News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

‘सुमन’ बृहत साहित्य संगित महोत्सव विशेषाङ्क एवम परिचर्चा कार्यक्रम पुण्यखोलामा सम्पन्न

बिबश जि.एम २०८० श्रावण २७
६१ पटक
२०८० श्रावण २७

‘सुमन’ बृहत साहित्य संगित महोत्सव विशेषाङ्क एवम परिचर्चा कार्यक्रम क्षेत्रविकास मा.वि पुण्यखोलामा सम्पन्न भएको । साहित्य परिषद प्यूठानको आयोजनामा भएको कार्यक्रम शनिबार क्षेत्रविकास मा.वि पुण्खोलामा भएको हो ।

सो कार्यक्रममा बोल्दै प्यूठान नगरपालिकाका नगर उपप्रमुख देवेन्द्र ब्रर्माले आफु साहित्य परिषदमा जीवनभर नै रहने प्रतिवद्धता जनाए । उपप्रमुख बर्माले साहियत्य परिषद प्यूठानको लागि नगरपालिकाबाट हुने सहयोगमा आफु प्रतिवद्ध रहेको आश्वासन समेत दिए ।

प्रज्ञा डा. गोपिन्द्र पौडेलले साहित्यकारमा पछिल्लो पीढिहरु आउन नसकेको भन्दै गुनासो गरे । डा. पौडेलले साहित्यमा आएपछि गुमाउनु पर्ने कुनै पनि चिज नभएको र गुमाउन पनि नपर्ने भएकाले साहित्यमा आउन नयाँ पीढिहरुलाई आग्रह गरेका छन् । साथै उनले साहित्य विशुद्ध एउटा ज्ञान प्राप्त गर्ने थलो भएको पनि उनले बताए ।

साहित्य परिषद प्यूठानका कार्यवाहक अध्यक्ष बिमला खनालको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि प्रज्ञा डा. गोपिन्द्र पौडेल विशिष्ट अतिथि प्यूठान नगरपालिका उपप्रमुख देवेन्द्र बर्मा, गेहराज थापा, गेहराज पण्डित, कमल पोख्रेल, टोपराम आचार्य लगायत साहित्य परिषदका सदस्यहरु को सहभागिता रहको प्रगतिशिल लेखक संघ प्यूठानका अध्यक्ष लीला पुन ले जानकारी दिए ।

कार्यक्रमको सञ्चालन साहित्य परिषद प्यूठानका सचिव ध्रुव गिरिले गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...