News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नेकपा झिमरुक गाँउ कमिटीको जनभेटघाट, ११ जना पार्टी प्रवेश

सिखवर समाचारदाता१३ श्रावण, प्यूठान
९७८ पटक
१३ श्रावण, प्यूठान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी(नेकपा) झिमरुक गाँउ कमिटीले झिमरुक गाँउपालीका वर्डा नँ ३ मा जनभेटघाट सम्पन्न गरेको छ। वडास्थित पार्टिका अगुवा कार्यकर्ताहरुसंग भेटघाट गरिएको त्यहाँवाट मिलन एमसी ले जानकारी दिनुभयो। कार्यक्रममा त्यहाँका ११ जना राष्टिय जनमोर्चाका कार्यकर्ताहरुले पार्टी परित्याग गरि नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीमा प्रवेश गरेका छन्।

कार्यक्रममा वोल्दै नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी प्रदेश कमिटी सचिवालय सदस्य पित वहादुर एम सि ले जनताले मुलुक समृद्धी र परिवर्तनको भरोसा गरेर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीलाई मतदान गरेकाले यहि पार्टीले नै नेपालको समृद्धी र विकास गर्ने वताउनु भएको छ। पार्टीमा हुने वैचारीक मन्थन र छलफलवाट कोहि निरास हुन नहुने भन्दै उहाँले छलफलले पार्टीलाई थप मजवुत र एकतावद्ध वनाउने वताउनु भयो।

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी निर्माणपछी स्थानिय नेता तथा कार्यकर्तामा निरासा छाएको वेला झिमरुक गाँउ कमिटिले भेटघाटको आयोजना गरेको हो। नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीको निर्माणको छोटो समयमै पार्टी केन्द्रमा दुई अध्यक्षविच श्रृजना भएको असमझदारी र विवादले कार्यकर्ताहरुमा पार्टीप्रति निरासा पलाएको छ। स्थानिय कार्यकर्ताले पार्टी एकढिक्का भएर अगाडि वढ्दै गत चुनावको वेला जनताविच गरेका प्रतिवद्धताहरु पुरा गर्न नेतृत्वलाई सुझाव दिएका छन्।

नेकपाका युवा नेताहरु मिलन एमसी, खडक बहादुर थापा, लीला जिसी, जितेन्द्र जिसीर वडा कमिटी सचिव कुलबहादुर केसीको उपस्थितिमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...