News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

बैज्ञानिक समाजवाद स्थापनाका लागि युवा भेला

मधुसुदन पोख्रेल प्युठान,१६ पुस ।
४४४ पटक
प्युठान,१६ पुस ।

एकीकृत जन क्रान्ति मार्फत बैज्ञानिक समाजवाद स्थापनाका लागि नेपाल कम्युनिष्ट्र पार्टी निकट युवा संगठन नेपाल प्युठानले दोस्रो जिल्ला सभा सम्पन्न गरेको छ । भेलालाई सम्बोधन गर्न युवा संगठन नेपालका केन्द्रिय महासचिव कमरेड सागर आएका थिए । उनले युवा तीनवटा विषयमा भरिपूर्ण हुनुपर्ने बताए । उनले भने,‐‘सबैको नजर पुग्ने खालको चम्कीलो,रचनात्कमक, सिर्जनशिल बन्नुपर्छ । ’ युवाले काम गर्ने क्रममा क्षणिक समयका लागि नभएर दिर्घकालिन सोची काम गर्नुपर्ने उनले बताए । उनले भने,‐‘समाज निमार्णमा यूवाहरुको भुमिका महत्वपूर्ण हुन्छ । ’
त्यस्तै भेलालाई सम्बोधन गर्दै युवा संगठनका केन्द्रिय सदस्य तथा राप्ती व्युरो ईन्चार्ज तिलकले आवश्यक परेको बेला राष्ट्रलाई संरक्षण गर्न युवा जुटनुपर्ने बताए । उनले भने,‐‘ राष्टियता खतरामा पर्दा देशका सचेत युवा जोसिलो हुनुपर्छ । ’
युवा भेलामा अन्य पार्टीमा क्रियाशिल युवाहरु युवा संगठन नेपालमा प्रवेश गरेका छन् । नेपाली काग्रेसका क्रियाशिल माण्डवी गाउँपालिका तिरामका वडा सभापती राम बहादुर केसी र स्वर्गद्धारी नगरपाकिला भिग्रीका एमालेका क्रियाशिल सदस्य राधा नेपालीले पार्टी परित्याग गरेका हुन् ।
भेलाबाट युवा संगठन नेपालको जिल्ला कार्यसमिति चयन गरिएको छ । बाम बहादु वुढाको अध्यक्षता २१ सदस्यीय जिल्ला कार्यसमिति चयन गरिएको हो । जस्मा उपाध्यक्ष बसन्त विक, सचिव गम्भिर थापा, कोषाध्यक्ष जायश्वर खत्री, सदस्य हरुमा हरि विष्ट, चन्द्र घर्तिमगर , देउक बहादुर पुनमगर, अस्मिता पुनमगर लगाएत रहेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

शुरविर पण्डित (दारी बा)को टोली प्यूठान आउदै

राष्ट्रिय कलाकार शुरविर पण्डित (दारी बा)को टिम प्यूठान आउने भएको छ । जिल्लाको माण्डवी गाउँपालिका...

प्यूठान डान्स आईडल हुँदै

जिल्लामा प्यूठान डान्स आईडल प्रतियोगिता सञ्चालन हुने भएको छ । फागुन ४ गतेदेखि १४ गतेसम्म...

हाम्रो नजर : संघारकै फोहोर देख्दैन प्यूठान नगरपालिका

जिल्लाकै मध्यभागमा रहेको गणतान्त्रिक खेलकुद मैदानको स्टेजमा निर्माण गरिएको शौचालयमा फोहोरको डंगुर थुप्रिदा नजिकै रहेको...

एउटा खेलले मात्र उपलब्धि हासिल गर्न सकिन्न – प्रतिनिधि सभा सदस्य थापा

प्रतिनिधि सभा सदस्य सुर्य थापाले एकपटकको खेलले मात्र उपलब्धि हासिल गर्न नसकिने बताएका छन ।...

सहिदहरुको सम्झानामा कविता वाचन एवम् रक्तदान कार्यक्रम गरी दिवस मनाइयो

प्यूठानमा सहिद दिवसको अवसरमा कविता वाचन एवम् रक्तदान कार्यक्रम भएको छ । सोमबार ६७ औ...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी