News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नेकपा (माओवादी केन्द्र) को विशेष रुपान्तरण अभियान समापन

झुलेनी नेटवर्क२०८० पुस १४
१६७ पटक
२०८० पुस १४

नेकपा (माओवादी केन्द्र) विशेष रुपान्तरण अभियान समापन कार्यक्रम ऐरावती प्युठानमा शनिबार सम्पन्न भएको छ । नेकपा (माओवादी केन्द्र) ऐरावती गाउँ कमिटीको आयोजनामा भएको समापन कार्यक्रममा अभियानका प्युठान इन्चार्ज निर्मल आचार्यको प्रमुख अतिथी रहेको थियो भने कार्यक्रममा केन्द्रिय सदस्य रुद्र वजाण्डे, जिल्ला संयोजक नमराज अधिकारी ’रोसन’, प्रदेश कमिटी सचिवालय सदस्य बुद्ध बहादुर बस्नेत, प्रदेश कमिटी सदस्य हरि बस्नेत, जेष्ठ कम्युनिस्ट मंचका केन्द्रिय सदस्य ओम प्रकाश श्रेष्ठ लगायत जिल्ला समन्वय समितिका सदस्यहरु, विभिन्न जनबर्गिय/मोर्चाका नेताहरू लगायतको उपस्तिथि रहेको थियो ।

गाउँ कमिटी अध्यक्ष दोर्ण आचार्यको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको संचालक गाउँ कमिटी सचीव भिमेश कुमार घर्तिले गरेका थिए । स्थानीय पार्टी नेताकार्यकर्ताहरुको सहभागिता रहेकोे कार्यक्रमको स्वागत मन्तव्य गाउँ कमिटी वरिष्ठ उपाध्यक्ष रेशम थापाले गरेका थिए । कार्यक्रममा पार्टी केन्द्रले संचालन गरेको अभियानको उपलब्धि, महत्त्व र आगामी योजनाको बारेमा राजनैतिक प्रशिक्षण निर्मल आचार्य, रुद्र बजाण्डे, नमराज अधिकारी’रोसन’ र बुद्ध बस्नेतले दिएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सुत्लावाङ जिप दुर्घटना अपडेटः एक जनाको मृत्यु

नौबहिनी गाउँपालिका–४ सुत्लावाङमा आइतबार भएको जिप दुर्घटनामा घाइते भएका एक पुरुषको मृत्यु भएको छ ।...

सुत्लावाङ जिप दुर्घटना अपडेटः चालक सहित नौ जना घाइते, चार जना बुटवल रिफर

प्यूठानको सुत्लावाङमा भएको गाडी दुर्घटनामा चालक सहित नौ जना घाइते भएका छन् । बहानेबाट सुत्लावाङको...

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना, आठ जना घाइते

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना हुँदा आठ जना घाइते भएका छन् । बहानेबाट सुत्लावाङको लागि छुटेको लु...

नेकपा (एमाले) प्यूठान नगर कमिटीले बुझायो नगरपालिकालाई १६ बुँदे ध्यानाकर्षण पत्र

नेकपा एमाले प्यूठान नगरकमिटीले प्यूठान नगरपालिकालाई ध्यानाकर्षण पत्र बुझाएको छ । नगरकमिटी अध्यक्ष गिरुप्रसाद भण्डारी...

गौमुखीमा एक पुरुष मृत अवस्थामा भेटिए

प्यूठानमा एक जना पुरुष मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । शनिबार विहान प्यूठानको गौमुखी गाउँपालिका...