News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नेकपा झिमरुक गाँउ कमिटीको जनभेटघाट, ११ जना पार्टी प्रवेश

सिखवर समाचारदाता१३ श्रावण, प्यूठान
१०४१ पटक
१३ श्रावण, प्यूठान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी(नेकपा) झिमरुक गाँउ कमिटीले झिमरुक गाँउपालीका वर्डा नँ ३ मा जनभेटघाट सम्पन्न गरेको छ। वडास्थित पार्टिका अगुवा कार्यकर्ताहरुसंग भेटघाट गरिएको त्यहाँवाट मिलन एमसी ले जानकारी दिनुभयो। कार्यक्रममा त्यहाँका ११ जना राष्टिय जनमोर्चाका कार्यकर्ताहरुले पार्टी परित्याग गरि नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीमा प्रवेश गरेका छन्।

कार्यक्रममा वोल्दै नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी प्रदेश कमिटी सचिवालय सदस्य पित वहादुर एम सि ले जनताले मुलुक समृद्धी र परिवर्तनको भरोसा गरेर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीलाई मतदान गरेकाले यहि पार्टीले नै नेपालको समृद्धी र विकास गर्ने वताउनु भएको छ। पार्टीमा हुने वैचारीक मन्थन र छलफलवाट कोहि निरास हुन नहुने भन्दै उहाँले छलफलले पार्टीलाई थप मजवुत र एकतावद्ध वनाउने वताउनु भयो।

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी निर्माणपछी स्थानिय नेता तथा कार्यकर्तामा निरासा छाएको वेला झिमरुक गाँउ कमिटिले भेटघाटको आयोजना गरेको हो। नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीको निर्माणको छोटो समयमै पार्टी केन्द्रमा दुई अध्यक्षविच श्रृजना भएको असमझदारी र विवादले कार्यकर्ताहरुमा पार्टीप्रति निरासा पलाएको छ। स्थानिय कार्यकर्ताले पार्टी एकढिक्का भएर अगाडि वढ्दै गत चुनावको वेला जनताविच गरेका प्रतिवद्धताहरु पुरा गर्न नेतृत्वलाई सुझाव दिएका छन्।

नेकपाका युवा नेताहरु मिलन एमसी, खडक बहादुर थापा, लीला जिसी, जितेन्द्र जिसीर वडा कमिटी सचिव कुलबहादुर केसीको उपस्थितिमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...

अहिलेको शैक्षिक अवस्था, एक चिन्तन

आजभोली विद्यालय शिक्षाको बार्षिक नतिजा प्रकाशनको समय भएकोले नतिजा प्रकाशन र यसका सन्दर्भमा विभिन्न कोणबाट...