News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

देशवाहिरवाट आएकालाई २ हप्ता घरमै वस्न नगरपालीकाको आह्वान

-हरि भण्डारी६ चैत्र, प्यूठान
९३९ पटक
६ चैत्र, प्यूठान

देशवाहिरवाट आएका नगरवासिलाई अत्यावश्यक अवस्थावाहेक कम्तिमा २ हप्ता आफ्नै घरमा वस्न प्यूठान नगरपालीकाले अनुरोध गरेको छ। कतिपय संक्रमितमा संक्रमणपछी लक्षण नदेखिने तर अरुलाई सार्नसक्ने भएकाले संक्रमित क्षेत्रवाट आएका नगरवासिलाई रोगको लक्षण नदेखिएपनी घरभित्र सुरक्षित रहेर अरुको सम्पर्कमा नजान नगरपालीकाले आह्वान गरेको हो।

नोवल कोरोना भाईरस (कोभिड १९) को संक्रमणवाट वच्नका लागि अत्यावश्यक काममा वाहेक भिडभाड र मानिस जम्मा हुने ठाउमा नजान नगरपालीकाले अनुरोध गरेको छ। जरुरी अवस्थावाहेक सेवाग्राहिको चाप धेरै हुने कार्यालय, स्वास्थ्यसंस्था, सार्वजनीक यातायात लगायत भिडभाड हुने स्थानमा नजान आग्रह गरेको छ।

आज नगरप्रमुख अर्जुनकुमार कक्षपतीको अध्यक्षतामा वसेको स्वास्थ्यकर्मी, पत्रकार र सरोकारवालाको संयुक्त वैठकले संक्रमणवाट जोगिन सजगता अपनाउनुका साथै त्रसित नहुनको निम्ति नगरक्षेत्रका वस्तिहरुमा माईकिङ्ग गर्ने निर्णय गरेको छ। विश्वव्यापी रुपमा फैलिएको नोवल कोरोनाको संक्रमण हुन नदिन सरकारका सवै निर्णयहरु कार्यन्वयन गर्नसमेत सवैमा आग्रह गरेको छ।

प्यूठान नगरपालीकाले भैपरि आउने अवस्थामा स्वास्थ्यसामाग्री, खाध्यसामाग्री र अत्यावश्यक वस्तुको अभाव हुन नदिन आवश्यक तयारी गरेको नगरप्रमुख कक्षपतीले वताउनु भयो। ईमरजेन्सी अवस्थामा स्वास्थ्यकर्मीलाइ खटाउन आवश्यक पर्ने सामाग्री सहित अौषधिसमेत तयारी अवस्थामा राखिएको नगरप्रमुख कक्षपतीले वताउनु भयो।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठानको जेठो विद्यालयको कम्यूटर ल्याव बेहाल !

तस्बिर हेर्दा सबैलाई लाग्छ यो कुनै भग्नावशेष भएको भवन हो । त्यहाँ बर्षौदेखि रेखदेख गर्ने...

विभिन्न कार्यक्रम गरि नौंबहिनीले मनायो गणतन्त्र

१६औं गणतन्त्र दिवस नौबहिनी गाउँपालिकाले पनि मनाएको छ । गणतन्त्र दिवसको अवसरमा नौबहिनी गाउँपालिकाले सोमबार...

झिमरुक बिजुली–लिफ्ट खानेपानी आयोजनाको काम अघि बढ्ने

आयोजनाको स्टीमेटमा समस्या भएर रोकिएको झिमरुक बिजुली लिफ्ट खानेपानी आयोजना निर्माणको काम अघि बढ्ने भएको...

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना भएको छ । स्वर्गद्धारी नगरपालिका ६ देउराली बाट बिजुवारको लागि छुटेको लु...

प्यूठानमा मेकानिकल सहितको ट्राफिक चेकजाँच

हुनसक्ने सडक दुर्घटना रोक्न र न्यूनीकरण गर्नको लागि प्यूठानमा ट्राफिक प्रहरीले मेकानिकल चेकजाँच अभियान सुरु...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी