रम अन्तरगत तिन महिने आधारभुत कम्प्यूटर तालिम विजुवार स्थीत गुगोल कम्प्यूटर एकाडेमी विजुवारमा  मंगलबार उदघाटन गरि तालिम  संचालन गरिएकाे छ । घरेलु तथा सानाउद्योग कार्यालय प्यूठानको आयोजनामा कार्यक्रम संचालन भएको हो ।
दलित लक्षीत कार्यक्रम अन्तर्ग त स्वरोजगार बनाउनमा सहयोग पुर्याउने उदेश्यले कार्यक्रम संचालन गरेको   घरेलु तथा साना उद्याेग कार्यालय प्रमुख तथा  यद्योग अधिकृत सरोजराज भण्डारीले बताए । कार्यक्रममा बोल्दै कार्यक्रमका प्रमुख अथिति एवम प्यूठान नगरपालिका वडा न ४ का वडा अध्यक्ष रेसम कार्कीले प्रविधिको युगमा प्रविधिलाई चिन्न नसकेमा पछि परिने बताए । उनले परिवर्तनको युगमा सिप भए कतै पछि नपरिने बताएका छन ।
त्यस्तै कार्यक्रममा बोल्दै प्रशिक्षक एवम गगोल कम्प्यूटर एकाडेमीका निर्देशक मधुसुधन पोख्रेलले प्रविधिको युगमा प्रविधि संग जुध्न नसके अलमझलम हुने  बताएका छन । पख्रेलले विगतका समयमा संचालन गरेको तालिम भन्दा यो अलि फरक भएकोले सकृयरुपमा सहभागि हुन आग्रह गर्दै  तालिममा सहभागिहरुलाई शुभकामना दिए ।
तलिम तिन महिनासम्म सन्चालन हुनेछ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आजको राशिफल २०८१ श्रावण ६ आइतवार

 मेष विद्या र बुद्धिको विकास हुनेछ । नयाँनयाँ ज्ञान सिक्ने मौका मिल्नेछ । कार्यसिद्धि हुने...

कांग्रेसको संसदीय दलको बैठक आइतबार बस्ने

नेपाली कांग्रेसले संसदीय दलको बैठक आइतबारका लागि बोलाएको छ । बैठक आइतबार मध्याह्न १२ बजे...

आगामी निर्वाचनमा माओवादीसंग दुवै दलले गठबन्धन नगर्ने  सर्तमा नयाँ गठबन्धन बन्यो: पोखरेल

नेकपा एमालेका वरिष्ठ उपाध्यक्ष ईश्वर पोखरेलले आगामी निर्वाचनमा माओवादीलाई साथ नलिने सर्तमा कांग्रेस-एमालेको गठबन्धन बनेको...

त्रिशूली दुर्घटनामा बेपत्ता बस र शव खोज्न यन्त्रसहित भारतिय टोलि खटाइयो

सिमलतालमा असार २८ गते पहिरोले बगाएर त्रिशूलीमा बेपत्ता भएका बस र शव खोजीका लागि भारतीय...

आजको राशिफल: २०८१ श्रावण ०५ शनिवार

मेष : आज रमाइलो यात्राको सम्भावना छ र त्यसबाट दीर्घकालिक फाइदा पुग्नेछ । लामो समयदेखि...