News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

एमाले प्यूठानकोे जिल्ला स्तरीय प्रशिक्षण बिजुवारमा

झुलेनी नेटवर्क२०८० माघ १५
७१ पटक
२०८० माघ १५

नेकपा एमाले प्यूठानको तीन दिने जिल्ला स्तरीय प्रशिक्षण कार्यक्रम सुरु भएको छ । प्रशिक्षण कार्यक्रमको सोमबार नेकपा एमालेका उपमहासचिव एवं केन्द्रीय पार्टी स्कुल विभाग प्रमुख प्रदीप ज्ञवालीले बिजुवारस्थित सहिद उमेशचन्द्र थापा स्मृति प्रतिष्ठानको हलमा समुद्घाटन गरेका हुन् । उनले पार्टीको प्रशिक्षण अभियानको समग्र सन्दर्भसहित योजनाबद्द स्कुलिङका बारेमा जानकारी गराएका थिए ।

कार्यक्रममा विशेष अतिथि पार्टी पोलिटव्युरो सदस्य तथा प्रतिनिधिसभा सदस्य सूर्य थापाले प्यूठानमा कम्युनिष्ट आन्दोलनको शुरूमा २०१० साल पुस १७ देखि चैत ५ गतेसम्म १ सय २५ जनाको सहभागितामा संचालित तीन महिना लामो ‘जनता प्रशिक्षण शिविर’ को ऐतिहासिक भुमिका रहेको चर्चा गरे । साथै पार्टीमा वैचारिक रूपमा एकरूपता ल्याउन प्रतिनिधि सभा सदस्य थापाको जोड थियो ।

जिल्ला पार्टी अध्यक्ष विजयविराज बिष्टको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रम सञ्चालन सचिव माधव पौडेलले गरेका थिए । प्रदीप ज्ञवाली, पद्मा अर्याल, सूर्य थापा, इश्वरी रिजाल, राधाकृष्ण कँडेल, केन्द्रीय सदस्य लक्ष्मण ज्ञवाली, भगवती न्यौपाने, पार्टी स्कुल विभाग सचिव घनश्याम कोइराला, सदस्यहरू बद्री खनाल, रामशरण प्याकुरेल, वाइपी आचार्य लगायतले प्रशिक्षण दिने छन् । प्रशिक्षणमा एमाले प्यूठानका जिल्ला स्तरीय झण्डै १ सय जना नेताकार्यकर्ताको सहभागिता रहेको एमाले प्यूठानले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गठबन्धन पछि नवनियुक्त ३ मन्त्रीले लिए शपथ

नवनियुक्त ३ जना मन्त्रीले सोमबार पद तथा गोपनीयताको शपथ लिएका छन् । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट...

नयाँ गठबन्धनमा मन्त्रालय र सिट बाँडफाँटको टुङ्गो लगाउन चार सदस्यीय कार्यदल बन्यो

नयाँ गठबन्धनले मन्त्रालय र सिट बाँडफाँटको टुङ्गो लगाउन चार सदस्यीय कार्यदल बनाएको छ । जसमा...

सरुमारानीमा मुल्यांकन कार्यविधिहरुको अभिमुखिकरण कार्यक्रम सुरु

सरुमारानी गाउँपालिकामा स्थानीय तहमा लागु भएका विभिन्न मुल्यांकन कार्यविधिहरुको अभिमुखिकरण कार्यक्रम सुरु भएको छ ।...

तरकारी खेतीमा रमाउँदै शारदा

प्युठान नगरपालिका ४ ढाँडखोलाकी शारदा सापकोटाले कृषि खेती गर्न थालेको करिब ३ बर्ष भयो ।...

व्यवसाय प्रवद्र्धन, नेतृत्व विकास र उत्पे्ररणा सम्बन्धी २ दिने तालिम जुम्रीमा सुरु

व्यवसाय प्रवद्र्धन, नेतृत्व विकास र उत्पे्ररणा सम्बन्धी २ दिने तालिम प्यूठानमा सुरु भएको छ ।...